تعداد مضطرب خرده فروشان رشد می کند با بدتر شدن اقتصاد

بینش کلیدی:

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به دقیق تلفات در تجار بزرگ و کوچک از تکنولوژی زرنگ و دانا راه اندازی به میراث آجر و ملات—تحلیلگران در حال به دست آوردن بینش بیشتر به وضعیت خرده فروشی و شرکت های بسیاری بشدت تحت تاثیر قرار.

دیدگاه غالب جای تعجب نیست که خرده فروشی است که عمیقا رنج می برند در حالی که فروشگاه های اقامت توقیف در سراسر ایالات متحده به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آژانس رتبه بندی اعتباری S&P است و پیش بینی کاهش 50 ٪ در سه ماهه دوم درآمد برای فروشندگان در نظر گرفته شده غیر ضروری که شامل برخی از تخصص خرده فروشان و فروشگاه ها و رستوران ناهار خوری گاه به گاه با توجه به قرنطينه و فروشگاه تعطیلی.

رتبه آژانس مودی است طرح که فروشگاه پوشاک و کفش فروشان به 40% کاهش در سود عملیاتی به طور کلی در سال 2020 است.

یک نظرسنجی از خرده فروشان انجام شده توسط مشتری تجربه پلت فرم Narvar و شرکت تحقیقاتی Forrester نشان داد که 20 درصد از پاسخ دهندگان خود را کاهش پیش بینی فروش برای سال 25 ٪ 18 ٪ از افراد مورد بررسی در حال کاهش پیش بینی های خود را توسط 5 ٪ تا 10٪.

فروشگاه و در عین حال انتظار نمی رود که به آغاز بازگشایی تا اواسط ماه مه در اولین. حتی پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد زمانی که مکان های خرده فروشی را باز درهای خود را و تا چه حد خریداران خواهد شد بازگشت با توجه به طولانی نگرانی در مورد کوروناویروس با توجه به دب Rieger-Paganis یک خرده فروشی بازسازی مشاور در AlixPartners.

این نظرسنجی توسط Narvar و فورستر همچنین نشان می دهد که 58 درصد از پاسخ دهندگان انتظار می رود بحران به گذشته برای بیش از سه ماه.

زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر

صنعت خرده فروشی است که قطعا در مواجهه با بزرگترین بحران در دوران مدرن بیش از رکود بزرگ از کمی بیش از یک دهه پیش به عنوان مصرف کنندگان ادعا با اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های سفر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“در حال حاضر فشار بر روی اکثر اختیاری خرده فروشان است که به احتمال زیاد بیشتر از اکثر [یا] هر تیم مدیریت فکر در رکود طرح های احتمالی گفت:” علامت گذاری Altschwager یک تحلیلگر ارشد پژوهش در بیرد. “حتی 2008-2009 دوره می کند با ارائه یک راهکار خوب; امروز ما به دنبال در برخی از قوی ترین خرده فروشان پوشاک در کشور, عامل موثر صفر درآمد.”

Rieger-Paganis گفت: چالش یک چرخش در این محیط است که پیش بینی قبلی و عملیاتی در طرح های دیگر مربوطه و خرده فروشان به طور موثر از ابتدا شروع می شود.

“رک و پوست کنده هر گونه اقدام که موجب کاهش ‘سوختگی نقدی’ در کوتاه مدت اجرا است بر روی میز” Altschwager گفت.

برای زنده ماندن خرده فروشان در حال کاهش هزینه های سرمایه تعلیق سود سهام و سهم buybacks, furloughing دهها هزار نفر از کارکنان برش بازاریابی, کاهش اجاره بها و تاخیر در پرداخت به تامین کنندگان خود را در حالی که نقاشی را در خود گردان خطوط اعتباری برای قرار دادن پول بیشتر در ترازنامه خود را.

“شما در یک دوره که در آن مردم در حال تلاش برای کنترل آنچه که آنها می توانند کنترل” گفت: Steve Sadove یک خرده فروشی مشاور و رئیس سابق و مدیر عامل ساکس و اضافه میکند: “این موضوع در حال حاضر نقدینگی است.”

در نتیجه خرده فروشان تاخیر در پرداخت فروشندگان و یا لغو سفارشات Sadove گفت: در حالی که برخی از آنها صرفه جویی در پول نقد پرداخت نمی صاحبخانه. این ماده از “زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر.”

اقتصاد همچنان مارپیچ رو به پایین

روز پنج شنبه در دانشگاه میشیگان و شاخص تمایلات مصرف کننده کاهش یافت توسط یک رکورد 18.1 امتیاز به 71 بزرگترین کاهش ماهانه تا کنون ثبت شده است.

“مصرف کنندگان نیاز به آماده برای طولانی تر و عمیق تر در رکود اقتصادی به جای آن در حال حاضر بی اعتبار پیام است که مقید کردن تقاضا خواهد شد جرقه سریع و قوی و پایدار بهبود اقتصاد” در این گزارش اشاره کرد.

بر اساس یک نظرسنجی از مصرف کنندگان انجام شده توسط Coresight پژوهش در مارس 1, تقریبا نیمی بودند یا از ترس از دست دادن شغل خود و یا داشتن خود ساعت یا درآمد کاهش می یابد و یا در حال حاضر از دست داده و کار خود را به عنوان نتیجه این بیماری همه گیر. حدود 89 درصد از پاسخ دهندگان نیز گفت: آنها بسیار یا تا حدودی در مورد کوروناویروس.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>