Olay متوقف خواهد شد رتوش تبلیغات تا پایان سال 2020

Olay از محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری متعلق به Procter & Gamble دیگر روتوش عکس در آن تبلیغات را اعلام کرد امروز در یک رویداد در شهر نیویورک است. این طرح برای پایان دادن به تمام رتوش در Olay تبلیغات تصاویر—در چاپ دیجیتال و تلویزیون های خارج از خانه تا پایان سال 2020 است.

همزمان با اعلام انتشار یک کمپین جدید “من Olay,” ایجاد شده توسط دوره گرد و زمستان (آژانس پشت Olay فضا با مضمون سوپر باول نقطه و آن “در صورت هر چیزی” کمپین) و با بازی دنیس Bidot لیلی سینگ و Busy Philipps. سینگ و Philipps ستاره دار در فوق Super Bowl ad.

به عنوان بخشی از تغییرات Olay معرفی یک “پوست وعده” مهر و موم که به معنی زمانی که یکی از Olay تصاویر نشده است دستکاری شده.

An image of Lilly Singh featuring Olay's "Skin Promise" seal

یک تصویر از لیلی سینگ شامل Olay “پوست وعده” مهر

کیت DiCarlo, Olay ارشد مدیر ارتباطات گفت: در پانل اعلام حرکت امروز در نیویورک که ساخت سوئیچ است که “تعهد گسترده” اما یکی که Olay نمی دریغ به انجام. این ابتکار عمل در واقع آغاز شده و با تصاویر برای Olay تبلیغ Super Bowl که دستکاری شده.

“این مهم است که زنان جوان درک آن نیست که چگونه آنها نگاه کنید که مهم است آن است که آنها هستند و آنچه آنها انجام می دهد” اضافه شده مدونا گورکن از بنیانگذاران و CCO از گورکن و زمستان. “هنگامی که ما روتوش به کمال است که کاملا دست نیافتنی پس ما واقعا ارسال وحشتناک یک پیام است.”

Olay را گسترش انتظارات بدون رتوش به تمام شرکای آن از جمله تاثیرگذاران این برند با این نسخهها کار میکند. برای اثبات نقطه Philipps, که همچنین صحبت در پانل اعلام اخبار به اشتراک گذاشته شده است که تحت قرارداد با Olay او مجاز به استفاده از بوتاکس و یا پرکننده برای تغییر ظاهر خود را.

“من فکر می کنم که این واقعا مهم است و همچنین از آنجا که آنها نه تنها نمی رتوش اما در این صورت به آن است و آن را به عنوان زندگی می کردند,” او گفت:. “من واقعا افتخار است که به عنوان خوبی. من دوست دارم که بخشی از این قرارداد است.”

بحث در اطراف رتوش تصاویر در تبلیغات است که برداشت بخار در سال های اخیر با تشکر در بخش های بزرگ به مارک های که معرفی شده با مشخصات بالا بدون رتوش برنامه های. Aerie اعلام کرد که دیگر نمی خواهد روتوش تصاویر در سال 2014 و اوایل سال گذشته CVS خود را اعلام کرد CVS علامت زیبایی که می توان در تصاویر و بسته بندی است که دستکاری شده در فروشگاه خود را.

Olay امیدوار است که این حرکت را تشویق مارک های دیگر را به انجام همان. به عنوان DiCarlo گفت: “اگر یک نام تجاری به عنوان بزرگ به عنوان Olay می توانید این کار را هر کسی می تواند انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>