Omnicom ادغام نزدیکی و Rapp سازمان

Omnicom است ادغام دو سازمان در Omnicom دقت بازاریابی گروه ادغام نزدیکی در سراسر جهان و Rapp در سراسر جهان است.

در نتیجه آژانس شامل 19 دفاتر در سطح جهانی کار به عنوان Rapp در سراسر جهان و رهبری Rapp جهانی مدیر عامل شرکت مارکو خواهد کرد.

“وحدت این سازمان تحت Rapp نام تجاری تسریع این فرصت را برای مشتریان ما و استعداد ما برای بهره مندی از وسعت مهارت است که رقیب هر سازمان است.” خواهد کرد گفت:. “ما در حال حاضر با هم شریک در تعدادی از مشتریان در سطح جهان و این را به وضوح ما ایجاد انگلستان با بیش از 500 کارمند به عنوان گل سرسبد آژانس در Rapp در سراسر جهان شبکه جهانی است.”

در انگلستان Rapp خواهد بود رهبری هر دو Rapp انگلیس مدیر عامل کریس Freeland و پیشین نزدیکی لندن مدیر عامل Gabby Ludzker با Freeland خدمت به عنوان رئیس اجرایی در حالی که Ludzker به عنوان مدیر عامل. مایک Dodds که به عنوان تقریب در سراسر جهان, جهانی, مدیر عامل شرکت را به حرکت در یک نقش جدید به عنوان Rapp EMEA مدیر عامل شرکت.

گسترش Rapp در سراسر جهان آژانس ادامه خواهد داد به کار به عنوان بخشی از Omnicom دقت بازاریابی گروه (OPMG).

“در OPMG ما همیشه استراتژیک بررسی چگونه ما می تواند ارائه رقابتی تر و مربوط به ارائه به مشتریان ما” OPMG مدیر عامل شرکت لوک تیلور در بیانیه ای گفت. “این اتحادیه راستا بسیار مهارت های مکمل و خدمات و به نفع هر دو ما مردم و مشتریان در سراسر جهان.”

ادغام به دنبال یک رهبری تجدید ساختار در Rapp را در دفتر نیویورک در سال گذشته است. در ماه نوامبر Rapp نیویورک استخدام شاری Reichenberg به عنوان مدیر عامل به عنوان Justin توماس-Copeland نقل مکان کرد و به یک نقش جدید در OPMG و استخدام هدر Salkin منجر به تولید. Rapp همچنین برنده یک بخشی از دانشگاه فینیکس حساب در ماه ژوئن گذشته.

نزدیکی بیشتر با مشخصات بالا کار می کنند در سال های اخیر مسلما نزدیکی اسپانیا “در آن طول می کشد یک مرد واقعی” کمپین مبارزه مردانه کلیشه برای ژیلت در سال گذشته است. نزدیکی استخدام ریچارد فریزر و نقش آن در آمریکای شمالی مدیر عامل شرکت در ماه مارس گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im