ورزشکاران المپیک دست خود را بشویید و فاصله اجتماعی در اعلانات آگاهی عامه از ویزا

بینش کلیدی:

  • ویزا تا به حال 80 درصد از خلاق خود را برای بازی های المپیک 2020 آماده برای رفتن با برنامه ای برای استفاده از آن در 2021.

همانطور که از هفته گذشته ویزا—یک اسپانسر بازی های المپیک برای بیش از 30 سال—تا به حال 80 درصد از آن بازی های المپیک-محور خلاق تکمیل شده و با تنها چهار ماه تا مراسم افتتاحیه در توکیو در حال برنامه ریزی برای آغاز اجرای این بهار.

این برنامه البته به توقف screeching آمد پس از کمیته بین المللی المپیک (IOC) اعلام کرد که با توجه به ادامه coronavirus همه گیر تابستان بازی ها خواهد بود به تعویق افتاد و برای یک سال تا 2021.

در حالی که خلاق است و در انتظار نگه داشته در ضمن این شرکت با قرار دادن یک تماس به آن تیم ویزا ورزشکاران—ورزشکاران این حامیان مالی پیش رو و در طول بازی به سوخت های مختلف مرتب کردن بر اساس خلاق است. کریس Curtin, ویزا ارشد تجاری و نوآوری بازاریابی افسر گفت: المپیک خواسته شد به فیلم خود را درگیر شدن در یکی از شیوه های است که ما همه در حال دستور به دنبال در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش COVID-19: شستن دست با استفاده از ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله.

این فیلم تبدیل شده است که به یک سری از اعلانات آگاهی عامه درمورد بازیگران ورزشکاران از جمله انگلیسی, skateboarder, آسمان صاف قهوه ای; Kenneth Tencio یک BMX freestyle دوچرخهسواری از کاستاریکا و یونان قطب vaulter کاترینا Stefanidi.

پس از اخبار از المپیک به تعویق افتادن شکست ویزا تیم شروع طوفان مغزی “آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به تشویق جهان است که شما می دانید که ما در این با هم؟” Curtin گفت.

از ورزشکاران خواسته شد به فیلم خود را انجام ورزشی feat یا با خود تجهیزات ورزشی و پس از شستن دست های خود را تمیز کردن خانه خود و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست همه در حال حاضر شیوه های تشویق توسط سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“این یک معامله بزرگ برای به تعویق انداختن بازی ها, اما آنها ما را درک کنند که وجود دارد چیزهای بزرگتر در دست در حال حاضر و این چیزی است که نیاز به فرماندهی بیشترین توجه و تمرکز” Curtin گفت. “من فکر می کنم آن را به مردم احساس خوب واقعیت این است که ما باید چیزی مشترک با آنها حتی اگر من می توانم یکی از شاهکارهای ورزشی است که شرح داده شده در این ویدئو.”

چرخش برای این پروژه سریع: کمتر از یک هفته از زمانی که این ایده برای اولین بار تشکیل شده که این ویدئوها منتشر شد. فیلم فیلم برداری در گوشی های هوشمند در خانه, ساده, DIY احساس به آنها. Curtin گفت که عمدی بود, با توجه به وضعیت فعلی امور در جهان به عنوان ویزا نمی خواهید به نظر می رسد “بیش از حد جلا.”

آنها هیچ چیز به جز. فیلم به بینندگان زیرچشمی نگاه کردن در فضاهای که در آن این ورزشکاران خود را صرف قرنطینه مانند خود را در اتاق نشیمن و حمام و سرویس بهداشتی. هر یک از ویدئوها به پایان می رسد با یک سریع عبارت ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش: “شستن دست های خود را مانند المپیک” و یا “اصول بهداشتی مانند المپیک.”

“این بسیار قابل توجه برای دیدن این جهانی موضوع انسانیت و چگونه مردم در حال مقابله است,” او گفت:. “وجود دارد فقط یک خوش بینی با هر یک از این ورزشکاران در راه خود را که uplifts روح ما است.”

ویزا نیست با قرار دادن تبلیغات پرداخت در پشت اعلانات آگاهی عامه و به جای ارسال آنها را به کانال های اجتماعی تشویق ورزشکاران به انجام همان, به این امید که های آلی را فشار آنها را به جهان و در مقابل چشم مردم است.

در بازی های المپیک’ تاخیر ویزا نیز نیاز به تجدید نظر در استراتژی بازاریابی در سراسر بازی. این شرکت ارائه شده است همه از آن ورزشکار همکاران از این فرصت برای گسترش همکاری خود را به 2021 بنابراین خود فهرستی است به احتمال زیاد باقی می ماند نسبتا بدون تغییر باقی ماند.

و تمام است که اصلی خلاق بود که آماده رفتن برای سال 2020 خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم نور روز را مشاهده کنید, با توجه به Curtin. او پیش بینی کرد که بسیاری از خلاق خود باقی خواهد ماند در خط لوله برای سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>