NHL می رسد مقطع مهم در تلاش برای از سرگیری فصل

NHL رسیده یک مقطع مهم در تلاش خود را برای از سرگیری این فصل تابستان است.

لیگ حکام برنامه ریزی شده بود برای دیدار شنبه است و اسیر NHL و NHL بازیکنان ارتباط می تواند اعلام بازگشت-به-بازی بازی های طرح قبل از پایان این هفته است.

بازگشت به بازی بازی های کمیته ملاقات دو بار در هفته گذشته و ادامه داد: بحث ها بیش از آخر هفته با توجه به گزارش های متعدد مجسم کردن این پروتکل به پایان فصل پس از آن متوقف شد مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از جمله موضوعات این گزارش در حال pored بیش هستند postseason فرمت ظهر از اردوگاه های آموزشی آنچه در قرنطینه خواهد بود و تست روش برای کوروناویروس.

کمیسر گری Bettman برگزار مجازی چت پای بخاری دوشنبه با ورزش, کسب و کار کنفرانس رهبران هفته و با تاکید بر NHL نمی خواهید برای پرش به خط برای تست پیش از این ،

Bettman همچنین گفت NHL نگاه در چندین گزینه برای راه اندازی مجدد.

ترین نشانه های نقطه به لیگ تمرکز بر روی 24 یا 20 تیم با فرمت است که برگزار خواهد شد در چهار hub شهرستانها بر اساس نزدیک در بخش. لاس وگاس باقی مانده تحت بررسی برای میزبان به همراه ادمونتون, آلبرتا, دالاس, تورنتو, شهرهای دوقلو (Minneapolis/St. Paul, Minnesota) و ونکوور, بریتیش کلمبیا, با توجه به TSN.

آخرین مدل تحت بررسی با توجه به گزارش از ESPN و رسانه های دیگر و امکانات بالای 12 تیم از دو کنفرانس ها بر اساس امتیاز در صد.

پیچ و تاب است که به جای پریدن مستقیم به postseason مسابقات وجود دارد خواهد بود یک شش تیم round-robin برگزار شد و در هر یک از شهرهای توپی برای کمک به تعیین حذفی بذر. با توجه به ورزشی, بالای دو مانكن در هر بخش hub خواهد دریافت خداحافظ در حالی که شماره 3 دانه نقش شماره 6 و چهارم دانه چهره شماره 5.

این طرح را در دیدار با بازیکنان تمایل به دریافت چند بازی در زیر کمربند خود را قبل از خراش و چنگ می زنند برای جام استنلی در حالی که تا حدی رضایت بخش تلویزیون دارندگان حقوق و حامیان مالی.

20-team مسابقات با 10 تیم در هر کنفرانس دیگری جایگزین بودن bandied در مورد. ورزشی گزارش شده است که فرمت را سه تیم برتر در هر توپی در پایان دور-رابین بازی دریافت خداحافظ و چهارم و پنجم تیم مبارزه برای پیشبرد به 16 تیم حذفی میشه.

پس از بازگشت به بازی پیشنهاد ارائه شده است nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره متشکل از 31 بازیکن نماینده از هر تیم نیاز به تصمیم می گیرید که آیا به رای کامل.

Bettman نشان داد در طول چت مجازی که نزدیک به 20 درصد از بازیکنان خارج از شمال امریکا است. مرز بین ایالات متحده و کانادا است که بسته به غیرضروری سفر از طریق پنج شنبه, هر چند که می تواند تمدید شود.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در این ماه است که بازیکنان نیاز به دنبال پروتکل قرنطینه اگر آنها وارد در کانادا در حالی که مرز بسته است.

NHL باقی مانده در فاز اول خود بازگشت-به-بازی, برنامه, با بازیکنان و کارکنان خود در انزوا. لیگ گفت: در ماه گذشته در یک بیانیه مشترک با nhl on nbc آن امید به موسسه فاز دو این ماه که اجازه می دهد تیم تسهیلات به, باز, برای, کوچک, گروه اسکیت.

علاوه بر این NHL هنوز اعلام طرح خود را برای این کار پیش نویس که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 26 و 27 در مونترال قبل از اینکه به تعویق افتاد.

لیگ دفتر امیدوار به نگه مجازی پیش نویس در ماه آینده و نه پس از فصل تکمیل شده است به ارائه آن پخش شرکای با محتوا زندگی می کنند اما به نظر می رسد که نرم آن موضع پس از آن دریافت پوش بک از تیم.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>