اوکلاهما بمباران قربانیان افتخار در سالگرد 25

شهر اوکلاهما — بازماندگان و عزیزان از 168 نفر که کشته شدند در Oklahoma City bombing قادر به جمع آوری پنج شنبه به مناسبت 25 سالگرد حمله را متوقف و آنها را از به خاطر سپردن.

به این دلیل که سالانه یادبود مراسم لغو شد با توجه به کروناویروس محدودیت کسانی که قربانیان به جای مفتخر شد با تصویری ادای احترام که شامل خواندن اسامی کسانی که مردند و به دنبال آن 168 ثانیه سکوت.

معمولا این شهرستان را جمع آوری کرده اند روز یکشنبه در این مراسم یادبود که در آن Alfred P. Murrah فدرال ساختمان ایستاده بود قبل از آن با یک کامیون بمب در آوریل 19, 1995. گیتس به یادبود علامت زمان 9:01 9:03 صبح با انعکاس تالاب بین آنها به نمایندگی از 9:02 دقیقه انفجار به طور دائم تغییر زندگی و ملت است. تلطیف خالی فلزی صندلی نمایندگی هر کسی که مرده و “بازمانده درخت” یک gnarled آمریکایی علم که در برابر انفجار در حال حاضر می ایستد در یک تپه کوچک و سایه یادبود زیر.

آن را “بسیار دشوار” نه قادر به حضور در فرد گفت: Ryan Whicher که پدر سرویس مخفی آمریکا عامل آلن Whicher شد, کشته در بمب گذاری. “من با خواهر و امروز من با مادرم امروز” در شهر اوکلاهما, او گفت:, توسط تلفن از بالتیمور که در آن او در حال حاضر زندگی می کند.

“اما این همه برای دلایل درست. … همه فداکاری. من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای ما در این کوروناویروس (محیط زیست) به احساس ما باید به درمان هر گونه متفاوت است.”

این ضبط تصویری که شامل سخنان رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود که رئیس جمهور در زمان بمباران به گزارش ایسنا ، جیمز Lankford, Oklahoma City, شهردار David Holt و تونی برنده جایزه بازیگر و خواننده کریستین Chenowith یک اوکلاهما بومی درو ستایش از Whicher و دولت منطقه قاضی سیندی فرل اشوود که خواهر, ایالات متحده مسکن و توسعه شهری وکیل سوزان فرل, کشته در انفجار.

“آنها فقط یک مراسم فوق العاده تحت شرایط فوق العاده آن فقط قابل توجه” اشوود گفت: از این ویدئو توسط شهر اوکلاهما ملی یادبود و موزه.

“مهمترین چیزی که من از دست رفته امروز بود که با خانواده ما” در شهر اوکلاهما گفت: اشوود زندگی می کند که حدود 40 مایل (64 کیلومتر) در شرق شهرستان در چندلر است.

Kari واتکینز مدیر یادبود گفت: در سال جاری اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های لازم هستند اما ناگوار به بازماندگان و قربانیان اعضای خانواده اغلب تنها دیدن هر یک از این یک بار در هر سال است.

“این فقط یک زمان خوب برای آنها می آیند و با هم می شود,” او گفت:. “آنها را از دست ندهید که, اما آنها بار دیگر هنگامی که آن را امن برای جمع آوری و ما دوباره با هم و انجام کاری که آن روز است.”

این شهر شهردار هولت گفت: در این ویدئو که بمب گذاری “بود و در نهایت یک عمل افراطی و خشونت سیاسی. من از شما به نظر این صبح است که این مکان مقدس است هوشیار یادآوری است که بشریت قادر به چنین چیزهای بد.”

او گفت: آسوشیتد پرس در اجرا تا یکشنبه که 25 سالگرد حمله بود به خصوص قابل توجه به دلیل آن مشخص شده انتقال از این رویداد از یکی از تجربه شخصی به یکی از تاریخی اهمیت است.

“مارس زمان بی امان است و هر سال که می گذرد کمتر و کمتر مردم باید یک اتصال مستقیم به آن” هولت گفت. “25 زمان دیگری برای ما در اینجا در شهر اوکلاهما به تمرکز بر روی چه چیزی باعث این رویداد و سایت مربوطه در دهه های آینده است.”

برای هولت که به معنای گسترش پیام که خشونت سیاسی است هرگز پاسخ.

“مردم در شهر اوکلاهما نوع ویژه تعهد به پایه این ایده است که ما باید خیلی بیشتر مشترک از ما متفاوت است.”

حمله انجام شده توسط دو نفر از شهروندان ایالات متحده — سابق ارتش سرباز تیموتی مک وی و شرکت خود conspirator تری نیکولز — که منفور دولت فدرال است. آن رخ داده است از دو سال به بعد و پس از فدرال حمله به شعبه Davidian ترکیب نزدیکی واکو در تگزاس که در سمت چپ حداقل 76 نفر از اعضای فرقه مذهبی از جمله برخی از کودکان مرده است.

McVeigh شد و در نهایت محکوم به مرگ محکوم و اعدام با تزریق مواد کشنده در سال 2001. نیکولز شد و محکوم به زندگی در زندان را برای نقش خود را در آنچه که بسیاری از کارشناسان از آن به عنوان مرگبارترین عمل تروریسم داخلی در خاک ایالات متحده آمریکا.

دنبال شان مورفی در توییتر https://twitter.com/apseanmurphy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>