پرستاری اتحادیه در اعتراض به در لاس وگاس بیمارستان دیگران بیش از ‘عدم آمادگی’

ثبت نام پرستاران در 15 بیمارستان در هفت متحده — از جمله یک بیمارستان در لاس وگاس — در حال برنامه ریزی برای صدای نگرانی های خود را امروز در مورد آنچه آنها می گویند عدم آمادگی در بیمارستان برای برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر.

انتشار اخبار منتشر شده توسط گروه پرستاران ملی ایران گفت: تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر هفت کشور به دلیل عدم آمادگی “مکان پرستاران و دیگر کارکنان و بیماران در معرض خطر در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

یکی از بیمارستان های ذکر شده در نسخه توصیف اعتراضات است MountainView بیمارستان 3100 N. Tenaya راه در لاس وگاس. بیمارستان, برنامه ریزی برای تظاهرات همه اجرا شده توسط HCA بهداشت و درمان.

“پرستاران در حوزه های مختلف HCA بیمارستان ها گزارش کرده اند که آنها تا به حال به کار مناسب و بدون تجهیزات حفاظتی” گفت: Jean راس RN رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران که نشان دهنده 10,000 RNs در 19 HCA بیمارستان در کالیفرنیا و فلوریدا کانزاس میسوری نوادا و تگزاس.

“پرستاران می گویند آنها مطلع زمانی که آنها در معرض آلوده بیمار” راس گفت. “به آنها گفته شود که به هدف استفاده مجدد از ماسک و در یکی از بیمارستان آنها حتی گفته بودن به پوشیدن ماسک به دلیل این ترس این بیماران است.’ “

اعتراض برنامه ریزی شده است در MountainView از 6:30 تا 8 بعد از ظهر

یک سخنگوی HCA بهداشت و درمان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده اوایل روز شنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. دنبال @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>