NHL گسترش خود انزوا دوره به 6 آوریل

NHL توصیه برای بازیکنان و کادر فنی را به خود جدا و دور ماندن از تیم امکانات اضافی تمدید شده است که 10 روز است.

اصلی دستورالعمل تعیین شده بود به پایان می رسد, مارس 27 اما معاون کمیسر لایحه دالی سیتی تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که تاریخ رانده شده و به 6 آوریل.

مقامات لیگ برگزار شد کنفرانس تلفنی با حکام و تیم مدیران عامل بیش از دو روز گذشته به بحث های جاری coronavirus همه گیر است که مجبور عظیم لغو در ورزش جهان است.

تیم تاسیسات در حال حاضر بسته خواهد شد حداقل تا 6 آوریل هر چند هیچ رسمی تصمیم گیری ساخته شده اند به عنوان یک جدول زمانی برای آن رخ می دهد و لیگ نشان داده بازیکنان ممکن است به ارمغان آورد در گروه های کوچک تر که امکانات بازگشایی شده است.

هیچ تعيين شده است در مورد زمانی که NHL ممکن است سر فصل آن و یا چگونه بقیه از برنامه و برگشتی ممکن است ادامه دهید.

کمیسر گری Bettman گفت: هر گونه تصمیم گیری در مورد بازگشت به عمل خواهد بود ساخته شده در مشورت با مقامات بهداشت اما او ابراز خوش بینی که در لیگ خواهد بود قادر به تاج یک قهرمان در برخی از نقطه.

یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, توصیه, علیه, تجمع 50 یا بیشتر مردم در محل تا اواسط ماه مه. نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak صادر اضطراری بخشنامه شنبه ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم در دولت است.

لیگ گفته است که قصد دارد برای برگزاری کامل 2020-21 فصل حتی اگر تاریخ شروع نیاز به عقب رانده شود.

پرسش و پاسخ دوشنبه منتشر شد با لیگ گفت: NHL است معرفی بازیکنان تست شده مگر اینکه آنها در این نمایشگاه نشانه ها.

“ما کارشناسان پزشکی توصیه نمی توده تست برای تمام بازیکنان NHL” آن گفت:. “علاوه بر این واقعیت است که وجود دارد خواهد بود کافی تست منابع به جای جمله, جهت, جامعه پزشکی بر این باور نیست که چنین آزمایش پزشکی نشان داد و یا مطابق با پارامترهای صادر شده و قابل اجرا توسط مقامات بهداشتی.”

دو Ottawa Senators بازیکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به این تیم است.

طلایی شوالیه در حال انتظار برای بیشتر جهت از لیگ در زمانی که آنها می توانند جمع آوری و به عنوان یک تیم و بازگشت به مرکز. بازیکنان خود جدا.

لیگ ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری در مورد پیش نویس و یا سراغ ترکیب.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de