مقامات: پارکینگ پناهگاه بی خانمان در لاس وگاس آخرین رفت و آمد مکرر

شهر و شهرستان مقامات باران با انتقاد پس از عکس های موقت پارکینگ سرپناه برای بی خانمان در Cashman مرکز در شهر لاس وگاس ساخته شده سرفصل در سراسر جهان است.

جولیان کاسترو سابق مسکن و شهرسازی و دبیر سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد و در میان کسانی که به واکنش نشان می دهند به عکس از بی خانمان ها در خواب بر روی, مستطیل, نقاشی در پیاده رو اجتماعی را حفظ فاصله.

“وجود دارد 150,000 اتاق های هتل ها در وگاس رفتن استفاده نشده در حال حاضر” او در توییتر نوشت. “چگونه در مورد دولتی و خصوصی همکاری (منابع) به طور موقت به خانه آنها وجود دارد ؟ و صندوق مسکن دائمی!”

نوادا بی خانمان داد نیز ارسال شده عکس, نوشته,, “ما نیاز به انجام بهتر.”

اما کلارک کانتی و لاس وگاس مقامات در حال دفاع از این حرکت بود که پس از گرفته شدن یک مرد بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19 باعث خیریه کاتولیک جنوب نوادا به آن پناهگاه برای 500 مردان است. آنها گفت که آنها تا به حال شده است در تلاش برای سه هفته به اعتصاب یک معامله با محلی صاحبخانه ها و هتل ها در منطقه و تنها تبدیل به Cashman پارکینگ از یاس و نومیدی.

“مسکن ما-اولین استراتژی همواره اولویت ما است. ما نمی توانیم نیروی شرکت های خصوصی به کار با دولت گفت:” تیم Burch, Clark County مدیر خدمات انسانی. “شده است که در طرح ما پس از یک روز ما شده اند قادر به شناسایی و تضمین فروشنده مایل به گرفتن این جمعیت است. … دقیقه کسی است که مایل به کار با ما کار خواهد کرد که اجاره نامه.”

این Cashman پناهگاه درجه باز باقی می ماند از طریق روز جمعه خیریه کاتولیک پناهگاه انتظار برای بازگشایی پنج شنبه.

شهرهای دیگر به ویژه سیاتل و نیواورلئان قرار داده شده اند برخی از آنها بی خانمان جمعیت در هتل ها محلی است. و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اختصاص داده است 50 میلیون دلار برای خرید و اجاره اتاق های هتل ها به عنوان بخشی از طرح خود برای مقابله با بحران.

اما در لاس وگاس که در آن هتل های عظیم که تسلط بر افق نشستن خالی, سوالات در مورد کوتاه مدت پناهگاه منجر هر گونه ترتیبات.

“این شده است یک پاسخ سریع به نیاز” گفت: Kathi توماس-گیبسون این شهر مدیر خدمات اجتماعی. “همه فرض می شود که شهر یا شهرستان می تواند ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را. هر جامعه در امریکا — هر جامعه در جهان — برخورد با COVID-19. پس از آن واقعا دشوار است برای گرفتن واقعا چیز اساسی حتی اگر ما واقعا تلاش شده است.”

اما اریک Tars حقوقی مدیر ملی مرکز قانون در بی خانمانی و فقر و گفت: راه حل های کوتاه مدت مانند پارکینگ پناهگاه را تنها با فشار این مشکل ارائه مراقبت برای افراد بی خانمان در پایین جاده.

“شهر نشده فکر خارج از این جعبه آنها تصمیم بی خانمان, افراد مستحق می شود,” او گفت:. “مسکن است که مراقبت های بهداشتی. این شرم آور است که این هتل در حال التماس برای کمک مالی. اگر آنها درخواست برای مالیات دهندگان دلار و سپس آنها باید با استفاده از امکانات خود را برای عموم خوب است. مردم در حال رفتن به از دست دادن زندگی خود را هر دو قرار دارد و unhoused و آن را به طور کامل قابل پیشگیری است.”

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>