نیویورک التماس برای 1 میلیون مراقبت های بهداشتی کارگران; آسیا امن نیست و در عین حال

مادرید — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو التماس برای مراقبت های بهداشتی تقویت کرد و گفت تا 1 میلیون بیشتر کارگران مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس در حالی که سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این روز را همه گیر شد به دور از بیش در آسیا است.

اسپانیا و ایتالیا بودند هنوز در تلاش برای جلوگیری از سقوط خود و نظام سلامت با اسپانیا گفت: بیمارستان ها در حداقل نیمی از آن 17 مناطق هستند یا بسیار نزدیک خود را ICU تخت محدودیت و 14 درصد از آن 88,000 گزارش های پزشکی کارگران است.

ایالات متحده آماده شد شنبه برای رسیدن به چین گزارش داد ویروس مرگ و میر 3,300. اما کارشناسان می گویند تمام اعداد گزارش شده توسط دولت ها و دولت ها در این بیماری همه گیر در حال معیوب به روش های مختلف با توجه به عدم تست خفیف ویروس موارد هستند که از دست رفته و یا تعیین برخی دولتها سعی کنید برای به دست گرفتن و شکل خود را همه گیر روایت است.

‘بلند مدت نبرد’

“این است برای رفتن به یک دراز مدت نبرد و ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما گفت:” دکتر تاکشی کسایی که مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام است. “ما نیاز هر کشور برای حفظ و پاسخ با توجه به شرایط محلی.”

سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از حدود 38,000 COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان و ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده در جهان در 164,610 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فراتر از هزار نفر از مرگ و میر این بیماری همه گیر تعطیل شده زندگی روزانه برای میلیاردها و ایجاد اغتشاش ویران کردن در بازارهای مالی و اقتصاد جهانی است.

ایتالیا و اسپانیا شاهد مرگ خود عوارض بالا رفتن بیش از 800 هر روز دوشنبه اما چه کسی رییس اورژانس گفت: مواردی وجود دارد “به طور بالقوه در ایجاد ثبات.” ایتالیا تلفات افزایش به حدود 11,600 — بالاترین در جهان تا کنون — اما نرخ آن از عفونت های جدید شد کاهش.

250 نیویورکی مردن در یک روز

در نیویورک, کانون آمریکا شیوع کومو و مقامات بهداشت هشدار داد که بحران اتفاق می افتند وجود دارد فقط یک پیش نمایش از آنچه در دیگر شهرهای ایالات متحده و شهرها به زودی. ایالت نیویورک مرگ و میر صعود بیش از 250 نفر در یک روز به بیش از 1200 بسیاری از آنها در شهر است.

“ما از دست داده ایم بیش از 1000 نیویورکی” کومو گفت. “به نظر من ما فراتر از سرسام آور در حال حاضر.”

حتی قبل از فرماندار درخواست تجدید نظر به 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان بودند پله تا داوطلب در نیویورک یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد شده بود با 1000 تخت برای از بین بردن فشار در این شهرستان را تحت الشعاع بیمارستان.

در کالیفرنیا مقامات قرار دادن یک تماس مشابه برای پزشکی داوطلبان به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه سه برابر شده است.

کارشناسان حفظ همه گیر خواهد بود را شکست داد و تنها با اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده است که میلیاردها نفر از مردم در مستند

دکتر چیارا Lepora که سر پزشکان بدون مرز’ تلاش برای حذف کانون از لودی در شمال ایتالیا گفت: همه گیر بود نشان داد انتقادی مراقبت های بهداشتی مسائل در کشورهای توسعه یافته است.

“شیوع بیماری نمی توان مبارزه در بیمارستان,” او گفت:. “بیمارستان ها تنها می تواند مقابله با عواقب.”

فلوریدا مقامات مورد بحث کشتی کروز docking

در جنوب ایالت فلوریدا مقامات شد جلسه بعد سه شنبه به تصمیم می گیرید که آیا به اجازه عفونت-گرفتار کشتی کروز زاندم حوض پس از بیش از دو هفته در دریا.

در آمریکای جنوبی سفر رویایی که تبدیل به یک کابوس ده ها تن در کشتی را گزارش کرده اند آنفولانزا مانند علائم و چهار نفر کشته شده اند. این شرکت گفت: هشت نفر دیگر را آزمایش مثبت اما 2,300 دیگر مسافران و خدمه هستند و در سلامت خوب است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت منابع مراقبت های بهداشتی در حال کشیده بیش از حد نازک اجازه می دهد تا کشتی به اسکله. کشتی نیاز به اجازه ویژه فقط به عبور از کانال پاناما.

بیش از 235 میلیون نفر — حدود دو نفر از هر سه آمریکایی ها — زندگی در 33 ایالت که در آن فرمانداران اعلام کرده اند ایالتی دستور یا توصیه به ماندن در خانه.

“به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “بیشتر ما خودمان را اختصاص به امروز بیشتر از سرعت ما ظهور خواهد کرد در طرف دیگر از بحران است.”

787K آلوده در سراسر جهان

در سراسر جهان بیش از 787,000 مردم آلوده شده اند و و 166,000 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه و حتی مرگ شود.

چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و 48 مورد جدید این ادعا که تمام موارد جدید آمد از خارج از کشور. در ووهان مردم آماده بودند پرش به گریه و “انتقام فروشگاه” به عنوان شهر چینی هنگامی که در مرکز شیوع بازگشایی شد.

“من خیلی هیجان زده, من می خواهم به گریه گفت:” در Chuhe Hanjie مرکز عابر پیاده که حدود 75 درصد از مغازه ها بود بازگشایی شد. مغازه داران بودند محدود کردن تعداد زیادی از مردم آنها اجازه در, توزیع ضد عفونی کننده دست و چک کردن مشتریان برای علائم تب.

در صربستان و مجارستان و کشورهای دیگر نگرانی در حال افزایش بود که رهبران پوپولیستی ممکن است استفاده از این وضعیت به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن قدرت بیشتر و سکوت منتقدان.

حقوق رئیس سازمان امنیت و همکاری در اروپا گفت: در حالی که او را درک نیاز به عمل به سرعت به حفاظت از مردم از COVID-19 گیر جدید متحده اضطراری باید شامل محدودیت های زمانی و نظارت پارلمانی.

“یک وضعیت اضطراری — در هر کجا از آن است که اعلام شده و به هر دلیل — باید متناسب با آن هدف و تنها در محل باقی می ماند تا زمانی که کاملا ضروری است” گفت: حقوق رئیس Ingibjörg Sólrún Gísladóttir.

ویرانی اقتصادی ادامه داد: با بریتیش ایرویز تعلیق تمامی پروازها در فرودگاه گاتویک میان سقوط در تقاضا به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و خطوط هوایی بریده بریده پرواز. اسپانیا متوقف شد اما ضروری فعالیت های اقتصادی در روز سه شنبه.

در ژاپن, شمارش معکوس, ساعت شد تنظیم مجدد و دوباره تیک تاک برای بازی های المپیک توکیو پس از آن به تعویق افتادن. ساعتهای بخوانید 479 روز به, با این بازی ها در حال حاضر برنامه ریزی شده به لگد کردن در جولای 23, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im