اورگان وارد Pac-12 زنان tournmanent سالم, اعتماد به نفس,

زمانی که Oregon وارد در لاس وگاس برای سال گذشته Pac-12 مسابقات بسکتبال زنان نیست در یک جای خوب. برای شنیدن کلی مربی گور بگویید آن اردک بودند “فقط نوع لنگش از طریق.”

آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری این زمان در اطراف, عمدتا به دلیل آنها سالم هستند. آنها همچنین در 16 بازی برنده خط خط و برنده آن بازی به طور متوسط بیش از 24 امتیاز در هر بازی.

“من در جایی که ما در سال گذشته در این زمان, و ما تا به حال بسیاری از علامت سوال,” گور گفت. “این سال ما سالم ما اعتماد به نفس. من فکر می کنم ما گرسنه شناخت ما نیست, پیروزی آن در سال گذشته است.”

مانند سال گذشته اورگان کاهش یافت و به دانشگاه استنفورد 64-57 در مسابقات قهرمانی بازی نمی کند آن را به شکل آسان آخر هفته برای اردک. چندین تیم امید به تقویت خود NCAA tournament بذر و رقم به مقدار زیادی از شانس برای انجام این کار با توجه به رقابت قوی آنها روبرو خواهد شد.

“این شگفت انگیز Pac-12 فصل” آریزونا مربی Adia بارنز گفت. “من فکر می کنم وجود دارد بنابراین مقدار برابری در این لیگ تا کنون بهترین 1-12 آن را به حال شده است.”

در علاوه بر این به اورگان شماره 3 رتبه در مسابقات NCAA کمیته نهایی آشکار است که آن را به یک 1-دانه چهار تیم دیگر در بر داشت خود را در بالای صفحه 16. شماره 7 استنفورد شماره 8 UCLA, شماره 14, آریزونا و پلاک 15 ایالتی اورگان همه وارد Pac-12 مسابقات در موقعیت میزبان دو دور اول از مسابقات NCAA.

آریزونا دولت نیز رتبه 24 در آخرین خبر مربوط به نظرسنجی و آخرین تیم به ضرب و شتم اورگان است. خورشید شیاطین می توانست یک ضربه خارج از ترک خوردگی بالای 16 با اجرای این آخر هفته.

اردک رهبری سابرینا Ionescu هستند روشن مورد علاقه را به نفع خود در این مسابقات که برگزار خواهد شد دوشنبه از طریق جمعه در ماندالای خلیج حوادث مرکز. قهرمانی بازی خواهد کرد نکته در 5 بعد از ظهر یکشنبه.

Ionescu تنها بازیکن در NCAA سابقه — مرد یا زن — به متراکم کردن حرفه ای بالغ بر 2000 امتیاز از 1000 پرتاب ریباند و 1 ، 000 کمک می کند. او به نام Pac-12 بازیکن سال برای سومین مستقیم نجومی این هفته است.

“سابرینا داشتن برنده (بازیکن سال) سه سال در یک ردیف شما فکر می کنم آن را یک بدون brainer” گور گفت: از جایگاه او را به عنوان این کنفرانس را بهترین بازیکن. “اما او به خوبی رقابت از هم تیمی های خود و همچنین از بسیاری از بازیکنان واقعا خوب در این کنفرانس است.”

این بازیکنان عبارتند از اورگان هم تیمی Ruthy Hebard اردک’ گلزن برجسته و rebounder با 17.5 و 9.7 در هر بازی بود. او باعث می شود 68 درصد از او عکس از کف.

پس از آن وجود دارد آریزونا junior رو به جلو سام توماس, یک صدمین سالگرد فارغ التحصیل که halped بلند Wildcats به مشاجره برای بالا 4 دانه. او تا به حال 31 امتیاز در پیروزی بیش از یوتا در فوریه 20 به ثمر رساند و در دو ارقام در هفت سایر بازی های لیگ.

USC گارد Endiya راجرز UCLA گارد جاذبه آزبورن و استنفورد پست Francesca Belibi همه مواد منفجره گلزنان که باید ترک لیگ قوی پس از Ionescu و دیگر بالا پرواز سالمندان رفته است.

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im