تعداد coronavirus موارد در نوادا می رسد 1,742

تعداد COVID-19 موارد در نوادا شروع به پریدن کرد به 1,742 که از صبح روز شنبه با توجه به وضعیت بهداشت و خدمات انسانی بخش وب سایت.

به گزارش وب سایت 43 نفر کشته شده اند در نوادا 39 از آنها در شهرستان کلارک. هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده از 7:50 صبح روز شنبه.

با توجه به داده ها از جنوب نوادا سلامت منطقه تعداد موارد با قربانیان جوان افزایش یافته است در این هفته. روز جمعه دو موارد مربوط به بیماران در بدو تولد-به-4 محدوده گزارش شده و تعداد موارد در افراد سنین 5-17 صعود از 10 روز دوشنبه 14 روز جمعه. آن دو گروه حساب برای بیش از 1 درصد از تمام موارد.

در یک جداگانه شمارش, نقد و بررسی-مجله تا به حال شناسایی شده 1,549 موارد در نوادا که از شب جمعه بر اساس گزارش ها از بهداشت فردی مناطق و مقامات شهرستان. دولت بهداشت و خدمات انسانی بخش وب سایت در روز جمعه نشان داد 1,514 موارد از 1,458 در روز پنج شنبه. که پنج شنبه به پنج شنبه افزایش 56 موارد کمترين یک روز پس از افزایش مارس 24 که این رقم افزایش 33 موارد با توجه به بررسی-مجله پژوهش است.

آن را بلافاصله روشن صبح روز شنبه که شهرستانهای گزارش موارد جدید.

بسیاری از افراد آلوده به کروناویروس جدید توسعه خفیف یا متوسط علائم و بهبود پس از حدود دو هفته. اما سازمان بهداشت جهانی اشاره می کند که در بیشتر موارد شدید “عفونت می تواند باعث پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و حتی مرگ شود.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>