North Las Vegas, صفحه اصلی حمله مشکوک درگذشت حمله قلبی

کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی گفت: مردی که در یک اقدام North Las Vegas, صفحه اصلی تهاجم در ماه دسامبر دچار حمله قلبی طی یک “غیر نظامی داری.”

رابرت Austin, 55, یکی از دو مظنون در Dec. 4 صفحه اصلی تهاجم از سوی “ايست قلبی ريوی در طول غیرنظامی خویشتن داری” و مرگ او حکم قتل پزشکی قانونی شدهاند. North Las Vegas, اداره پلیس, سخنگوی اریک Leavitt روز جمعه گفت که کارآگاهان در نظر Austin در قتل دفاع از خود.

حدود ساعت 9 صبح در Dec. 4 افسران نامیده می شدند به یک آپارتمان در 1200 بلوک غرب الکساندر جاده شرق مارتین لوتر کینگ بلوار پس از یک مبارزه بین دو نفر گزارش شد. وقتی ماموران وارد آنها یافت Austin در خارج از آپارتمان نفس نمی کشد و او در صحنه مرده پلیس گفته اند.

کارآگاهان معتقدند که زن و شوهر بودند در داخل آپارتمان خود را هنگامی که زن رفت و به جواب دست کشیدن در درب. هنگامی که او در را باز کرد یک مرد با یک تفنگ “تحت فشار قرار دادند و راه خود را به آپارتمان” پلیس گفت:.

پلیس گفت: این مرد بعد از شناسایی به عنوان Austin, کشیده, شوهر خارج که در آن دو مرد ادامه داد: برای مبارزه است.

یک همسایه خوب سامری شروع به پریدن کرد به کمک و دوم مشکوک به نظر می رسد و سه نفر قبل از فرار در یک نقره 2007 تا 2009 لکسوس سدان Leavitt گفته است.

ساکن و خوب سامری دچار جراحات جزئی و نبود بیمارستان بستری است. به عنوان پنج پلیس مشخص نشده تیرانداز بود که با آستین Leavitt گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد اقدام به شکستن در یا دوم گمان می توانید تماس North Las Vegas, پلیس در 702-633-9111 یا ترک ناشناس نکته با جرم و جنایت جلو در 702-385-5555.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de