اپرا پالترو و مارتا آمار دریاهای آزاد با مارک کروز دریایی با خطوط

زمانی که Gwyneth Paltrow اعلام کرد که شیوه زندگی او با نام تجاری گوک بود پرتاب یک “سلامتی” کنفرانس روی یک کشتی کروز بعد از این سال او پیوست کادر محتوای doyennes.

در چند سال گذشته صنعت کشتی کروز با همکاری امثال اپرا وینفری و مارتا استوارت به ایجاد مارک محتوا برای هر مغول جامعه. حتی اگر مضمون cruises چیزی جدید—مشاهده نسکار کروز یا بوسه Kruise—وینفری و استوارت کروز مشارکت اجرا عمیق تر با سفارشی برنامه نویسی و گشت و گذار اعم از طراحی منوها به ظاهر و کوله پشتی در فروشگاه هدیه هر کدام با وینفری و استوارت را لمس کنید. و گوک منحصر به فرد است به خودی خود برای اینکه یکی کردن فعال سازی رویداد.

صنعت کروز انتظار می رود که برای حمل 32 میلیون نفر در سال جاری تقریبا دو برابر مقدار از یک دهه پیش با توجه به خود تجارت گروه کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن. متوسط کروز عاشق است که حدود 47 سال و به طور طبیعی وجود دارد یک همکاری بین که جمعیتی و کسانی که در محراب عبادت از استوارت و وینفری.

a sidebar about shaq on carnival cruise

“این است که نان و کره از صنعت گفت:” جودی مروارید سفر مشاور که در صنعت برای بیش از 40 سال است. “داخلی ما آنها را رنگارنگ pipers می آیند و یا همراه کشتی به دلیل توانایی خود را برای جذب مردم برای پیوستن به آنها را.”

حتی اگر Paltrow گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او مطمئن بود که چگونه او می خواهم ماندن روی عرشه کشتی گوک در دریا خواهد بود یک رویداد daylong شامل Paltrow, گوک رئیس محتوای افسر Elise Loehnen و فهرستی از “پیشگام شفا” و شگفتی است. برنامه ریزی برای تنظیم بادبان در ماه اوت در یک 11-شب مدیترانه تور بلیط برای این رویداد هزینه $750, هر چند آن را تنها در دسترس برای مسافران مایل به رها کردن یکی دیگر از $4,799 برای ستاره سوئیت کلاس.

گوک را fevered جامعه می تواند پلاریزه اما متوقف نشده برندها از تمایل به همکاری با Paltrow و شیوه زندگی او انتشار. در ماه ژانویه Netflix اعلام کرد که آن را انتشار شش قسمت سریال به نام گوک آزمایشگاه.

“جامعه ما بسیار پرشور در آن یک پیوند قوی و آن چیزی که برندها می گفت:” وندی لوریا, گوک را svp از نام تجاری مشارکت.

O, The Oprah Magazine عرضه آن با همکاری Holland America Line, در 2017 میزبانی کروز آلاسکا با وینفری و او بهترین دوست, CBS This Morning لنگر گیل پادشاه, پردازنده. در سال گذشته وینفری و پادشاه برگزار شد “دختران گریز” کروز به باهاما. بین بادبان از دو کشتی دیگر گشت و گذار برجسته با مضمون برنامه نویسی از جمله سخنرانی از O سردبیران مجله آشپزی تظاهرات و مراقبه هدایت.

قبل از مشارکت کروز خط تبلیغ در وینفری مجله.

“اپرا دارای توانایی ذاتی برای آوردن مردم از بسیار متنوع زمینه های مختلف با هم,” گفت: Jayne Jamison, svp ناشر و مدیر درآمد افسر O مجله. “وجود دارد بسیاری از هم افزایی و فرصت های زیادی برای ما به عنوان یک نام تجاری. آن را نیز یک راه عالی برای اپرا در مقابل او پایه فن.”

هر دو کشتی شامل وینفری به فروش می رسد در عرض 24 ساعت اول یک نشانه از “اپرا اثر” به عنوان Jamison خواستار آن است. دو مارک برنامه ریزی برای ادامه همکاری.

زمانی که اروپا خط کروز MSC شروع به گسترش به شمال امریکا آن را تبدیل به مارتا استوارت برای “مشارکت منحصر به فرد” شامل مارک Martha Stewart, گشت و گذار, بسته های هدیه و دستور العمل های خاص در هنگام قایقرانی در طول تعطیلات. با این حال استوارت دخالت نمی کند ترجمه به یک پردازنده ظاهر: در حالی که تبلیغات ویژه استوارت اسب سواری زانو در آبی آب کارائیب استوارت هنوز به بادبان در کارشناسی ارشد کروز.

در حالی که هر یک خود را دارد ویژگی های متمایز بسیاری از Paltrow را وینفری و استوارت مخاطبان هستند.

مروارید گفت: “اکثریت همه سفر تصمیم گیری برای مشتریان ما هستند به کار گرفته شده توسط زنان که هماهنگ کردن خانواده خود را برنامه ریزی و تصمیم می گیرید که در آن خانواده است.” از 2,700 موبایل روی عرشه کشتی وینفری و شاه با عنوان تنها 60 مورد در مردان کمی بیش از 2 درصد از مسافران است.

“مشارکت مهمی استراتژی نام تجاری در صنعت ما آوردن همفکر مناسب برنامه نویسی به مهمانان ما” گفت: سالی اندروز امریکا هلند معاونت روابط عمومی است. “زنان اصلی تصمیم گیرندگان در سراسر سفر. سفر مشاور و آژانس های مسافرتی هستند واقعا مهم در کروز رزرو; آنها در درجه اول زن است.”

و حتی اگر مسافران از انتظار نیست برای دیدن اپرا در صبحانه بوفه امکان نکنه فروش بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im