NV انرژی تعلیق دلیل عدم پرداخت هزینه های مربوط به قطع

NV انرژی است که به طور موقت تعلیق دلیل عدم پرداخت هزینه های مربوط به قطع به عنوان یک تعداد زیادی از مشتریان در صورت مشکلات مالی از شیوع کروناویروس.

آب و برق گفت: این امر اطمینان مشتریان “را به یقین از خدمات برق در غیر این صورت نامشخص زمان در بسیاری از زندگی خود را.”

“ما می خواهیم برای ارائه به مشتریان ما با برخی از آرامش ذهن در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: NV انرژی جمهور و مدیر عامل داگ توپ در یک روز جمعه در بیانیه ای. “همانطور که بیشتر مشتریان ما را انتخاب کنید به خود منزوی کردن و یا کار از خانه قابل اعتماد و بی وقفه قدرت ضروری است به سلامت خود رفاه و آسایش است.”

در این بیانیه گفت: NV انرژی را صرف سپرده ها و هزینه ها برای پرداخت در اواخر و ارائه برنامه های پرداخت “را به عنوان مورد نیاز” برای مشتریان نهفته اقتصادی توسط COVID-19.

“ما در اینجا برای حمایت از مشتریان ما و ما ادامه خواهد داد برای ارائه قابل اعتماد خدمات برق در طول این دوره عدم قطعیت — هر مشتری می تواند مطمئن باشد که” توپ گفت. “ایمنی از مشتریان و کارکنان ما بالاترین اولویت ما است.”

کسانی که دچار مشکلات مالی و یا انزوا از coronavirus در جنوب نوادا می توانید تماس بگیرید NV انرژی در 702-402-5555 به بحث در مورد گزینه های پرداخت و دریافت پشتیبانی می کند.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im