مبتدی مدل تاریخی, جنگی محدود برای نیروی دریایی آکادمی موزه

U. S. S. نیاگارا شنبه در بقیه روز شنبه آن تجهیزات مجموعه به حرکت به سمت راست و اسلحه و توپ و carronades در موقعیت نبرد.

و یا به جای آنها می شده اند تا به حال brig شده است حدود 64 بار بزرگتر است.

جیم Twohig شهر آفتاب انجام یک کار خوب ساخت اولین کشتی مدل — ماکت از شاخص های مورد استفاده توسط ناخدا Oliver Hazard Perry برای برنده شدن در این نبرد از دریاچه ایری در طول جنگ سال 1812 — خیلی خوب است که این مدل را به زودی پیدا کردن یک خانه در ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی آکادمی موزه در آناپولیس مریلند.

“من می خواستم برای ساخت یک 40 50 سال و من تا به حال یک برنامه شلوغ” 75 ساله نیروی هوایی جانباز گفت. “و من در نهایت بازنشسته بنابراین من تا به حال شانس به آن را ساخت.”

از آن زمان سه سال و حدود 2000 نفر ساعت کار را Twohig مدل از نیاگارا به زندگی, او گفت:. کشتی, تاریخچه درو او را به این پروژه گفت.

“اگر نه این بود که پری و افسانه خود را پیروزی در دریاچه ایری بسیاری از کشور که ما می دانیم به عنوان میشیگان و ویسکانسین و میانه آن همه متعلق به کانادا گفت:” بروس Adams, رئيس جمهور از شهر خورشید Summerlin مدل سازندگان باشگاه.

Twohig ساخته شده خود را در باشگاه کارگاه در حالی که واقعی سرتیپ نیاگارا ساخته شده بود در حدود هفت ماه در پنسیلوانیا بیابان.

او تصمیم گرفت در ساختمان نیاگارا پس از پیدا کردن خود را در گیر در مدل های دیگر است که بیش از حد کوچک و دقیق برای یک تازه کار. او را برداشت نیاگارا به دلیل کشتی اهمیت تاریخی و چون او هنوز در حال جستجو برای یک چالش وجود خود را برای اولین بار شکست.

“از آن زمان مدتی” Twohig گفت: “اما این یک کار از عشق.”

او در آغاز با یک کیت اما انجام تحقیقات گسترده برای تغییر آن با استفاده از واقعی کشتی سازی تکنیک های ایجاد یک مدل مقیاس کامل از نیاگارا کامل با مینیاتور ناخدا پری بر روی عرشه.

“همه طناب ها به مقیاس به عنوان اگر یک کمی در دست بود و در اطراف آن و در انجام آن و مدل سازی راه است که شما پیدا کردن چگونه یک کشتی کار می کند و به همین دلیل آنها باید تمام این طناب و بادبان,” او گفت:.

مدل سفر به آکادمی نیروی دریایی موزه در ماه اکتبر آغاز شد.

آدامز بازگشت به آکادمی برای 50 کلاس مراسم و بازدید از موزه نمایشگاه در جنگ سال 1812 امید به کمک Twohig ناخن رنگ دقیق از پری یاد “نمی دهد تا کشتی” نبرد پرچم.

او را دیدم پرچم و همچنین به عنوان پری, یونیفرم, شمشیر, نما و تعدادی از وسایل شخصی. اما وجود دارد هیچ نمایندگی از نیاگارا.

“آنها همه این مسائل, اما آنها نمی باید کشتی خود را” آدامز گفت. “آنها یک مدل خود را گل سرسبد و من فکر کردم که واقعا عجیب و غریب است.'”

بنابراین او به مقامات در موزه و متقاعد Twohig برای ارسال عکس ها از مدل با یک پیشنهاد به کمک آن.

موزه پذیرفته شده و در هفته آینده این مدل خواهد بود با دقت بسته بندی شده در یک جعبه و حمل شرق.

“نگه داشتن در ذهن آکادمی نیروی دریایی اتحاد مطلق گنجینه های که ساخته شد در 15th, 16th قرن 17th. آنها مطلق افسانه عتیقه” Twohig گفت. “من کشتی کوچک در حال رفتن به در میان کسانی که. من فقط خیلی خوشحالم.”

مدل سازندگان باشگاه شده است در حدود 20 سال و در شهر آفتاب همه اعضای آن در حال بازنشستگان. با این حال این باشگاه باز می شود درهای خود را به چند بار در سال به آموزش دیگران در مورد این سرگرمی است.

“من می شنوم سرگرمی است در حال مرگ” Twohig گفت. “اما شما می دانید که هنگامی که شما به آن را دریافت آن را واقعا سرگرم کننده, بنابراین شاید ممکن است شکوفه دوباره.”

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im