نایک تظاهرات تمام طرفداران ورزش به بازی در داخل بازی به صورت جهان’

  • Nike Training Club را از ویژگی های حق بیمه ارائه شده به صورت رایگان.
  • نایک متعهد شده است بیش از 15 میلیون دلار به COVID-19 پاسخ تلاش.

به عنوان ورزشگاه در سراسر جهان بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس مردم تلاش کرده اند همه شیوه ای از راه هایی برای تناسب اندام در حالی که در خانه گیر کرده (هر چند مردم می رفتن خارج تا زمانی که وجود دارد برخی از راه دور نگهداری می شود). برخی از اند شدید خلاق مانند یک مرد فرانسوی که زد ماراتن فاصله در محافل خود را در بالکن.

مارک های در حال پر کردن شکاف ها و همچنین. صفحه اصلی مبتنی بر برنامه های تمرین مانند Peloton برای مثال ارائه شده تا آزمایش که به نظر می رسد یک ادراک حرکت با توجه به این برند تا به حال به آن نمایشگاه. سیستم عامل های دیگر مانند Popsugar نیز شروع به پریدن کرد در دادن مصرف کنندگان دسترسی رایگان خود را در برنامه تناسب اندام و برنامه.

امروز نایک اعلام کرد که آن را به پیوستن به این مخلوط به خوبی با دادن مصرف کنندگان دسترسی به ویژگی های حق بیمه از برند Nike Training Club (NTC) برنامه است. و در نایک کلاسیک سبک تلاش است با پشتیبانی فوق العاده تمیز آگهی با copywriting برند و خود آژانس Wieden + Kennedy در حال شناخته شده است.

این سرویس شامل استودیو-سبک تمرینات برنامه های آموزشی و راهنمایی از ورزشی غول استاد مربیان. برخی از برند های برتر ورزشکاران مانند سو پرنده تایگر وودز Ellena Delle Donne, سرنا ویلیامز و Saquon Barkley شده اند تقویت پیام خود را در سراسر کانال های اجتماعی.

حرکت به شرح زیر است نایک COVID-19 جامعه پاسخ پیش از آن در هفته با بیش از 15 میلیون دلار متعهد به پاسخ تلاش.

نایک رئیس سابق و از بنیانگذاران فیل نایت و پنی; اجرایی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سابق) مارک پارکر و کتی و نام تجاری فعلی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جان Donahoe و همسر آیلین در حال شخصا اهدای یک ترکیب 10 میلیون دلار.

کسانی که بودجه را پشتیبانی برخی از نام تجاری زادگاه سازمان از جمله اورگان بانک مواد غذایی (1 میلیون دلار) در اورگن جامعه بازیابی صندوق ایجاد شده توسط اورگان جامعه پایه (2 میلیون دلار) و اورگان بهداشت و دانشگاه علوم (7 میلیون دلار) به منظور بهبود ایالت هماهنگی مراقبت در اورگان افزایش بیمار دسترسی و رمپ تا آمادگی عملیاتی برای گسترش آزمایش های تشخیصی برای COVID-19.

نایک بنیاد همچنین اعلام کرد که 1 میلیون دلار کمک مالی به جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق که ایجاد شده بود توسط بنیاد سازمان ملل متحد و سوئیس انسان دوستی, بنیاد حمایت از سازمان بهداشت جهانی و شرکای آن است.

با نام تجاری بنیاد همچنین در چیپ به کمک اورگان جامعه بازیابی صندوق سازمان های جامعه در EMEA منطقه Mid-South بانک مواد غذایی و جامعه بنیاد ممفیس (Nike عملیات در این شهرستان از جمله با نام تجاری بزرگترین مرکز توزیع) و بوستون بنیاد COVID-19 پاسخ صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im