سازمان های غیر انتفاعی راه اندازی برنامه های حمایت از کارگران رستوران به عنوان Coronavirus Decimates صنعت

بینش کلیدی:

زمانی که شهر نیویورک دستور کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا صرفا ارائه takeout و تحویل شروع یکشنبه گذشته سرآشپز اجرایی دیگو ملا از ترایبکا اغذیه فروشی و مشروب فروشی Racines نیویورک در مواجه با تصمیم گیری های دشوار. او و تیم او تصمیم گرفت برای رفتن به مدل نبود قابل دوام و مطرح خطرات بالقوه بهداشتی بنابراین رستوران رفته به “خواب زمستانی”—این بسته به طور نامحدود تا زمانی که گسترش COVID-19 در شهر موجود است.

“ما امیدواریم این عبور در یک مقدار مشخصی از زمان بنابراین ما می توانید راه اندازی مجدد و شروع دوباره” ملا گفت. “اما ما نمی دانیم چقدر زمان بگذرد و یا این که آیا کسب و کار ما شناور بماند.”

این وضعیت دلخراش از Racines نیویورک کارکنان تبدیل شده مشترک در سراسر امریکا به عنوان بسیاری از دولت های محلی دستور داده اند رستوران ها و کافه ها برای کاهش ظرفیت حداقل 50 درصد یا تبدیل به موسسات. روز شنبه, دنی مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری اجازه رفتن 80 درصد از کارکنان خود را, و غرب brewpub زنجیره ای McMenamins گذاشته 3000 نفر و بسته تقریبا همه از مکان های خود را. در همان روز انجمن ملی رستوران با صدور نامه ای سرگشاده خواستار رئیس جمهور تهمت و رهبران کنگره به ارائه تسکین فوری, پیش بینی صنعت را از دست بدهند $225 میلیارد و کاهش بین 5 تا 7 میلیون شغل در طول سه ماه آینده.

در حالی که کارگران رستوران صبر و امید به کمک دولت های غیر انتفاعی در سراسر کشور در مواد غذایی و آشامیدنی فضا در حال تغییر تلاش خود را برای کمک به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که به سرعت به عنوان آنها می توانند. بسیاری از آنها تخصص در بحران امداد اما تا اکنون, بسیاری از تلاش های خود شده اند منطقه ای و متمرکز بر محدود بحران مانند بلایای طبیعی است. Coronavirus همه گیر در می یابد این سازمان در حال گسترش برنامه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که به طور بالقوه برخورد به طور مستقیم با از دست دادن شغل برای خود دوستان و عزیزان خود.

سازمان های غیر انتفاعی در حال ارائه منابع و مستقیم کمک های مالی

دادن آشپزخانه های گرجستان بر اساس غیر انتفاعی, پشتیبانی از خدمات مواد غذایی کارگران در بحران با توجه به غیر منتظره بیماری های مسکن بلایای طبیعی و یا مرگ و میر در خانواده از طریق دو برنامه: مستقیم کمک های مالی و برنامه ارجاع می شود و استفاده از کارگران به خدمات اجتماعی. در پاسخ به COVID-19 سازمان در حال حاضر حجیم تا تلاش های خود را از طریق وب سایت خود را برای کمک به کارگران به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“ما در حال کار برای تبدیل شدن به یک منبع برای خدمات مواد غذایی کارگران که نمی دانم که در آن به نوبه خود گفت:” Bryan شرودر مدیر اجرایی دادن به آشپزخانه. “ما می خواهیم به آنها نشان دهد که چگونه به فایل برای بیکاری چگونه برای به دست آوردن غذا و چگونه به محافظت از خود را اگر آنها هنوز هم در محل کار.”

دادن آشپزخانه وب سایت ارائه می دهد منابع جامعه مانند لینک به گرجستان انجمن رستوران و CDC و جزئیات کمک های مالی روند برنامه برای هر کسی که بیمار است. شرودر گفت: کسانی که درخواست خواسته به هر شکل توجه داشته باشید دکتر (از جمله Teladoc یا هر دکتر را ارزیابی انجام می شود تقریبا) و همچنین نسخه هایی از خود را اجاره قبوض آب و برق و یا هزینه های مراسم تشییع جنازه بسته به نوع کمک آنها نیاز دارند. هنگامی که یک برنامه کاربردی است که مورد تایید این سازمان سپس می نویسد چک به مناسب رسانه ها مانند یک مالک و یا یک شرکت وام مسکن.

در حالی که به آشپزخانه کمک های مالی تلاش های متمرکز در گرجستان شرودر گفت: آنها هر قصد و در نهایت تبدیل شدن به یک سازمان ملی. برای شروع این سازمان قصد دارد به همکاری با QPR موسسه—فراهم می کند که پیشگیری از خودکشی آموزش—ارائه آموزش آنلاین به هر غذایی خدماتی کارگر در آمریکا ایده آل برای تجهیز آنها را با ابزار برای کمک به همکاران که ممکن است در برخورد با استرس های روانی است.

هوستون غیر انتفاعی مستقر در جنوب دود بنیاد نیز در طول سال کمک های اضطراری صندوق برای کمک به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی کارگران و تامین کنندگان در بحران است. این سازمان که خود را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار زمانی که COVID-19 مجبور به لغو آن سالانه مارس رویداد جمع آوری کمک مالی در حال آماده سازی خود برای کمک به کارگران صنعت که شغل و سلامت را تحت تاثیر قرار است توسط ویروس. این سازمان می پذیرد خارج کمک های مالی است و در حال حاضر پذیرش کمک های مالی برنامه های کاربردی از صاحبان رستوران و کارکنان تحت تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im