NHP سپاهی کشته همسر سابق مشکوک می گوید او یک بار یک شیمیدان

Haydee Dabritz گفت: شوهر سابق او یک بیمار روانی مرد با سابقه اعتیاد به الکل که “به نظر می رسید مانند او رفته بود به طور کامل خاموش ریل” در روزهای اخیر.

با تلفن رسیده شب جمعه زن گفت که او غمگین نیست اما تعجب به یاد بگیرند که او متهم شده است به ضرب تیراندازی یک نوادا گشت بزرگراه سپاهی.

او دیگر صحبت می کند به شوهر سابق او جان Dabritz هر چند او سپرده حمایت همسر چک به حساب بانکی خود را یک بار در ماه. آنها طلاق در سال 2013. بنابراین زن متعجب و متحیر بود که چند روز پیش او شروع به دریافت یک جریان درهم و برهم ایمیل از او.

“آنها قطعا عجیب و غریب نامنسجم” او گفت: Las Vegas Review-Journal. “به نظر می رسید مانند او رفته بود به طور کامل خاموش ریل.”

Spooked او حذف بسیاری از پیام.

“این غمگین داستان” Haydee Dabritz گفت: از شوهر سابق او را به سقوط.

دو ملاقات در سال 1980 در حالی که با هم کار کردن در همان شرکت تحقیقاتی. Haydee Dabritz متخصص اپیدمیولوژی گفت: شوهر سابق او یک بار یک شیمیدان طولانی قبل از او مبتلا به اختلال دو قطبی است.

ازدواج آنها در سال 2002. در این زمان آنها با هم بودند Haydee Dabritz گفت: او را تماشا او را به عنوان شوهر و زندگی هم پاشید و پس از تشخیص.

“او بسیار پایدار زمانی که او مشغول به کار بود. او آنقدر درخشان,” او گفت:. “مشکل این است که با بیماری های روانی آن را همیشه دشوار است به نگه داشتن شغل پایدار.”

در علاوه بر این به بیماری روانی خود را با توجه به Haydee Dabritz مرد دچار اختلال نقص توجه بيش فعالی از مدتها تلاش با اعتیاد به الکل و فاقد پشتیبانی قوی سیستم. در ماه دسامبر او گفت: مدت کوتاهی قبل از کریسمس پدرش درگذشت.

“برخی از مردم فقط نمی تواند آن را نگه دارید با هم,” او گفت:.

در سپیده دم روز جمعه مقامات می گویند گروهبان. بنیامین جنکینز متوقف شده بود برای بررسی در رانندگان بود که طول کشیده در ایالات متحده بزرگراه 93 در شمال روستایی, Ely.

رانندگان آتش گشودند با توجه به گشت بزرگراه کشتن سپاهی.

پس از آن رانندگان محروم جنکینز از خود و فرار کرد در خودروی گشت. اجرای قانون برای جستجو و چهار ساعت قبل از گرفتن جان Dabritz 65 ساله را بازداشت کرده است.

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>