NHL باعث می شود آن زمین برای برگزاری مجازی پیش نویس در ماه ژوئن

NHL می خواهد پیش نویس نشان می دهد برای رفتن بر روی.

لیگ اظهار داشت: در مورد آن برای یک ماه ژوئن پیش نویس طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با حکام. معاون کمیسر لایحه دالی سیتی تن به تن NHL اولویت برای برگزاری این رویداد قبل از اتمام فصل در یک یادداشت که رفت به تیم در هفته گذشته.

هیچ مقام رسمی تصمیم اعلام شد اما NHL می تواند نشان دهد اهداف خود را در این هفته پس از آن نشان داد این امر نیاز به یک ماه برای آماده شدن برای این رویداد مجازی.

پیش نویس برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 26 و 27 در مونترال اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NHL امیدوار است که با برگزاری این پیش نویس در ماه آینده آن را به ارائه مطالب تازه و به پخش همکاران و طرفداران شده اند که بدون بازی های زندگی از مارس 12.

NFL به خود جلب کرد یک رکورد 15.6 میلیون بیننده در سراسر ESPN, ABC, NFL, شبکه ESPN Deportes و کانال های دیجیتال برای دور اول آن مجازی پیش نویس مارس 23.

کانادا جناح الکسیس Lafreniere است اجماع شماره 1 به طور کلی انتخاب و فراهم می کند یک عنصر نادر از قدرت ستاره برای لیگ به نمایش گذاشتن.

اما برگزاری NHL پیش نویس قبل از جام استنلی اعطا شده است ارائه یک سری از چالش های مانند انتخاب سفارش, چگونه به حل و فصل شرطی پیش نویس میدارد و مشکل از معاملات.

دالی گزارش مقابله در یادداشت خود وجود خواهد داشت زمان کمی به برگزاری یک قرعه کشی و یک پیش نویس در طول چگال offseason اگر 2019-20 فصل به اتمام است و در ماه سپتامبر و یا بعد.

NHL پیشنهاد شده با استفاده از نقاط در صد برای تعیین جهت برای یک ماه ژوئن پیش نویس با 15 nonplayoff تیم های شرکت کننده در قرعه کشی شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید.

طلایی شوالیه را دریافت شماره 24 انتخاب اندکی سود از آنها را انتخاب کنید در هر نقطه از شماره 24 به 31 تحت فرمت سنتی.

منتقدان NHL طرح اشاره کرد که با انجام این پیش نویس در ماه ژوئن قبل از postseason زمینه مصمم است آن را ممکن است برای یک تیم برای برنده شدن در این قرعه کشی پس از آن دریافت کنید اگر فصل رزومه و افراشتن جام استنلی.

برای مبارزه با این نتیجه بالقوه لیگ گزارش پیشنهاد تغییر در این قرعه کشی فرمت به یک برنده در حالی که محدود کردن هر تیم از حرکت بیش از چهار نقطه.

که به معنی دیترویت با لیگ بدترین رکورد خواهد بود تضمین شده بالا به دو انتخاب کنید و می رود از یک 18.5 درصد شانس گرفتن شماره 1 انتخاب به 57 درصد است. اتاوا که دارای سن خوزه در دور اول انتخاب کنید می تواند انجام دهد و بدتر از سوم و چهارم به طور کلی میدارد.

نیز وجود دارد چند شرطی بر میدارد برای سال 2020 پیش نویس و دلی یادداشت نشان داد NHL خواهد پیشنهاد راه حل برای هر یک با توجه به گزارش های متعدد. این تیم را در هفت روز تغییر معامله و یا قبول NHL را سازش.

شوالیه دریافت 2021 چهارم-انتخاب دور از وینیپگ برای مرکز کودی Eakin می شود که یک سوم دور انتخاب کنید اگر این جت را در سال 2020 برگشتی یا دوباره ثبت Eakin قبل از جولای 5.

بر اساس نقاط فعلی درصد جت را از دست برگشتی اگر فصل به طور منظم است که کامل نیست. این معلوم نیست که آیا 5 ژوئیه مهلت خواهد بود مطابق با offseason.

در ضمن دلی یادداشت گزارش اشاره کرد که معاملات شامل فهرست بازیکنان خواهد بود “به طور موثر حذف” با یک پیش نویس اولیه اما استدلال آنها می تواند تکمیل شود در offseason. و معاملات به صورت بر میدارد و چشم انداز هنوز هم ممکن است.

لیگ امیدوار است برای شروع مرحله دوم بازگشت-به-بازی برنامه و باز کردن امکانات برای تیم های کوچک و فعالیت های گروه در اوایل تا اواسط ماه مه.

اگر مجاز توسط کارشناسان پزشکی و ملی و مقامات محلی NHL می تواند رزومه بازی در تابستان امسال و بررسی شهرستانها به عنوان چهار مکان متمرکز برای به طور منظم فصل بازی های پلی آف و یا هر دو.

MGM استراحتگاه اقدام مدیر عامل لایحه Hornbuckle گفت: در هفته گذشته در این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد تماس که از آن شده است در گفتگو با ورزش لیگ از جمله NHL در مورد میزبانی بازی در لاس وگاس.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de