غیر انتفاعی توزیع کوله پشتی به بی خانمان در لاس وگاس

جاش رینولدز با استفاده از تکیه بر روی کیسه های پلاستیکی برای حمل وسایل خود را, اما آنها به راحتی می شکند.

روز چهار شنبه که مشکل حل شد به لطف CITYPAK پروژه. غیر انتفاعی ابتکار برگزار شد یک کوله پشتی توزیع رویداد در لاس وگاس ماموریت نجات.

پس از او به پایان رسید خوردن شام در ماموریت نجات را به سالن ناهار خوری رینولدز — که در اصل از کالیفرنیا اما زندگی در لاس وگاس برای 14 سال به رهبری خارج و در زمان جدید کوله پشتی از پلاستیک بپیچید. او آن را قرار داده است.

“این یک کوله پشتی,” او گفت:. “من بوده ام به دنبال.”

این CITYPAK پروژه — تاسیس در سال 2012 توسط موسیقی اجرایی ران کاپلان — توزیع کوله پشتی به افرادی که بی خانمان هستند. این یک ابتکار سلما Breskin کاپلان پایه و اساس است.

پروژه مقامات می گویند که, کوله پشتی, امن, راه امن برای ذخیره و حمل و نقل وسایل.

“هدف ما این است که به زندگی را در خیابان ها کمی ساده تر برای افرادی که در حال رفتن را از طریق یک انتقالی مبارزه از اینکه بی خانمان” کاپلان گفت پنج شنبه در یک مصاحبه تلفنی با نقد و بررسی-مجله. او با حضور در توزیع رویداد روز شنبه.

تا کنون CITYPAK پروژه اهدا کرده است بیش از 65,000 کوله پشتی در 131 شهر در سه کشور جهان است. کوله پشتی طراحی و تولید شده از طریق همکاری با دنده در فضای باز شرکت سیرا بالا است که متعلق به Samsonite از سال 2012.

پس از سال ها در جاده ها به عنوان یک نوازنده کاپلان شد موسیقی عامل بیش از 30 سال پیش. او در حال حاضر یک عامل با پارادایم سازمان استعداد های جهانی موسیقی و سرگرمی شرکت در لوس آنجلس است که نشان دهنده خوانندگان از جمله ون موریسون, Ed Sheeran, Shawn Mendes, Billie Eilish و Halsey.

کاپلان برگزار شد توزیع حوادث در لاس وگاس قبل از, اما روز شنبه رویداد برای اولین بار در لاس وگاس ماموریت نجات. او گفت که او تلاش می کند به همکاری با سازمان در شهرستانها سفر او را به برای کنسرت.

توزیع حوادث به طور معمول شامل شام و تظاهرات از کوله پشتی ویژگی های قبل از آنها در دست است.

“ما نمی خواهیم برای ایجاد یک آتش بازی های بزرگ چیزی که در مورد آن” کاپلان میگوید. “این فقط در مورد افرادی که به آنها نیاز دارید و ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

روز شنبه, افراد رو از کوله پشتی خود را هنگامی که آنها به پایان رسید خوردن شام در ماموریت نجات.

ساخت و ساز ناهموار

ساخته شده از نایلون های بالستیک این کوله پشتی هر یک از ویژگی های کاری که با سهولت بالا بسته ضد سرقت, بافته شده, حلقه, بازتاب نوار قابل مشاهده در شب پایین فشرده سازی بند برای حمل و نقل ملافه و یا دیگر موارد, نرم, قاب ضد آب محفظه برای نگهداری مدارک و یکپارچه پانچو بارانی.

کاپلان کاهش یافته است به فاش ارزش هر کیسه. هر سازمان است که دریافت یک توزیع رویداد اگر چه خواسته است برای اهدای 22 دلار برای هر کیسه به علاوه هزینه های حمل و نقل, او گفت:.

زمانی که کاپلان رسیده بپرسید اگر ماموریت نجات می تواند نسبت به هزینه کوله پشتی هدر ویلیامز ماموریت را مدیر توسعه به یاد می آورد که او به او گفت که غیر انتفاعی بود که “در هیچ موقعیت مالی آن را انجام دهد.”

به جای کاپلان آیا جمع آوری کمک های مالی برای پوشش هزینه و تا به حال 200 کوله پشتی حمل می شود به سازمان های غیر انتفاعی. در طول شام شنبه, مقوا, جعبه پر از کوله پشتی پوشیده سبز حفاظتی بسته بندی و انباشته در برابر یک دیوار.

تا زمانی که این رویداد “من تا به حال آنها را تحت قفل و کلید از آنجا که من احساس می کنم آن را مانند یک کالا” ویلیامز گفت.

او اظهار داشت: در چه مقدار از یک کوله پشتی می تواند کمک به بی خانمان ها. آن را بزرگ برای آنها” او گفت:.

چند نفر نگران آنها می خواهم دست گرفتن یک کوله پشتی. ویلیامز مطمئن باشید یک مرد که تا به حال به پایان رسید و وعده غذایی خود را هنوز رتبهدهی نشده است: “این تنها زمانی که شما را ترک کنند. وجود دارد مقدار زیادی است.”

پروژه آغاز

زمانی که کاپلان در حال اجرا بود که سلما Breskin کاپلان بنیاد او نوشت: چک به سازمان. یکی از آنها شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها.

کاپلان که در شیکاگو گفت: نقد و بررسی-مجله او متوجه یک الگوی مستمر: افرادی که بی خانمان دریافت موارد مانند لوازم آرایش و لباس اما بسیاری از همین حالا باید یک راه خوب برای آنها را ذخیره و استفاده از کیسه های پلاستیکی و یا قدیمی توشه.

کاپلان گفت: او تعجب اگر کسی تا به حال ایجاد یک کوله پشتی طراحی شده برای بی خانمان ها. او صاحب سیرا بالا در سال 2011 و پرسید که آیا این شرکت در نظر همکاری با او.

پس از معرفی یک نمونه اولیه و گرفتن بازخورد در شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها, Kaplan خود بودجه اولین توزیع 2000 کوله پشتی در سال 2012 در شیکاگو است.

به دنبال به سمت آینده کاپلان گفت: او نیاز به استخدام کسی برای کمک به پروژه “واقعی رویایی متفکر است که می تواند کمک به رشد ما برسد.” او گفت: او همچنین می خواهم برای دیدن کوله پشتی از طریق امداد رسانی سازمان هایی مانند صلیب سرخ آمریکا.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im