North Las Vegas, مرد متهم به مجروح شدن یک نوزاد دو بار در 5 سال

یک North Las Vegas, مرد متهم است با به طور جدی مجروح شدن یک نوزاد در مراقبت از خود برای دومین بار در پنج سال گذشته به شمال پلیس لاس وگاس.

Jason K. بروم, 26 دستگیر شد در این هفته با, North Las Vegas, پلیس در دو جنایت به اتهام سوء استفاده از کودکان-غفلت است. دستگیری گزارش بروم می گوید پلیس نامیده می شدند به منطقه بیمارستان در فوریه. 25 برای یک گزارش از یک مجروح 4-ماه-پیر پسر. پزشکی بازرسی نشان داد بروم پسر “تا به حال خونریزی در هر دو چشم بود که مطابق با Shaken Baby Syndrome” یک پلیس محقق در گزارش خود نوشت:.

نوزاد تشخیص داده شد با دو لوب فرونتال مغز خونریزی, پلیس گفت:.

بروم و مادر کودک گفت: پلیس کودک سقوط بر روی زمین در حالی که به کودک یک حمام.

“از آنجا که پدر و مادر’ داستان هیچ معنی ندارد و مشکوک ER کارکنان تصمیم به تماس با پلیس و کودک حفاظتی خدمات” پلیس نوشت.

مادر ذکر شده قبل از رویداد

تحقیقات بیشتر نشان داد که مادر کودک به پلیس گفت که او نمی اعتماد بروم در مراقبت از نوزاد به دلیل قبل از حادثه است که در آن بروم شد, نگهداری از کودک در ماه نوامبر. هنگامی که او به خانه آمد در ماه نوامبر او متوجه این کودک تا به حال دو کبودی در معابد خود را. آن روز بروم تا به حال پیامک زن در مورد کودک گفت: کودک از “بیشتر عصبانی به خاطر من به بازی بازی خود را.”

“جیسون سپس نوشت: در مورد رفتن به فروشگاه و گرفتن مایک سخت لیموناد” یک گزارش بازداشت متحده است. “پس از او اظهار داشت:” خوب ، باشد که راه. من قرار لیموناد در بطری’ با چهره خندان از emoji.”

بروم خواسته شده بود در مورد آشکار کبودی نوزاد را معابد.

“جیسون توصیه می شود که او (کودک) توسط معابد خود را به نگه دارید تا به او داد و او را داخل” پلیس نوشت. “به عنوان یک نتیجه (نوزاد) تا به حال یک کبودی در معبد خود را از پشت برگزار شده توسط او.”

2014 بازداشت در N. کارولینای اتهامات

دستگیری گزارش بروم پلیس گفت که او قبلا مستقر در فورت براگ در کارولینای شمالی و که او می خواهم که قبلا دستگیر شده است وجود دارد در یک کودک غفلت شارژ در سال 2014. پلیس گفت که این حادثه در کارولینای شمالی بروم سپس 3 ماهه دختر دچار “همان جراحت” به عنوان بروم و پسر در شمال لاس وگاس.

“جیسون سپس گفت که این اتهامات نمی چسبد و از او منتشر شد” پلیس نوشت: از کارولینای شمالی مورد. “جیسون دختر برداشته شد از خانه را از دست داد تمام حقوق والدین به او.”

پلیس گفت که این شباهت ها در موارد مشهود بود و نشان داد “عود اعمال سوء خود را به سوی کودکان بیولوژیکی.”

وجود برخی از اختلاف در گزارش پلیس به عنوان زمانی که شمال لاس وگاس کودک مجروح شد. پلیس گفت که آنها نامیده می شدند به بیمارستان در ماه فوریه به بررسی نوزاد, آسیب, اما بعد از آن در گزارش دستگیری به پلیس گفت: بروم به آنها گفت از مراقبت از نوزاد در ماه مارس و دیوان عدالت سوابق نشان می دهد از تاریخ ادعایی جرم شد مارس 18.

بروم قرار بود در شهرستان کلارک بازداشتگاه به صبح جمعه. یک جلسه مقدماتی بود و برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>