NHL به نظر می رسد برای باز کردن امکانات تیم به عنوان اواسط مارس

NHL را راه اندازی مجدد طرح باقی مانده است یک ذره در فاصله. اما با یک دوربین کوچک یا دوربین دوچشمی آن شروع به تمرکز.

لیگ با ارسال یادداشت چهار شنبه آموزش تیم ها و بازیکنان برای ادامه خود جدا با این امید که تیم امکانات می تواند در اواسط ماه مه. خود انزوا انقضای مدت پنج شنبه, هر چند از آن است که انتظار می رود تمدید شود.

“با توجه به تحولات اخیر در برخی از NHL باشگاه’ جوامع محلی ما در حال حاضر به دنبال به جلو به یک فاز دو دوره گذار است که به دنبال در حال حاضر توصیه می شود فاز یک دوره از خود به قرنطینه’ توسط بازیکنان هاکی کارکنان” لیگ و بازیکنان NHL’ Association گفت: در یک بیانیه مشترک.

“تاریخ دقیق انتقال به فاز دو که در طی آن بازیکن ممکن است بازگشت به فعالیت های گروه در NHL باشگاه آموزش امکانات نامشخص باقی مانده است. اما به شرطی که شرایط همچنان به روند مطلوب و موضوع را به بالقوه نگرانی های رقابتی که بین disparately واقع بازار — ما اعتقاد داریم که ما ممکن است قادر به حرکت به فاز دو در برخی از نقطه در اواسط به بعد بخشی از ممکن است.”

این یادداشت را فراهم می کند یک نقشه راه برای بازگشت احتمالی پس از این فصل بود متوقف شد مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما NHL و nhl on nbc رد آن ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری و یا تعیین یک جدول زمانی برای بازگشت-به-بازی بازی سناریو.

بازیکنان که به خانه بازگشت بودند توصیه شده توسط لیگ یادداشتی به بازگشت به باشگاه خود را به صفحه اصلی شهرستانها در راستای فاز دو راه اندازی مجدد طرح با توجه به TSN.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: در مصاحبه با ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز چهارشنبه او را گسترش نوادا اقامت در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 15. آن را مجموعه ای به پایان می رسد پس از پنج شنبه.

فرماندار گفت: دولت آغاز خواهد شد کاهش برخی از محدودیت ها در منظقه وانت برای فروشگاه های خرده فروشی و برخی تفریحات و فعالیت اما معلوم نیست چه شهر ملی در عرصه شوالیه طلایی’ تمرین تسهیلات متناسب با سفارش.

آخرین بازگشت-به-بازی, سناریوی مورد بحث با توجه به ارتباط مطبوعات و دیگر رسانه ها می بینیم رسمی اسکیت را به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15 دنبال یک اردوگاه آموزشی و ممکن است در نمایشگاه بازی در ماه ژوئن.

امید است که پس از تکمیل فصل به طور منظم در مکان های متمرکز و بدون طرفداران در ماه جولای آغاز خواهد شد و برگشتی در مرداد ماه قبل از اوج استنلی قهرمان جام حذفی در پایان ماه سپتامبر.

NHL گزارش آماده است برای شروع 2020-21 فصل در ماه دسامبر.

باید لیگ بود مجبور به قراضه فصل به طور منظم و رفتن مستقیم به پلی آف ممکن است یک پیشنهاد گزارش Sportsnet می تواند باعث به هم بزنید.

تحت این طرح برتر شش تیم از هر بخش را بازی best-of-سه سری در یک محل متمرکز. منتقدان با اشاره به این که نیویورک رنجرز بودند که دو نقطه بازگشت از کنفرانس شرق کارت های وحشی در مکث خواهد بود سمت چپ از postseason زیر که با فرمت و بوفالو را واجد شرایط با وجود داشتن 11 امتیاز کمتری.

اما با درآمد در وقفه لیگ امیدوار به تکمیل فصل به طور منظم است که تا به حال 189 بازی باقی مانده است. نیویورک پست گزارش داد که گسترش 30 فهرست اسامی خواهد بود بخشی از یک تابستان برنامه.

آمریکا لیگ هاکی است که انتظار می رود به طور رسمی لغو آن فصل در هفته آینده, به شوالیه طلایی چندین گزینه برای بازیکنان برای به یاد بیاورید.

Patrick Brown, Jake Bischoff اسکار Dansk, Nic لاهه کیگان Kolesar براندون Pirri Gage Quinney برج دیده بانی جرقه و والنتین Zykov به نظر می رسد در حداقل یک بازی برای شوالیه ها در این فصل است. سال اول جوانب لوکاس Elvenes و جیمی Schuldt همچنین می تواند در یک نگاه.

یک مسئله NHL-NHL بازیکنان’ Association بازگشت به بازی بازی های کمیته روبرو خواهد شد که چشم انداز بازیکنان قرنطینه و دور از خانواده برای چند ماه.

Canadiens مرکز فیلیپ Danault ابراز نگرانی خود را روز شنبه در یک کنفرانس تماس با مونترال خبرنگاران.

“این واقعا باعث می شود هیچ حس در من سر به فاصله خودم را برای دو سال از بچه من” گفت: Danault با توجه به ترجمه از زبان فرانسه. “اگر یک تیم به جام استنلی نهایی آن می تواند سه تا چهار ماه. آن را غیر انسانی به انجام این کار تا آنجا که من نگران هستم.

“اما در لیگ به تصمیم گیری و من تصور می کنم بازیکنان را مجبور به رای دادن در آن است و من مطمئن هستم که آنها می تواند به نفع از دوری از خانواده برای دو تا سه ماه است.”

در حالی که همه چیز در حال مرتب کردن NHL همچنین باید تعیین کند که آیا برای برگزاری آن پیش نویس در ماه ژوئن قبل از فصل به اتمام است. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 26 و 27 در مونترال به تعویق افتاد.

NFL مجازی پیش نویس در هفته گذشته به خود جلب کرد تلویزیون بزرگ رتبه بندی و NHL می خواهم به ارائه برنامه نویسی برای آن پخش با وجود مواجهه با مقاومت مواجه از مدیران عامل و یک دسته از موانع است. یک تصمیم است که انتظار می رود ساخته شده است در هفته آینده.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>