خاموش-نوار رستوران شروع می شود تحویل در بحبوحه رکود

مشتریان نبوده است آمدن به شيراز فارسی هند و پاکستان رستوران بنابراین شيراز در حال رفتن به مشتریان.

“در هفته های اخیر با کروناویروس ترساندن مردم شده اند فکر نمی رود” گفت: Jainine جعفر اجرایی آشپز رستوران در 2575 S. دکتور بلوار. “ما قطعا احساس است.” او گفت: کسب و کار بوده است تا آنجا که 50 تا 60 درصد در ناهار و شام.

“آن لطمه می زند” جعفر گفت.

در پاسخ کارکنان و همکاران تصمیم به ارائه تحویل.

“تمرکز اصلی من همواره مشتریان ما, اما فرصت ها همیشه وجود دارد برای شام خوردن,” او گفت:. “من فکر کردم این امر می تواند یک چیز طبیعی برای انتقال است که به در خانه تحویل بگیرید”

ارائه تحویل یک راه برای نگه داشتن کارکنان, او گفت:, و همه, تبادل نظر در جمله او و شریک زندگی خود را.

“هر کس دارای یک ماشین ما فقط از نوع با هم متحد شده و گفت: هر آنچه که ما نیاز به انجام این کار را خواهیم کرد” او گفت:. “آن مطمئن ضربان ایستاده در اطراف twirling شست خود را در حال انتظار برای کسی به راه رفتن در درب.”

او گفت: شیراز ممکن است صدمه زدن به بیش از برخی از حومه رستوران است که در آن تمایل به دریافت بسیاری از کنوانسیون تجارت به دلیل آن را ارائه می دهد مواد غذایی حلال و نسبتا نزدیک به نوار. اما او گفت که او می بیند گسترده اثرات.

“من در L. A. آخر این هفته و بزرگراه مرده بود,” او گفت:. “این دیوانه است.”

رستوران مدیریت نیز ramping تا بهداشتی روش های پاک کردن سطوح بیشتر و یادآوری کارکنان به شستن دست های خود و استفاده از ضد عفونی کننده بیشتر.

“ما همیشه کمی بیشتر در سلامت و اقدامات ایمنی به خصوص از آنجایی که ما یک وزارتخانه آشپزخانه (به دلیل فروش آنها به خواص) بنابراین ما باید اضافی استاندارد به رعایت” جعفر گفت. “اما شما هرگز نمی تواند بیش از حد مراقب باشید.”

تحویل است که به صورت رایگان در عرض 5 مایل شعاع و 10 دلار در جای دیگر ارائه شده است و از ساعت 11 صبح تا 3:30 بعد از ظهر و 5 تا 10 بعد از ظهر بازدید shirazrestaurant.com تماس بگیرید و یا 702-870-0860.

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de