فروشندگان آنلاین با هدف سرمایه گذاری در coronavirus نگرانی در لاس وگاس

در حالی که برخی از لاس وگاس ساکنان در حال عجله برای انبار وسایل و آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع کروناویروس جدید دیگر در حال چرخش است که وحشت را به سود.

N95 ماسک ماسک ها تا حد زیادی به فروش می رسد آنلاین و در فروشگاه های محلی, اما آنها به تبدیل شدن به یک کالا در Craigslist, Facebook, بازار و برنامه های متعدد استفاده می شود برای فروش خصوصی افراد — معمولا در شیب های نشانه گذاری.

مقامات بهداشتی باید خواست مردم را به توقف خرید ماسک, ماسک از ترس این که کمبود می تواند به خطر اندازد کارکنان مراقبت های بهداشتی. ماسک موثر در پیشگیری از عفونت اما غیر ضروری برای کسانی که کار نمی کند در تماس مستقیم با بیماران مبتلا به بیماری های مسری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“من می دانم که برخی از مردم فکر می کنم آن دیوانه” گفت: Kevin محلی, ماسک فروشنده در OfferUp که کاهش یافته است به گذشته خود نام. “اما دیگران را درک کنید.”

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

روز سه شنبه او ارسال شده در سه لیست در OfferUp برای بسته 3M brand ماسک در بیش از دو برابر قیمت خرده فروشی خود را. دو بسته بودند ذکر شده است در $100 و سوم شد $90. اما کسانی که قیمت نسبتا پایین در مقایسه با ده یا لیست های دیگر در برنامه است.

‘من می توانید خرید خود را در جعبه’

“من دریافت متون است که می گویند:” آیا شما (expletive) دیوانه؟’ و سپس من بیشتر هستند که مانند ” من می توانید خرید تمام جعبه های خود را?’ “کوین گفت.

او گفت که او خرید ماسک در نشانه گذاری از دیگر فروشندگان برای خود, چرا که او نقش پوکر و نگرانی خود را در مورد نزدیکی به دیگر بازیکنان. او به پایان رسید تا خرید بیش از حد بسیاری از, اگر چه, و فرستاده شده به پدر و مادر خود را در کالیفرنیا به دلیل آنها نمی تواند پیدا کردن هر گونه ماسک در فروشگاه ها. که منجر به این ایده است که او می تواند به فروش بیشتر سهام باقی مانده.

“مطمئن باشید من علامت آن طوری که من می تواند به نفع” او گفت:, “اما آن منافع دیگران به آن را به عنوان به خوبی.”

مشکل از قیمت سنگ آهن در بازار برای پی تامین دلیل افزایش نگرانی ها در مورد بیماری تنفسی COVID-19 نه محدود به, Nevada.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام شخص ثالث فروشندگان در آمازون هاوکینگ آسیا Purell ضد عفونی کننده دست در یک صدای جیر جیر جمعه از جمله یک تصویر 400 $برای مثال یک مورد از 24 2-هر اونس بطری.

در ماه اکتبر Las Vegas Review-Journal پرداخت می شود کمتر از $18 در هر جعبه در آمازون برای N95 ماسک ماسک برای محافظت از آخرین اخبار خبرنگاران از گرد و غبار و دود اما در روز سه شنبه قیمت های مشابه ماسک در محدوده نزدیک به 50 دلار به بیش از $200.

در حالی که ویروس های مختلف-آیتم های مرتبط ارائه شده توسط فروشندگان در دره, بررسی بازار, سایت های نشان داد که ماسک بودند که هیچ. 1 مورد ارائه شده است.

رایان تاونسند یک Facebook فروشنده گفت که او خریداری ماسک ماسک برای کار اما تبدیل به Facebook به جبران ضرر و زیان خود را پس از کشف او بیش از او مورد نیاز است. او قیمت خود را ردنر N95 ماسک در 100 دلار برای یک بسته 20 — بیش از پنج برابر قیمت خرده فروشی.

“اگر من فروش 2000 دلار برای $5,000 من بد فرد و یا فقط یک فروشنده خوب از او پرسید: فصاحت.

برخی از اتهام توسط قطعه

لیست های محلی در محدوده از $7 $300 برای بسته از ماسک با برخی از فروشندگان شارژ توسط قطعه.

یکی هندرسون فروشنده که حذف لیست پس از تماس با نقد و بررسی-مجله آگهی سه به صورت جداگانه پیچیده N95 ماسک در هر کدام 20 دلار یا 50 دلار برای زیادی برای هر کسی که ملاقات با او در سرود باشگاه های کشور و پرداخت نقدی.

یکی دیگر از فروشنده که همچنین حذف این فهرست پس از تماس با فروش گرد و غبار و ذرات ماسک های مورد استفاده در ساخت و ساز می کند که می تواند بدون حفاظت از هوابرد ویروس مانند است که باعث COVID-19.

که ارائه شده اند ممکن است در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در سردرگمی بعد از غذا و دارو و اداره در روز سه شنبه به دنبال کاهش کمبود ماسک صورت با دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی خوب برای استفاده از پیچیده صنعتی نوع ماسک ماسک طراحی شده برای محافظت از خدمه ساخت و ساز از گرد و غبار و باقی مانده است.

قابل استفاده مجدد پارچه ماسک نیز مشترک در لیست وجود 2015 مطالعه به این نتیجه رسیدند که پارچه ماسک نه تنها به میزان قابل توجهی کمتر موثر تر از فولاد ماسک, اما همچنین می تواند افزایش پوشنده لباس را در معرض خطر عفونت است.

Facebook تجارت دستورالعمل منع کاربران از فروش دستگاه های پزشکی و یا محصولات از جمله دماسنج کیت کمک های اولیه و باند, اما از بعد از ظهر سه شنبه در لاس وگاس listings هنوز هم آنلاین. Facebook پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا ماسک و ماسک های جراحی می تواند به فروش آن در بازار است.

تاونسند گفت که او تا به حال به فروش می رسد هر ماسک که از بعد از ظهر سه شنبه اما پیام او را دریافت کرده بودند “بیشتر متنفرم از افرادی که می خواهید آنها را ندارد و قصد خرید آنها را.”

کوین گفت: او می خواهم به فروش می رسد اما 10 از 60 جعبه او می خواهم خریداری شد و او با توجه به از بین بردن listings برای حفظ باقی مانده ماسک برای خودش.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im