نوستالژی موسیقی و این دزدان دریایی ایستگاه رادیویی را افراد مسن با هم

هنگامی که یک conjures تا عکس از یک ایستگاه رادیویی دزدان دریایی معمولا شامل مجموعه ای از هیپی و خرابکارانه نوع نگاه به نیشگون گرفتن و کشیدن استقرار بینی. یا آن را می تواند به شما یادآوری از چند Richard Curtis فیلم.

بدون در نظر گرفتن یک ایستگاه رادیویی دزدان دریایی پدید آمده از یک قطعا غیر منتظره منبع: پل ارشد زندگی ساکنان. رادیو تاشو ایجاد شده توسط Birmingham, Ala., و آتلانتا آژانس Luckie, یک ایستگاه رادیویی آنلاین اجرا شده توسط ساکنان است.

دی جی از سراسر کشور ثبت نام برای یک روز تغییر, انتخاب موسیقی را درخواست و dedications و اجرای سه ساعته نشان می دهد مانند هر دیگر برنامه های رادیو. علاوه بر این هر برنامه شامل سفارشی آستر و شناسه ایجاد شده توسط Boutwell Studios در بیرمنگام. جدید نشان می دهد در حال آپلود به این بازیکن هر روز در ظهر به وقت شرق و منعکس کننده سلیقه هر یک DJ.

در حالی که رادیو تاشو است سرگرم کننده راه رفتن پایین خط حافظه موسیقی وجود دارد به مراتب بیشتر جزء مهم: نگهداری از سالمندان متصل و درگیر طریق تجربه مشترک موسیقی از بسیاری از دوره.

“این ایده از فکر کردن در مورد چگونه سالمندان مبارزه با احساس انزوا در بهترین زمان گفت:” میچ بنت Luckie را CCO. “سپس Covid-19 آمار و ساکنان از زندگی ارشد مراکز مانند گوشیهای دیگر می تواند با دوستان به اشتراک گذاری وعده های غذایی شرکت در فعالیت ها و یا حتی بازدید از خانواده است. با ساکنان صرف زمان بیشتر از همیشه به تنهایی در اتاق خود را, ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به آنها را به ماندن متصل. رادیو تاشو بوده و یک راه به نوبه خود در رادیو را به یک نوع از رسانه های اجتماعی است.”

پل تیم بود بلافاصله با مفهوم.

“ما به دنبال راهی برای به جلو ساکنان ما با هم در حمایت از هر یک از دیگر آنها را نگه دارید شرکت و ایجاد تماس های اجتماعی در حالی که نگه داشتن آنها را امن در جوامع ما” گفت: Kimberly استنفورد معاونت بازاریابی و تبلیغات در پل زندگی ارشد. “ما می دانستیم که آن را به حال هر دو عناصر سرگرم کننده و احساسات گره خورده است به موسیقی و خاطرات کسانی که انتخاب آهنگ برانگیخته.”

یکی از funner جنبه های ایستگاه نام ساکنان را انتخاب کنید به عنوان DJ personas (15 از آنها تا کنون). نام مانند Silver Fox, اعتراض Chickity های جذاب چارلی و نیوجرسی جک ایجاد یک خوشخو فهرستی که به طور مداوم می چرخد.

ساکن لوئیس Pixley (aka DJ Miss شلوار فانتزی) می خواند خطوط برای رادیو تاشو نشان می دهد.
پل زندگی ارشد

با توجه به بنت سه نفر از دی جی شده اند از مراقبت از حافظه و چند تن از آسایشگاه مراقبت.

“کاهش از صحبت کردن به زبان می توانید به سرعت اتفاق می افتد و خانواده شده اند خیلی خوشحال به شنیدن عزیزان خود را در این راه” او گفت:.

انواع موسیقی (که دارای مجوز از طریق ASCAP BMI و SoundExchange) و شخصیت ایجاد یک محیط استقبال. همچنين جغرافیایی وسعت ساکن دی جی ها جالب است و باعث می شود که ایستگاه بیشتر احساس ملی در محدوده. اما انتقادی, رادیو, تاشو تبدیل شده است یکی دیگر از راه برای خانواده ها به ماندن متصل شده و ارسال پیام از حمایت و عشق.

یک تماس گیرنده ارائه تعهد به پدرش (“Raindrops Keep Falling on My Head” توسط B. J. Thomas) و ارجاع coronavirus بحران گفت: “ما شما را بسیار دوست دارم و امیدوارم که برای دیدن شما به زودی که در این هنگام این است که بیش از.”

“[ایستگاه] کمک می کند تا ساکنان احساس متصل با جهان در حال حاضر که در آن مردم ارتباط گرسنگی” استنفورد گفت. “آنها دیده می شود به عنوان آسیب پذیر ترین جمعیت اما بسیاری از نگرش ها هستند که آنها را از طریق زندگی می کردند بدتر خواهد شد و از طریق این بیماری همه گیر. آنها چنین مدبر نسل است.”

باب فیتهرستن می رود به نام DJ نیوجرسی جک.
پل زندگی ارشد

پاسخ رفته خارج پل 24 زندگی ارشد مراکز با خانواده ها در سراسر کشور ارسال dedications و سالمندان ثبت نام به دی جی ها.

“ما نیز تا به حال ده ها تن از پیشنهادات از طرفداران این ایستگاه به ایجاد همه چیز از ایستگاه جدید شعر به تصویری پروفایل دی جی,” بنت گفت. “ما حتی تا به حال شرکت ها نوشتن که مایل به تبلیغ آن ما مودبانه کاهش یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de