نایک اعلام کرد 3 داخلی رهبری ارشد تغییرات

امروز نایک اعلام کرد که سری جدید داخلی رهبری قرار ملاقات نامگذاری هایدی اونیل به عنوان رئیس جمهور از مصرف کننده و بازار اندی Campion به عنوان COO و متی دوست به عنوان CFO.

این تغییرات به نایک رهبری اجرایی اتفاق می افتد در زیر چند ملیتی ورزشی لوازم جانبی و پوشاک خرده فروش جدید رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جان Donahoe که به تازگی پا به نقش on Jan. 13. پس از خدمت در نایک هیئت مدیره برای حدود پنج سال Donahoe جایگزین دیرین مدیر عامل مارک پارکر که با شرکت نزدیک به چهار دهه است.

در بیانیه منتشر شده توسط اورگان بر اساس شرکت Donahoe گفت که خود را در نقش جدید, اونیل, Campion و انتظار می رود به رشد و موفقیت در آینده است.

“هایدی و اندی رهبری بوده است در هر دو حال تحول و رانندگی نایک استراتژی بیش از دهه گذشته است. متی به ارمغان می آورد بیش از 10 سال از نایک تجربه به CFO نقش و خواهد بود علاوه بر بزرگ به ما رهبری تیم” Donahoe گفت.

اونیل در حال حاضر در خدمت به عنوان رئیس جمهور نایک مستقیم تبدیل خواهد شد رئیس جمهور از مصرف کننده و بازار در مارس 1, موفقیت الیوت هیل که بازنشسته است از شرکت. او شده است با نایک برای بیش از 21 سال است و برگزار متعدد نقش های ارشد از جمله معاونت از ایالات متحده, پوشاک, vp of Nike فروشگاه ها و معاونت نایک جهانی زنان و آموزش کسب و کار. قبل از نایک اونیل نیز برگزار شد, ارشد, نقش, چنین به عنوان مدیر بازاریابی برای Levi Strauss & Co.

اونیل موفق خواهد شد زمان رئیس جمهور از مصرف کننده و بازار الیوت هیل, موثر, آوریل 1. به عنوان تپه را جایگزین او منجر خواهد شد نایک عامل جغرافیایی مناطق (شمال امریکا و اروپا و خاورمیانه و آفریقا و چین و آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین) و همچنین منجر نایک فروش جهانی و نایک مستقیم سازمان.

اندی Campion که پیوست نایک در سال 2007 به عنوان معاونت جهانی برنامه ریزی و توسعه و در حال حاضر دارای عنوان evp و CFO تبدیل خواهد شد COO نیز موثر آوریل 1. قبل از پیوستن به نایک Campion برگزار شد نقش رهبری در شرکت والت دیزنی برای بیش از یک دهه.

Campion موفق خواهد شد زمان COO اریک Sprunk که مانند تپه نیز بازنشستگی از نایک.

Donahoe تشکر تپه و Sprunk در بیانیه امروز اذعان گسترده خود سهم: “من عمیقا سپاسگزار از همه چیز آنها انجام داده ایم برای حمایت خود را در طول انتقال و من هیجان زده هستم برای آینده خود,” او گفت:.

که منصوب شد CFO از بازارهای در حال ظهور در نایک در سال 2011 بوده است با این شرکت از سال 2009. پس از پیوستن به نایک او همچنین در خدمت به عنوان CFO جهانی دسته بندی محصول و توابع; CFO از مارک های جهانی و توابع; CFO نایک مارک; و در حال حاضر CFO از بخش عملیاتی و معاونت روابط سرمایه گذار.

دوست جدید تبدیل خواهد شد CFO برای نایک. اینکه آیا یا نه این خواهد بود که فوری گذار بود نامعلومی در بیانیه ای. Adweek رسیده به این شرکت و نه دریافت پاسخ.

هر دو تپه و Sprunk باقی خواهد ماند با نایک تا بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>