هیچ طرفداران ؟ لاس وگاس’ G لیگ ویترین است آن را کشیده

اگر NBA رزومه خود فصل بدون هواداران در لاس وگاس در میان coronavirus همه گیر آن در حال حاضر یک طرح برای چگونه به آن را انجام دهد.

مرتب کردن بر اساس.

لیگ صحنه سالانه آن G لیگ زمستان ویترین بدون طرفداران در ماندالای خلیج مرکز کنوانسیون در دسامبر دسامبر 2018 و 2019 برگزاری چند بازی در هر روز طی چهار روز دوره. این رویداد به عنوان یک نخست سراغ فرصت برای لیگ مدیران که می توانید ده ها تن از بازیکنان پیش از ژانویه 10 روز امضای دوره است.

بازی بسته شد به مانند هر آینده نگر NBA playoff بازی بنا به گزارش ها خواهد بود — و این رویداد باز بود به تیم و لیگ پرسنل عوامل و رسانه ها. انتخاب دوستان و خانواده بیش از حد خوش آمدید.

Wisconsin Herd forward Donte DiVincenzo (9) pushes the ball up court in the fourth quarter agai ...
ویسکانسین گله رو به جلو Donte DiVincenzo (9) هل توپ تا دادگاه در سه ماهه چهارم برابر ممفیس فشار در طول G بازی لیگ در ماندالای خلیج, مرکز همایش در روز پنج شنبه, دسامبر. 20, 2018 در لاس وگاس. بنیامین Hager, Las Vegas Review-Journal

NBA متوقف فصل آن در ماه گذشته پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای این ویروس و کمیسر آدم نقره گفت: در روز جمعه کنفرانس تلفنی که لیگ شد “نه در هر موقعیت را به هر گونه تصمیم گیری” در مورد از سرگیری آن فصل و نمی دانم زمانی که آن را خواهد بود. لیگ برتر کاهش یافته است یک درخواست برای یک مصاحبه در مورد مرحله بندی و فضای G لیگ ویترین.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی ارائه شده در این رویداد و نیز کاهش یافته بود.

Anthony Fields مدیر بسکتبال برای پیشتاز ورزشی که نشان دهنده شیکاگو بولز مرکز Wendell کارتر جونیور رزمندگان طلایی امور خارجه گارد Ky بومن و میامی هیت به جلو کریس سیلوا. او با حضور G لیگ ویترین این فصل و گفت که او فکر می کند راه اندازی می تواند تکرار اگر NBA رزومه بازی در لاس وگاس.

“من احساس آن را نمی زحمت بچه ها در همه است که وجود ندارد طرفداران. آن را در واقع منحصر به فرد است. آن موثر بود. بچه ها بازی سخت و رقابت گفت: زمینه زندگی می کند که در لاس وگاس. “اگر وجود دارد یک راه برای دریافت تمام 30 تیم در وگاس و مطمئن شوید که از مردم جدا هستند. … من فکر می کنم که روش کار می کنند.”

یک فعال G لیگ بازیکن صحبت کرد و با نقد و بررسی-مجله به شرط ناشناس ماندن و گفت: “همه فقط می خواهد به بازی” در حالی که توجه به بهره وری از G لیگ, ویترین, راه اندازی در داخل Mandalay Bay مرکز کنوانسیون.

Iowa Wolves center Hakim Warrick (11) comes off the court during the first half of an NBA G Lea ...
آیووا گرگ مرکز حکیم Warrick (11) می آید و دادگاه در طول نیمه اول NBA G لیگ زمستان ویترین بسکتبال بازی برابر Westchester نیکز در ماندالای خلیج مرکز کنوانسیون لاس وگاس در چهار شنبه, دسامبر. 19, 2018. ریچارد برایان Las Vegas Review-Journal @vegasphotograph

“این قطعا متفاوت از حالت عادی بازی برای مطمئن. این احساس مثل بودن در یک اردوگاه آینده و بازی AAU و چیزهای شبیه به آن. آن را فقط به این نوع از محیط زیست گفت:” این بازیکن که در رقابت برای یک تیم در لیگ کنفرانس غرب. “من فکر کردن در این طرح بزرگ از چیزهایی که اگر آن جهت که ورزش حرفه ای می رود, آن را قطعا رفتن به عجیب و غریب.”

چهار دادگاه های ساخته شده در داخل ماندالای خلیج, مرکز همایش که در دو توسط یک پارتیشن با بازی در حال وقوع در هر دو طرف به طور همزمان. دو بازی دادگاه ساخته شد در هر طرف از پارتیشن با محدود courtside صندلی در خطوط. لیگ پرسنل و رسانه ها — از جمله نقد و بررسی-مجله — قرار گرفتند صندلی همراه حاشیه روبروی نیمکت.

دیگر پرسنل مستقر شدند در risers در امتداد پایه پشت courtside صندلی و عمل دادگاه ها ساخته شد پشت این بازی ها ، ارتباط بین بازیکنان قابل شنیدن بود در طول بازی ها و موسیقی بازی بود بیش از سیستم آدرس عمومی در طول وقفه و توقف طولانی در بازی. تنها شنیدن صداهای بودند کسانی آلی به ورزش خود را — مانند دریبل و یا کفش های تق و لق در دادگاه است.

“این چیزی است که من هرگز قبل از تجربه کرده و بسیاری از افراد نیست چرا که آن را منحصر به فرد است” گفت: هارون Magner که شرکت Eventuris فراهم می کند نیروی انسانی برای G لیگ ویترین. “این احساس متفاوت, اما آن را احساس نمی کند بی دست و پا. آن تولید شد به خوبی. من فکر می کنم که چالش های تولید است که محیط زیست در یک راه متفاوت است.”

Delaware Blue Coats' Haywood Highsmith (24) drives past Salt Lake City Stars' Grayson Allen (24 ...
دلاور کت آبی’ Haywood Highsmith (24) دیسک های گذشته, Salt Lake City, ستاره’ آلن گریسون (24) در طول نیمه اول NBA G لیگ زمستان, ویترین, بازی بسکتبال در ماندالای خلیج مرکز کنوانسیون لاس وگاس پنج شنبه, Dec. 22, 2018. کارولین Brehman/Las Vegas Review-Journal

بازیکنان اغلب قرعه کشی انرژی از جمعیت و مجبور شدند برای تولید آنها انرژی خود را در آغاز بازی. G بازیکن لیگ گفت: آن را به چالش کشیدن در ابتدا, اما “پس از اولین زن و شوهر اموال آن شروع به احساس می کنم مثل حالت عادی بازی.”

موقت رختکن شد تا مجاور به این بازی دادگاه. تیم شد و قریب کردن کف پس از بازی به عنوان تیم های دیگر بودند قریب بر روی زمین است.

گذار بود و کارآمد و بدون درز اجازه می دهد برای بازی برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده. بازیکنان را پیچیده در مدت کوتاهی پس از بازی های خود به این نتیجه رسیدند.

“این یک راه حل خوب به آرامی به عقب pro ورزشی” بازیکن گفت: از بازی بدون فن. “این قطعا متفاوت است اما می توان آن را انجام داده است. من فکر نمی کنم (بدون فن) خواهد بود موضوع را در همه.”

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>