نایک و اردن آرم به نظر می رسد بیش از 100 بار در یک قسمت از آخرین رقص

مایکل جردن یکی از مهمترین و به دنبال پس از ورزشکار تجاری سفیران تا کنون. شش بار قهرمان NBA ستاره دار در مقدار زیادی از تبلیغات و همراه با Magic Johnson, طلیعه سن بازیکنان بسکتبال تبدیل مدیران کسب و کار. اردن تنها ورزشکار حرفه ای میلیاردر و تمرکز خود را حتی در حالی که مسلط NBA در ساخت یک نام تجاری.

آخرین کسب و کار موفق سرمایه گذاری “آخرین رقص.” ESPN فوق العاده محبوب اردن مستند تنها ورزشی در تلویزیون این روزها. اما نشان می دهد آمده است در زیر آتش برای عدم روزنامه نگاری صداقت. و اردن شرکت تولید پرش 23 یک شرکت تولید کننده اما حذف از اعتبارات است.

در حالی که دقیقا روزنامهنگاری مستند است که بدون شک محبوب است. حدود شش میلیون نفر را در تنظیم شده برای هر یک از پنج قسمت پخش شده تا کنون از ده قسمت (قسمت شش و هفت امشب هوا).

انتشار مستند آمد و در زمان مناسب برای جمع آوری انبوه بینندگان و مارک های وابسته به ستاره NBA در حال دریافت سود سهام. برای دادن یک ایده از ارزش این مستند در حال تولید است, نگاهی به آرم.

با توجه به GumGum ورزشی, یک شرکت تجزیه و تحلیل است که اندازه گیری ارزش برند, حمایت مالی در ورزش, اردن را با نام تجاری شرکای دریافت حدود 1.1 میلیون دلار دست انداز از آرم های نشان داده شده در پنجم قسمت به تنهایی. که قسمت نگاه ایجاد اردن با نام تجاری و همچنین برجسته تبلیغات برای Gatorade و مک دونالد.

اما آن نایک که دریافت بیشترین مقدار است. این شرکت کمک کرد که اردن شروع در مسیر او به عنوان یک میلیاردر دریافت حدود 487,000 ارزش نام تجاری قرار گرفتن در معرض از swooshes نشان داده شده در این قسمت. در همه GumGum محاسبه شده با نام تجاری آرم آمد تا 80 بار در این دوره نشان می دهد. نایک تابعه اردن برند آمد بعدی با 22 مواجهه و در نتیجه حدود 283,000 در ارزش.

Gatorade اولیه قرار گرفتن در معرض آمد و به عنوان یک کامل دوباره پخش نمادین “بود مانند مایک” تجاری. به سادگی بازی که آگهی سوار در اطراف $130,000 در حمایت از ارزش. همراه با لحظات دیگر در قسمت Gatorade کل برند دست انداز در آمد در $از 245.000.

مک دونالد نشان داده شد که حداقل اما یک قطعه از یک نشان تجاری قوس طلایی شش برابر شد و به ارزش $33,000. در همه 138 مجموع مواجهه برای 12.5 دقیقه از زمان به ارمغان آورد و مجموع ارزش برای نام تجاری شرکای بیش از هفت چهره. دوباره که ارزش کل فقط برای آرم های نشان داده شده در قسمت پنجم.

قرار دادن لوگو در NBA است فوق العاده با ارزش است. لیگ تصمیم در سال 2017 اجازه می دهد تا تیم به یک فروش نیوجرسی پچ در قسمت سمت راست قفسه سینه رشد ارزش انتظارات 50٪. با توجه به GumGum ورزشی متوسط ارزش نیوجرسی پچ حمایت در طول یک بازی NBA است $132,400. کسانی که لکه های هزینه بین $5 میلیون به 20 میلیون دلار بسته به این تیم است.

“با متوسط 477 ثانیه در هر بازی NBA jersey پچ بالاتر مدت از هر یک از چهار حامیان مالی است که مورد بررسی قرار گرفت در قسمت پنج از آخرین رقص” به GumGum ورزشی گزارش می خواند. “اما با اختصاص افکن در برندها در طول تاریخ و زمان آخرین رقص قسمت از جمله کامل airings تاریخی تبلیغات و روشن از نزدیک از اردن کفش های با کیفیت از قرار گرفتن در معرض بيشتر از معمول اواسط بازی نیوجرسی پچ قرار گرفتن در معرض, منجر به یک ارزش بالاتر به طور کلی.”

اما ارزش واقعی این مجموعه به اردن و نایک غیر ممکن است برای محاسبه است. با هر ورزشی نشان می دهد صرف وقت در این فیلم مستند الگوهای رفتاری حاکم بر رسانه های اجتماعی و سازگار شش میلیون بیننده در هر هفته درست ارزش نام تجاری از “آخرین رقص” بسیار بالاتر است.

برای مقایسه نایک بحث khezri تبلیغ در سال 2018 تولید $163.5 میلیون ارزش با توجه به Apex بازاریابی است. بدون ورزش در تلویزیون, آخرین رقص تا به حال مشابه stranglehold در رسانه های اجتماعی. به عنوان داستان همچنان گشوده تر خواهد بود ساخته شده از اردن فشار به عنوان یک کسب و کار مغول و مارک های وابسته به این داستان ادامه خواهد داد به در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>