نای شهرستان اعلام وضعیت اضطراری پس از اولین coronavirus مورد

نای شهرستان اعلام کرده است یک اورژانس محلی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

چهارشنبه شب در این شهرستان گفت: آن را به حال خود را تایید اولین مورد از COVID-19 در بیتی ساکن ،

صبح روز پنجشنبه شهرستان صادر انتشار اخبار گفت: “اعلام وجود اورژانس محلی” صادر شد شهرستان رهبران از جمله شهرستان مدیر Tim Sutton شهرستان کمیسیون صندلی جان Koenig, مدیر, مدیریت اضطراری Scott Lewis و کلانتر شارون Wehrly. در این بیانیه آمده است:

“در اخیر COVID-19 همه گیر و در تلاش برای بهتر محافظت از شهروندان نای شهرستان هستم صدور متصل اضطراری اعلام” ساتون در بیانیه ای گفت. “این در حال انجام است در فراوانی از احتیاط و شبیه به بیانیه صادر شده در طول طوفان اخیر منطقه 51 رویداد. هیئت شهرستان کمیسیون قادر به پاسخگویی در این زمان با توجه به محدودیت در اجتماعات اما هیئت مدیره این فرصت را برای بررسی و تصویب این اعلامیه در جلسه آینده.

“چند دیگر نوادا شهرستانهای گرفته اند این گام احتیاطی که اجازه می دهد تا برای سریعتر واکنش در برابر شرایط اضطراری. در این بیانیه همچنین لازم به واجد شرایط برای دولت فدرال و اعطای کمک های مالی بنابراین ما می توانیم امیدوارم جبران برخی از هزینه های مرتبط با مبارزه با, درمان و حاوی ویروس است. با تشکر از همه شما برای صبر و شکیبایی شما در طول این زمان به چالش کشیدن و لطفا می دانم که ما در حال انجام همه ما می توانیم برای بازگشایی دفاتر ما و ارائه کامل شهرستان خدمات است.”

اولین نای شهرستان ساکن به تایید تست مثبت برای COVID-19 شرح داده شد در یک شهرستان Facebook پست به عنوان یک مرد بیمار است که در دهه 60 زندگی می کند که در بیتی که در آن او خود در قرنطینه صفحه اصلی.

“خدمات اضطراری ساخته شده است تماس است و در ادامه به بررسی منبع عفونت و اصلاح حرکات خود را برای چند هفته گذشته” پست گفت.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. دنبال @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de