NFL تیم باید انجام 2020 پیش نویس از خانه Goodell می گوید

NFL کمیسر راجر Goodell گردش یک یادداشت روز شنبه به اطلاع تیم های است که آنها را مجبور به انجام upcomning پیش نویس از خانه با توجه به گزارش های متعدد.

در حالی که وجود دارد برخی فکر می کردم که چند اعضای تیم خواهد بود قادر به جمع آوری در یک خانه است که نمی خواهد اتفاق می افتد — به عنوان تمام باشگاه پرسنل باید جداگانه.

“ما را ساخته اند این تصمیم به دلایل مختلف” Goodell نوشت: در این یادداشت. “همه باشگاه نمی خواهد که دسترسی به امکانات خود را که بر خلاف قانون اساسی سهام اصل است که همه باشگاه ها در عمل منسجم و عادلانه راه است. علاوه بر این, ما می خواهیم همه NFL پرسنل مطابق با بخشنامه دولت و به مدل امن و مناسب شیوه های درمانی.”

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بسته شده است تمام امکانات تیم با بسیاری از franchises در دولت و یا شهرداری ها تحت عنوان “در خانه ماندن” احكام است. تیم پرسنل مانند به طور کلی مدیران و پیشاهنگی در حال حاضر انجام شده است داخلی جلسات و جلسات با آینده نگر میدارد عملا در قبل از پیش نویس روند.

پیش نویس NFL برنامه ریزی شده بود را در لاس وگاس از مارس 23-25 اما همه گیر باعث NFL به لغو تمام وقایع عمومی در مارس 16. این رویداد است که هنوز هم قرار است برای آن تاریخ.

لیگ هنوز اعلام کرد برنامه های خود را به televise پیش نویس اما NBC Sports’ پیتر کینگ گزارش روز دوشنبه که ESPN و NFL شبکه می تواند میزبان مشترک پخش نشات گرفته از ESPN studios در کنتیکت نیز خواهد ترکیب telethon جمع آوری کمک عنصر.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>