شهر اوکلاهما بمب افکن پسر متهم در هندرسون حمله

یک شهر اوکلاهما بمب افکن را که دارای سابقه جنایی, خود, چهره, آدم ربایی و دزدی و سرقت از اتهامات عنوان شده در فوریه حمله 67 ساله در هندرسون.

جاشوا نیکولز, 37 متهم شد با درجه اول آدم ربایی از یک فرد مسن تر با یک سلاح مرگبار و دزدی و در حالی که در اختیار سرقت توطئه و مالکیت/در اختیار داشتن یک اسلحه ممنوع فرد است. این در حالی است که در دادگاه هفته آینده.

او پسر تری نیکولز که کمک تیموتی مک وی ساخت بمب که به کشته شدن 168 نفر در یک شهر اوکلاهما ساختمان فدرال در مارس 1995.

از اتهامات عنوان شده علیه جاشوا نیکولز بنیادی از یک سرقت داخل یک خانه خالی در 300 بلوک میلان و خیابان در شرق Henderson.

طلا و جواهر گفته پلیس او اغوا به خانه در بعد از ظهر از فوریه. 6 توسط یک مرد شناخته شده به عنوان نیکولز همراه با یکی دیگر از مرد و زن است.

یک مرد شناخته شده به عنوان جورج “تره” ملا گذاشته بود معلوم شد چه صحنه و لباس, طلا و جواهر, روی میز آشپزخانه که قربانی “شنیده ام سر و صدا که او بعدها متوجه شد و اسلاید در حال دستکاری در یک تفنگ پشت سر او.” یک مرد ریشو که پلیس شناسایی به عنوان نیکولز, هدف, سیاه, handgun در سمت راست قربانی سر و خواستار آن شدند که او حذف خود را کت و شلوار.

نیکولز و سپس کشیده $1,700 نقدی از قربانی را در کیف پول خود را به سرقت برده قنتد, ژاکت, دستبند, انگشتر و یک تلفن همراه قبل از سه نفر فرار خانه خالی یک گزارش پلیس گفت:.

همسایه خانه دوربین مدار بسته اسیر اجاره 2019 کادیلاک XTS رانندگی به دور از صحنه با توجه به گزارش. ماشین بود و بعد از آن ترسیم شده به یک خانم با روابط نیکولز و ملا هر چند او شده است متهم در سرقت. قربانی شناسایی این دو مرد به عنوان مهاجمان خود را در جداگانه پلیس عکس ترکیب اولیه این گزارش گفت:.

نیکولز دستگیر شد مارس 12, در حالی که قاضی صادر کرده است که حکم بازداشت ملا با توجه به هندرسون دیوان عدالت سوابق آنلاین.

در سال 2009 نیکولز التماس کرد گناه را به سرقت موتور سیکلت یاماها در لاس وگاس و داده شد مشروط. پدر او در حال گذراندن حکم زندان برای بمب گذاری اوکلاهما. McVeigh اعدام شد در سال 2011.

یک وکیل برای جاشوا نیکولز نمی تواند نظر رسیده است.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de