NYDJ, Saxx, MeUndies و تامی جان به دنبال خریداران—و سپس همه گیر ضربه

کلید بینش:

  • خرده فروشان به دنبال معاملات دیده می شود کسانی که فرآیندهای متوقف با توجه به کروناویروس بحران است.

تعدادی از مارک های بودند که تن به تن به خریداران بالقوه و سرمایه گذاران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ریشه گرفت در ایالات متحده با توجه به منابع متعدد اما این پروسه تا حد زیادی قرار داده شده است در خود نگه دارد.

که تعجب آور نیست با خرده فروشان در حالت زنده ماندن با تمرکز بر صرفه جویی در پول نقد به عنوان گسترش coronavirus بازدید کنندگان’ pocketbooks.

MeUndies, Saxx لباس زیر, تامی جان و NYDJ تمام شد تا برای grabs به گفته منابع آشنا با این مذاکرات که با صحبت Adweek به شرط ناشناس ماندن به دلیل خصوصی طبیعت از آن یاد.

هیچ یک از شرکت ها در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

NYDJ است که در حراج بلوک برای چند ماه هنوز برای اعلام یک خریدار. یک منبع آشنا با NYDJ وضعیت گفت: Mudrick پایتخت برگزار شد که اکثریت جین مارک’ وام مدت به احتمال زیاد در جایی باقی ماندن آن زمان تا خرده فروشی بازده به برخی از حالت عادی.

Adweek قبلا گزارش شده است که جین با نام تجاری برای فروش بود. این شرکت در میان آژانس رتبه بندی اعتباری فیچ وام از نگرانی.

منابع همچنین گفت MeUndies تامی جان و Saxx در تلاش بودند یا فروش و یا جذب یک سرمایه گذاری بزرگ برای ادامه به رشد کسب و کار.

اما این پروسه تمام شده است, کشیده, منابع گفت. به همین ترتیب کسانی که مارک های متمرکز بر فعالیت های خود و به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید تا زمانی که اقتصاد تثبیت.

یک منبع آشنا با MeUndies’ تامی جان و Saxx این شرایط گفت: هر سه به دنبال رفیع ارزیابی که غیر واقعی در محیط فعلی است.

یک منبع جداگانه, اما, گفت, معاملات برای پوشاک مردانه مارک هنوز در حال شناور و که آن را نمی خواهد تکان دهنده اگر یکی از به پایان می رسد تا عبور از خط پایان.

صنعت بانک اشاره کرد که در حالی که ترکیب و ادغام هستند تا حد زیادی در خود نگه دارد و تعدادی از نقدی غنی خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت دادن feelers برای مارک های معتبر نیاز به پول نقد.

پری الیس برای مثال یک پتانسیل کسب هدف یک منبع گفت: Adweek. اما شرکت پوشاک است که بیشتر احتمال دارد به بازسازی بدهی های خود را به خرید آن بیشتر است.

این Feldenkrais خانواده و قلعه سرمایه گذاری گروه در زمان این شرکت خصوصی در سال 2018 به بیش از 400 میلیون دلار بود که تامین مالی در بخش بدهی. پری الیس نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Saxx در ضمن دریافت یک سرمایه گذاری از شرکت سهام خصوصی برنتوود همکاران در سال 2016 که سرمایه گذاری 50 میلیون دلار با توجه به گزارش.

MeUndies پیش بینی شده بود به برخی از $75 میلیون دلار درآمد در سال گذشته با توجه به CNBC. این شرکت تاسیس شد در سال 2011 توسط مدیر عامل Jonathan Shokrian.

علاوه بر این تامی جان پیش بینی شده بود به 100 میلیون دلار در فروش سالانه تا سال 2018 با توجه به CNBC. این شرکت تاسیس شد توسط تام پترسون مدیر اجرایی و ارین Fujimoto آن سر از تجارت.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im