‘نینجا جنگجو’ حرکت در داخل خانه, اما نه برای, Las Vegas, final

“American Ninja Warrior” در حال حرکت است در داخل خانه برای بخشی از آینده آن 12th, فصل, اما که نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد نشان می دهد نهایی که به لاس وگاس برای نهمین بار در این ماه ژوئن است.

دور مقدماتی برای NBC رقابت های سری برگزار خواهد شد در داخل واشنگتن DC اسلحه خانه و گنبد در مرکز امریکا را در سنت لوئیس ،

هر دور به طور سنتی صورت گرفته در خارج از منزل در شب معمولا در مقابل خوبی روشن برجسته شهر. این حرکت در داخل خانه اجازه خواهد داد که تولید فیلم در طول روز بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آب و هوا کریستن حرکت در مصاحبه ای گفت: اینجا.

لس آنجلس دور در استودیو یونیورسال و لاس وگاس نهایی باقی خواهد ماند در خارج از منزل گفت: حرکت های معاون اجرایی رئیس جمهور از تولید در A. Smith & Co. محصولات که نظارت بر سری.

یکی از دلایل لاس وگاس نهایی به خارج باقی می ماند عملی است. این استخر از آب برای برخی از دوره مانع را بالاتر عناصر در فینال نیاز به حفر کردن زمین برای رسیدن به عمق مناسب برای ایمنی.

پس از آن وجود دارد عامل هیجان فیلمبرداری در نزدیکی لاس وگاس, حرکت گفت.

“وگاس شهری است که احساس می کند مانند یک جشن است. مردم وجود دارد سرگرم شود. هنگامی که شما فکر می کنم Vegas بالاتر و فراتر از قمار و قمار وجود دارد که نشان می دهد بوکس. این رویدادهای مهم. همیشه وجود دارد چیزی برای جشن گرفته می شود. این شهر که بر پایه گردشگری است. آن را بر اساس سرگرم کننده است.”

بلیط لاس وگاس نهایی از “American Ninja Warrior” در دسترس خواهد بود بعد از این بهار در این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im