NYT پخت و پز از شما دعوت به یک مهمانی شام در Instagram

کلید بینش:

  • NYT پخت و پز نیست و در حال تغییر استراتژی خود را برای تبدیل پیروان به مشترکان پرداخت می شود; آن را به جای تمرکز بر به دست آوردن پیروان بیشتر به تبدیل بعد.

این پنج شنبه, Samin نصرت می خواهد به اطمینان لازانیا با شما—بیش Instagram. نویسنده تحسین شده از نمک, چربی, اسید, گرما و نیویورک تایمز پخت و پز کمک می گذراند مقاله برای بار در این هفته تاسف خوردن برای از دست دادن جمعی از پخت و پز و غذا خوردن در حالی که مطیع اجتماعی فاصله گرفته است. به عنوان کسی که به تنهایی زندگی می کند و گرامی داشتن فرصت برای میزبان مهمانی های شام و به اشتراک گذاری وعده های غذایی قرنطینه اتحاد چپ نصرت ولع مصرف آن مجالس و تمام شگفت انگیز خود را در هرج و مرج است.

نصرت را لازانیا حزب فقط یک مثال از اینکه چگونه NYT پخت و پز در آغوش Instagram به عنوان یک راه برای حمایت از آشپز خانه در طول بیماری همه گیر. ناشر گسترش استراتژی خود را بر روی پلت فرم انتشار یک دستور روزانه و تکیه بیشتر به شدت در Instagram داستان از ویژگی های آن می بیند بالاترین سطح تعامل مخاطبان با توجه به NYT پخت و پز را استراتژی سازمانی ویرایشگر امیلی Fleischaker.

این شروع می شود با اطمینان از اینکه محتوای به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم است که حساس به لحظه مخاطبان خود در زندگی است. “وجود دارد بسیاری از احساسات در اطراف عمل پخت و پز و خوردن مواد غذایی و خرید در حال حاضر” گفت: Fleischaker. که شامل همه چیز از داشتن یک “فروشگاه مواد غذایی استراتژی” به محدود کردن سفر و یا تحویل آماده شدن برای کمبود و یا افزایش قیمت هر وعده غذا و پخت و پز در خانه و در حالی که تعادل کار, مراقبت وظایف یا مسئولیت های دیگر, او گفت:.

Fleischaker گفت: این تیم متوجه شد در اواسط ماه مارس که تا چه حد همه گیر خواهد گذارد محتوا—که در آن نقطه آنها اساسا پاره کردن موجود خود را ترکیب اولیه و شروع به بیش از. “ما واقعا مراقب باشید در مورد انتخاب ما از دستور العمل های است که ما را در مقابل مردم” او گفت:. “ما بیشتر با تکیه بر دستور العمل های ساده مواد تشکیل دهنده و آماده سازی ساده. و ما در حال فراهم کردن مقدار زیادی از راهنمایی در مورد چگونه به جایگزینی مواد تشکیل دهنده.”

این بار انتشار یک راهنمای برای چه به جایگزین زمانی که شما از دست رفته مواد مختلف با پیشنهادات شکسته به دسته های مختلف مانند ادویه جات ترشی جات و لبنیات و گوشت و غذاهای دریایی و تولید است. مقاله ای ایران از طریق هدف از هر یک از مواد تشکیل دهنده و نحوه تعویض آن را برای چیزی بیشتر در دسترس ممکن است یک دستور غذا.

NYT پخت و پز نیز های بیشتر full دستور—یکی هر روز در Instagram در دسترس و بدون اشتراک. و در حالی که انجام نمی دهد هر چیزی را به طور مستقیم افزایش درآمد در کوتاه مدت NYT پخت و پز مدیر کل آماندا Rottier گفت که او امیدوار است آن را به پیروان یک طعم و مزه از آنچه ناشر را ارائه کرده است تشویق به اشتراک در حال حاضر و یا بیشتر پایین جاده که اقتصاد پرتاب ریباند.

اما در سمت چیزهای ناشر استراتژی برای تبدیل پیروان به مشترکان پرداخت می شود تغییر نکرده و در همه.

“ما متوجه است که ما می توانیم در خدمت نیاز به [پیروان ما] در این لحظه گفت:” Rottier و شده است که محرک در پشت ارائه بیشتر دستور العمل های رایگان و مفید و به موقع محتوا برای افرادی که نیاز به طبخ در خانه ، “در صورتی که ثابت می کند با ارزش به اندازه کافی برای آنها را به اشتراک, بزرگ, اما این لزوما یک شیفت از چگونه ما به طور معمول آن را انجام دهد” او گفت:. “این فقط تند و تلخ تر در حال حاضر.”

مقدار زیادی از محتوای آن به تازگی شده است نسبت به افرادی که به طور معمول نمی تواند به دنبال دستور العمل های آنلاین, اما در حال حاضر زمان بیشتری را بر روی دست خود را و همه این وعده های غذایی برای آماده سازی در حال پرورش یک علاقه جدید در پخت و پز. ترافیک به پخت و پز در وب سایت مشخصی در سراسر هیئت مدیره بیش از چند هفته گذشته به عنوان یک نتیجه و خوراک رسانه های اجتماعی به طور ناگهانی پر از جهنم خیلی بیشتر نان خانگی.

در یک تلاش برای الهام بخشیدن به تجربه کمتر آشپز خانه, NYT پخت و پز استخدام رئیس آن تصویری تیم اسکات Loitsch برای به دست آوردن در مقابل دوربین و آزمایش با, بدون, خمیر, نان, دستور العمل برای اولین بار. او قرص نان تا کنون از قرنطینه—و خود را بسیار تحت تاثیر قرار با نتایج. او همچنین نشان می دهد یک هک برای راه اندازی یک دوربین آیفون بر روی یک خط کش به هر دو دست برای پخت و پز در حالی که ضبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>