NSHE صدراعظم مخالف نظر گرفتن CSN قرارداد

مدتها در انتظار قرارداد برای دانشکده جنوب نوادا علمی که شامل پرداخت را افزایش می دهد دارای ضربه گیر پس از نوادا سیستم آموزش عالی صدراعظم تام رایلی روز جمعه گفت او نمی تواند حمایت قرار دادن آن در ژوئن Board of Regents دستور کار برای یک رای نهایی.

CSN ارومیه تصویب اولین قرارداد در مارس 3 پس از بیش از سه سال از مذاکرات را افزایش می دهد و بند داوری در نهایت واگذاری دومی برای یک 1.75 درصد پرداخت دست انداز.

اما در بیانیه روز شنبه, Reilly ابراز مخالفت با قرارداد مبلغ 1.9 میلیون دلار هزینه در زمانی که NSHE مانند تمام سازمان های دولتی خواسته شده است به کاهش بودجه. این NSHE Board of Regents رای دادند و در ماه گذشته به تصویب بودجه طرح کاهش به $124 میلیون دلار است که می توانید ببینید furloughs از کارکنان حرفه ای و افزایش هزینه دانشجویی.

“با توجه به این ملاحظات و تا زمانی که اطمینان بیشتری به دست آمده است در مورد دولت و NSHE را کمبود بودجه من نمی توانم در ایمان خوب است و در این زمان توصیه می شود که هیئت مدیره agendize یا تایید (توافق مذاکرات دسته جمعی) از هر NSHE موسسه که شامل چنین ارائه” رایلی در بیانیه ای گفت. “من درک همه از کار سخت است که CSN و (نوادا دانشکده انجمن) متعهد به آوردن وضوح به این موضوع. هنگامی که وضوح بیشتری در بودجه بحران به دست آمده است بیش از چند ماه آینده من را از مشورت با هیئت رهبری و تجدید نظر در این تصمیم است.”

رایلی همچنین ابراز نگرانی کرد که توافق دسته جمعی به نظر می رسد پیش نویس پس از آن رای دادند در نوادا هیات علمی اعضای اتحاد.

در بیانیه ای در پاسخ به Reilly, نوادا, دانشکده انجمن co-صندلی Glynda سفید و لوئیس اورتگا گفت: صدراعظم تا به حال هیچ مدرک معتبر و اساس دخالت و اضافه کرد که این قرارداد تنها “اشتباهات تایپی که هیچ فرد معقول و منطقی خواهد فکر می کنم آن تغییر اساسی نشست.”

“ما بسیار نا امید در صدراعظم Reilly عجیب و غریب عمل در معرفی که NSHE رجنت خنثی خواهد از CSN علمی و اجرایی که پس از نزدیک به چهار سال را در نهایت به این نتیجه رسیدند پایاپای قرارداد” بیانیه ای گفت:.

در این بیانیه اضافه شده است که این پول برای افزایش در آمد در درجه اول از CSN ذخایر و گفت که بدون آنها دانشکده خواهد بود رو furloughs در حالی که در حال حاضر در حال پرداخت هزینه کمتری در مقایسه با موسسات.

سفید و اورتگا همچنین گفت Reilly تا به حال مداخله برای جلوگیری از یک قرارداد از تحقق قبل از اینکه منجر به “تصور که صدراعظم واقعی اعتراض ایدئولوژیک است.”

دانشکده قبلا گفته آنها معتقد بودند Reilly زودتر مداخله در نتیجه مخالفت خود را به خارج از بند داوری هر چند صدراعظم آن را تکذیب کرد.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im