اورگان مورد علاقه در باز Pac-12 کنفرانس مسابقات

اورگان است +175 مورد علاقه را به نفع خود Pac-12 کنفرانس بسکتبال مسابقات این هفته در T-موبایل آرنا. اما هشت تیم به نظر می رسد قادر به این ادعا عنوان با شانس 15-1 یا کمتر است.

“از آن پس باز آن را یک شوخی” ویلیام هیل تبلیغات مدیر نیک بوگدانوویچ گفت. “این موضوع از سال و آن را به موضوع این کنفرانس و مسابقات بیش از حد. هر کسی می تواند ضرب و شتم هر کسی.”

اردک برنده شش از هفت بازی از جمله نهایی خود را چهار به یک فصل به طور منظم است که شاهد یک رکورد هفت تیم رتبه شماره 1.

“من همیشه از طرفداران بزرگ (اورگان مربی دانا) آلتمن. من فکر می کنم او بهترین مربی در کنفرانس” بوگدانوویچ گفت. “آنها شروع به بازی خود را به بهترین بسکتبال. اما شما فقط می دانید. واشنگتن مرده گذشته در کنفرانس و رفت در جاده ها و ضرب و شتم دو تیم برتر.

“من می توانید ببینید UCLA یا واشنگتن یک حرکت در این کنفرانس مسابقات است. شما اوج در زمان مناسب و قرار دادن چند بازی خوب با هم و شکستن آن می توانید سریع اتفاق می افتد.”

Huskies که بسته فصل خود را با برد در ایالتی آریزونا و آریزونا در حال 16-1 در Westgate را به نفع خود Pac-12 مسابقات است.

برونز که موفق به کسب هفت راست قبل از از دست دادن 54-52 به جنوب کالیفرنیا در شنبه هستند 10-1 در ویلیام هیل و handicapper هنک گلدبرگ را انتخاب کنید برای برنده شدن در این مسابقات است.

“UCLA در حال حاضر در حال حاضر تیم. (مربی) میک Cronin انجام داده است یک کار بزرگ با این تیم و با آنها بازی به عنوان به خوبی به عنوان کسی گفت:” گلدبرگ (Vegasinsider.com). “من می خواهم اورگان زیادی است. (Pac-12 بازیکن سال Payton) پریچارد است سخت به متوقف شود. اما من فکر می کنم UCLA می تواند بسیار در این مسابقات است. آنها برنده ام (هفت و هشت) و آنها مورد ضرب و شتم تمام تیم های برتر.”

UCLA سوار یک 10-3-1 پوشش خط و 5-0-1 ATS در آن شش بازی.

آریزونا دولت تا به حال هفت بازی برنده خط خط جامعی Feb. 27 در یک buzzer-beater توسط UCLA در 75-72 از دست دادن در Pauley غرفه. خورشید شیاطین را از دست داده اند سه تا از چهار بازی گذشته خود را اما handicapper برایان ادواردز فکر می کند آنها ارزش یک شات در 12-1 در Westgate.

“آنها در خود را به بهترین شکل اما تنها دو هفته پیش آنها در هفت بازی برنده خط و UCLA ضرب و شتم آنها را در یک تاریخ و زمان آخرین شات دوم گفت:” ادواردز (@vegasbedwards, Majorwager.com). “هیچ کس غالب در این لیگ است.”

بهترین شرط بندی

ادواردز دوست دارد آرکانزاس و واندربیلت به بیش 147½ نقاط شنبه در اولین دور بازی در کنفرانس جنوب شرقی مسابقات است.

“بیش از یک 17-2 اجرا برای آرکانزاس در 19 بازی,” او گفت:. “آنها لازم نیست که هر گونه حاشیه حفاظت و ماسون جونز (22 ppg) و بني اسرائيل جو (16.8 ppg) فقط بزرگ زمان گلزنان. آنها می خواهم به بازی در یک سرعت سریع.”

واندربیلت در یک 3-0 در طول اجرا و رفته بیش از هفت آن از 10 بازی گذشته.

تماس با خبرنگار تاد دیویی در [email protected] Follow @tdewey33 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im