هیچ Coronavirus نیست پایان تاثیر گذار در بازاریابی است. اما آن را قرار داده و آن را در زیر میکروسکوپ

بینش کلیدی:

در اواسط ماه مارس, Arielle Charnas بنیانگذار چیزی است که نیروی دریایی یک وبلاگ رو به رشد تبدیل شده لباس و شیوه زندگی امپراتوری (که افزایش 10 میلیون دلار در بودجه) مشترک با پیروان—1.3 میلیون و شمارش—که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

نتیجه مثبت آمد و تنها چند روز پس از او تا به حال یک ویدیو از خودش تحت آزمون از صندلی جلو ماشین خارج اورژانس درمانگاه که در آن یک دوست بود به کار به عنوان یک دکتر. این واقعیت است که Charnas دریافت کرده بود آزمون در همه چیزی بود که از ابرو-بیدار—آزمون هنوز هم سخت است برای کسانی که جوان هستند و یا باید بیعیب و نقص سیستم ایمنی بدن و حتی بیشتر از آن برای کسانی که علائم نیست و نیاز به یک بیمارستان مراجعه کنید.

اما چیزی که واقعا جلب توجه مردم بود که در روز آشکار مثبت تشخیص Charnas او دو دختر و خود پرستار بچه بسته بندی کیسه های خود را و رهبری را به یک خانه اجاره ای در Hamptons یک فرایند او مستند در Instagram, فقط به عنوان او با تست.

که زمانی که به پرسش آمد و ریختن در: “می تواند به شما لطفا به ما بگویید که چگونه شما می توانید اطراف خود را بچه و پرستار بچه قبل از پایان 14 روز از خود انزوا و quarantining?” یک دیدگاه پرسید. “من احساس می کنم مثل شما در حال نادیده گرفتن همه سوالات در مورد آن؟”

در توییتر این پچ پچ بود و حتی بلندتر. یک کاربر گفت: “راستش نه quarantining خود را پس از آزمایش مثبت برای coronavirus باید با یک اتهام بی پروا خطر افتادن حداقل به خاطر تکواندو اشتباه است با #ariellecharnas.”

در روز Charnas شد به عنوان BuzzFeed News, به نام او, اینترنتی بهترین مثال شناخته شده از “امتیاز در عصر coronavirus.” او تنها کسی نیست که. تنها چند روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نهاد اقامت در خانه سفارش در وزارت امور خارجه, نائومی Davis, موسس, وبلاگ عشق تازه مواجه واکنش های پس از آن او شوهرش و پنج فرزند خواهد بود خود را ترک آپارتمان در منهتن و سفر به ایالت یوتا توسط RV. علی Maffucci بنیانگذار سایت Inspiralized دریافت مشابه مقاومت برای اعلام خانواده اش را به فلوریدا نقل مکان.

گسترده واکنش به درخواست های بی شماری فکر می کنم قطعه و مقالات. یکی از Vanity Fair این سوال را پرسید: “آیا این پایان موثر به عنوان ما آن را می دانستند?” دیگر خبری از این صنعت باعث سطوح مشابه از نگرانی. خرده فروشان مانند Net-a-Porter رالف لورن و راز ویکتوریا در میان دیگران را به حالت تعلیق مشارکت خود را در برنامه های بازاریابی وابسته و مارک های دیگر در حال فشار دادن مکث در آینده تاثیر گذار در مبارزات انتخاباتی و یا مشارکت و یا لغو آنها را در دسترس نباشد.

اما کسانی که در این صنعت می گویند هر منفی توجه در آورده با چند انتخاب تنها نماینده چه کوچک و بریدن از تاثیرگذاران روبرو هستند در حال حاضر.

“بسیاری از رسانه ها موشکافی در اطراف برخی از تاثیرگذاران که نه لزوما ساخته شده خود بیشتر آگاه انتخاب در مورد نحوه رسیدگی به برخی از این شرایط گفت:” آنجلا Seits مدیر تاثیر گذار و مارک محتوا در آژانس بازاریابی دیجیتال PMG. “اما از سوی دیگر وجود دارد که واقعا مورد مثبت برای اثرگذارندهها چرا که بسیاری از مردم در خانه صرف زمان زیادی مصرف رسانه های اجتماعی, و آنها در حال تبدیل شدن به مورد علاقه خود را سازندگان محتوا برای الهام و سرگرمی.”

تغییر شرایط

چه تغییر برای اکثریت قریب به اتفاق اثرگذارندهها نیست مردم تبدیل در برابر آنها, اما شرایطی که در آن آنها در حال انجام کارهای خود است. و با افراد بیشتری در تنظیم از برخورد به سمت راست توجه به محتوای آنها تولید ضروری است برای حفظ کسب و کار خود را در حال حاضر و پس از همه گیر.

به عنوان مورد با فقط در مورد هر صنعت علاوه بر این, شاید, ضد عفونی کننده کسب و کار—coronavirus تا به حال تاثیر اقتصادی. اثرگذارندهها را اکثر درآمد خود را از طریق دو کانال: نام تجاری مشارکت و وابسته به درآمد. و هر دو در زیر برخی از سطح از تهدید در حال حاضر. مشارکت در خصوص زمین لرزان در دسته بندی خاصی مانند سفر و مد هر چند Seits گفت آن بوده است “اندکی نه بزرگ کاهش است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>