بدون برق امید به عنوان ویروس ترس نگه داشتن بازار در آشفتگی

پکن — بورس های جهانی به شدت کاهش یافت دوشنبه پس از بانک مرکزی حرکت می کند به تقویت رشد اقتصادی موفق به برطرف کردن سرمایه گذار و نگرانی از ویروس کنترل است که در حال بستن جهانی کسب و کار و سفر.

وجود دارد هیچ glimmers از خوش بینی: اروپا و شاخص های سهام در آسیا بود را به اندازه 10% به قیمت نفت است. معاملات در وال استریت آتی متوقف شد بعد از آنها کاهش یافت و حداکثر 5 درصد است.

بانک مرکزی در روز یکشنبه ساخته اضطراری کاهش به نرخ بهره کلیدی خود را کاهش آن توسط یک درصد به یک محدوده بین صفر تا 0.25%. بانک مرکزی گفت: این امر اقامت وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس در اقتصاد می تواند زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن از فعالیت در ایالات متحده است.

فدرال رزرو گفت: همچنین خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این مقدار به تلاش برای سهولت در بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت تر برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش اوراق و برای نگه داشتن طولانی مدت نرخ استقراض با نرخ پایین.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

فدرال ریزرو عمل آمد و به عنوان اقتصادهای عمده گسترش سفر محدودیت و بسته تر امکانات عمومی و بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده حدود 170,000 نفر در سراسر جهان. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

بانک مرکزی ژاپن به طور مشابه گسترش میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و وعده داده شده بدون بهره وام برای کمک به شرکت های مقابله با بحران.

بانک مرکزی ژاپن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ارائه به 8 تریلیون ین ($75 میلیارد دلار) در هیچ علاقه یک سال وام به شرکت هایی که به صورت نقدی بحران.

این اقدامات در آمد بالای محرک از عمده دیگر مقامات از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان در هفته گذشته.

محرک کمک

سرمایه گذاران باقی می ماند ترس ،

لندن معیار شاخص FTSE 100 از دست داد 7 درصد به 4,990 فرانکفورت را داخ ریختن 9.1% به 8,396 و CAC 40 در فرانسه غرق 10.7 درصد به 3,676.

S&P 500 آینده متوقف تجارت پس از پایین بودن 4.8 درصد و داو را نیز به حالت تعلیق پایین بودن 4.6%.

نوسانات به نظر می رسد طبیعی جدید پس از یک گیج کننده در هفته که در آن داو دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون — 1,985 امتیاز در روز جمعه.

آمریکا گاو نر در بازار آغاز شد که در سال 2009 در اعماق بحران مالی به پایان رسید. بسیاری از شاخص های سهام در هفته گذشته دچار بزرگترین روزانه افت دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987 و حتی برخی از آنان وارد شده خود بیشترین سقوط همیشه.

رهبران گروه هفت توسعه دموکراسی برگزار خواهد شد یک تماس در روز دوشنبه. وزرای مالی اروپا نیز بحث در مورد راه هایی برای کمک به اقتصاد در حفظ و رفتن را از طریق این اختلال به عنوان برخی از کشورهای منطقه پرده محرک قصد دارد از جمله تضمین برای کسب و کار و حتی افراد حقوق.

در آسیا زودتر استرالیا S&P-ASX 200 کاهش یافت و 9.7 درصد به 5,002.00. هانگ سنگ در هنگ کنگ سقوط 4 درصد به 23,063.57. در هند Sensex عقب نشینی 8% به 31,390.07.

شاخص Nikkei 225 در توکیو غرق شد به 17,002.04 در حالی که سئول Kospi از دست 3.2% به 1,714.86 پس از بانک مرکزی قطع اصلی آن نرخ 0.5 درصد است.

شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 3.4% به 2,789.25 پس از دولت گزارش خرده فروشی کاهش یافت 20.5% از یک سال پیش در ماه های ژانویه و فوریه مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر بسته شد. کارخانه خروجی کاهش یافته و رکورد 13.5% پس از سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ تولید کارگران در خانه.

چشم انداز bleaker از انتظار

این ارقام حتی bleaker از انتظار اقتصاددانان بود. برخی از کاهش پیش بینی های خود را برای جهان به دومین اقتصاد است. ING گفت: این رشد در سال جاری ممکن است سقوط به عنوان کم به عنوان 3.6 درصد پایین ترین قیمت از حداقل 1970s.

بیش از آخر هفته, اسپانیا, ایتالیا به دنبال سرب در تحمیل سراسر کشور محدودیت هایی که اجازه خواهد داد که آن 46 میلیون نفر به ترک خانه برای رفتن به محل کار به خرید مواد غذایی و دارو و یا در ماموریت برای مراقبت از جوانان و افراد مسن.

در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن شلوغ پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی.

شهر نیویورک اعلام کرد آن را تعطیل متحده بزرگترین سیستم مدارس دولتی در اوایل سهشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه است. فرمانداران در کالیفرنیا و ایلینویز و اوهایو گفت: همه کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا کاهش تعداد مشتریان است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

169هزار موارد در سراسر جهان

وجود دارد 169 ٬ 000 دوبلکس تایید موارد این ویروس در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بسیاری از جهان 77,000 بهبود بیماران در چین است.

کارشناسان انتظار دارند این اختلال به سفر و حتی به زندگی روزانه به هفته گذشته احتمالا ماه.

قیمت نفت خام برنت از دست داد $3.80 یا 11 درصد به $30.05 در هر بشکه در لندن است. معیار خام ایالات متحده سقوط $2.73 یا 8.5% کاهش به $29.00 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

در بازار ارز دلار کاهش یافته و به 105.30 ین از روز جمعه 107.91. یورو به دست آورد به $1.1168 از $1.1105.

جی پی مورگان چیس در حال حاضر پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک 2 درصد نرخ سالانه در سه ماهه جاری و 3% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

فدرال رزرو تصمیم به عمل قبل از نشست برنامه ریزی شده برای اواسط هفته خود را نشان داد سیاستگذاران احساس آنها نیاز به حرکت می کند بلافاصله به ساحل تا اعتماد سرمایه گذاران. اکثر ناظران بازار انتظار بیشتر نوسانات جلوتر از آنجا که تعدادی از ایالات متحده ویروس موارد در حال افزایش است و بیشتر صنایع به صورت یک رکود.

تغذیه حرکت spooked بازار

قدر از بانک مرکزی حرکت می کند نشان داد که برای برخی از تحلیلگران که صندلی جروم پاول و دیگر اعضای فدرال رزرو نگران سلامت سیستم مالی. اما برخی دیگر با اشاره به تغذیه بود و فقط در واکنش به نشانه های وضعیت در اروپا و ایالات متحده بود ،

“فدرال رزرو اقدامات بسیار پررنگ و آن را به نظر می رسد spooked بازار” گفت: Nate Thooft رئیس جهانی تخصیص دارایی در Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

“بازار شد رفتن به spooked به هر حال با توجه به مقیاس از خاموش شدن ناگهانی در سراسر ایالات متحده و جدی پیامدهای $20 تریلیون دلار اقتصاد است که در مورد عمل خرد کردن یا اسیاب کردن به خزیدن” گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“همچنین تحولات در اروپا در حال افزایش چشم انداز که چه شد و فقط یک هفته پیش در نظر گرفته ‘بدترین مورد’ ممکن است نزدیک به پایه مورد’ برای ایالات متحده” Ma گفت. “تصویر بزرگ بانک فدرال اقدامات همه مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de