NFL چشم انداز Ikem Okeke تعقیب رویای ترسناک زمان

این یک نتیجه از یک بیماری همه گیر ویرانگر این واقعیت است که یک فرد بلند پروازانه ترین تعقیب می توان بلافاصله متوقف شد.

Ikem Okeke یک رویا است.

Coronavirus نمی مراقبت.

چند چیز مهم تر برای تیم NFL از داده ها هنگام ارزیابی پتانسیل پیش نویس میدارد.

با چه سرعتی کسی می تواند اجرا شود. چگونه بالا و دور او می تواند پرش. چگونه بسیاری از تکرار پرس سینه او می تواند کامل. چگونه به سرعت او تغییر جهت. چگونه چالاک او است. چگونه مایع حرکات او هستند.

اما برای چشم انداز مانند Okeke ایمنی از دانشگاه هاوایی که prepped در Bishop Gorman بالا, برگزاری نمایشگاه از جمله مهارت های لازم برای pro پیشاهنگی پیش از مارس پیش نویس تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است در این ترسناک زمان از فاصله اجتماعی.

خود را در یک وضعیت مشابه به بازیکنان بی شماری در سراسر کشور کسانی که دعوت نشده به ماه گذشته سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس که باید در جای دیگر چنین فرصتی برای باز کردن چشم از 32 تیم.

معمولا چنین فرصتی می آید در نرم افزار بعد در دانشگاه.

همه از آن لغو شده است.

“برای من مهم است به NFL چیزی” Okeke گفت. “من فقط در تلاش برای ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد است.”

برای این کار خانواده او داوطلب خدمت سربازی به یک متخصص در تست یک پتانسیل NFL مهارت است.

ترکیب گورو

مایک دادند مدیر عامل و موسس Zybek ورزش در آن 10 سال ارائه الکترونیکی زمان بندی در سراغ ترکیب.

شرکت خود را آزمایش بیش از 20 ، 000 ورزشکاران سراسر کشور در سال 2019 با برخی از به عنوان جوان به عنوان … صبر کنید … مهد کودک.

“ما به پدر و مادر در همه زمان را به فکر می کنم فرزند خود را در حال رفتن به از دست دادن پیش نویس نقاط در درجه دوم” Weinstein گفت.

بعد از ظهر روز جمعه در آمریکا پارک در لاس وگاس Weinstein با دقت تنظیم کنید تا مهارت های مختلف ارزیابی در یک زمین فوتبال است.

وجود دارد برای آنهایی 40 yard dash و شاتل اجرا و مخروطی مته و گسترده پرش عمودی و پرش.

فقط می خواهم در ترکیب.

“من احساس می کنم متاسفم برای آن دسته از ورزشکاران که ساخته شده و تمام زندگی خود را به آن را به NFL رتبه و ناگهان همه از یک نرم افزار روز لغو شود گفت:” کلرادو بر اساس Weinstein. “این اجازه خواهد داد که (Okeke) به می دانم که دقیقا همان جایی که او پشته ورزشی به عنوان اگر او در سراغ ترکیب و یا یک نرم افزار روز.

“ما آنها را نشان می دهد نمرات و جایی که آنها رتبه و پیشنهادات خود را برای آنچه که آنها باید کار اگر آنها می خواهند به بهبود اعداد. سپس ما به همه (داده ها) و یک فیلم حلقه به بازیکن و خود را عامل همه آنها نیاز به ارائه NFL پیشاهنگی. این همه تا به ورزشکار. مهم نیست که شما هستند و یا جایی که شما زندگی می کنند و این اعداد هستند.”

در مورد Okeke او که دوست دارد او را بیشتر عرضه چنین فرصت.

مهم تر از همه چیز

Chinyere Okeke و همسرش, Matthew هستند و پزشکان و همچنین آگاهی از درد و رنج احساس توسط بسیاری به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

خود پسر Obim نیز حضور داشتند Bishop Gorman و بازی فوتبال و بسکتبال در بیلور.

برادر کوچکترش است که در اینجا بر باد می وزد در زمینه بوفالو درایو تعقیب رویای خود را.

“در واقع (Ikem) کار کرده است تمام عمر خود را برای این و من نمیفهمد که من می تواند آن را ندارند و نیاز به ایجاد این اتفاق می افتد برای او” Chinyere گفت. “اما تا آنجا که او را دوست دارد ورزش این زمان (از coronavirus) به من داده است فرصت را به او توضیح دهید که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که بیشتر به زندگی از فوتبال است.

“من دوست دارم برای او برای به دست آوردن یک فرصت را به انجام آنچه او را دوست دارد اما من می خواهم او را به تمرکز بر روی گسترش خود افق و کمک به مردم است.”

Ikem Okeke بازی چهار سال در هاوایی رقابت در هر دو ایمنی و نقاط linebacker. او به پایان رسید با حرفه ای شماره 157 پردازد (103 انفرادی) سه interceptions و یک گونی.

وی در بخشی از کنفرانس بخش قهرمان و هاوایی کاسه برنده بیش از بریگهام یانگ به عنوان یک ارشد.

آن است که اغلب یک جاده سخت تر برای سفر, ساخت, NFL, برای بازیکنان از عدم قدرت پنج همایش های مانند کوه غرب است.

Okeke برنامه ریزی شده برای آزمایش در هاوایی pro روز و پس از آن لغو شد, دیگر در UCLA. نیز نامیده می شود ،

بیشتر ورزشکاران نا امید شدند در هفته گذشته زمانی که جنوب کالیفرنیا به دنبال کت و شلوار.

در نظر بگیرید: بسیاری از این تمرینات حضور دارند پیشاهنگی از هر تیم NFL.

پاسخ به چشم انداز مانند Okeke, سپس, شده است برای دریافت خلاق است. آنها برای پیدا کردن زمینه های محلی و پارک ها و در صورت لزوم استخدام کسانی مانند Weinstein برای انجام تست.

“من می دانم که من می توانم کنترل ویروس” Okeke گفت. “تنها چیزی که من می توانم کنترل اعمال و رفتار من در حال حاضر در تلاش برای به نمایش گذاشتن استعداد من.”

بلند پروازانه مسیر

توانا gusts هرگز متوقف جمعه و در عین حال Okeke بود قادر به تکمیل تمام آزمون. با توجه به شرایط Weinstein گفت: این بازیکن می تواند پس گرفتن چند این هفته که هوا خواستار گرمتر آرامتر آب و هوا.

Coronavirus اتحادش را تغییر جهان و نه کاهش تمایلات بسیاری از کسانی که از Okeke به عنوان قوی به عنوان تا کنون با توجه به ساخت NFL.

مادرش فوق العاده حمایت از چنین مسیر ارائه یک پیام در مورد یک مطلب قابل توجه یکی از سمت راست در حال حاضر.

“می خواهیم برای حل مشکلات جهان را در یک روز ؟ “گفت: Chinyere Okeke. “احتمالا نه. اما به عنوان انسان ما می توانید سعی کنید. ما نیاز به مراقب باشید به (فراموش) در مورد جدی ویروس مرگبار است. آن ساخته شده است که همه ما فکر می کنم از چیزهایی که ما را برای اعطا گرفته در زندگی ما و اینکه چگونه به راحتی همه چیز را می توان دور گرفته شده است.”

به یک طرف و پسرش را در سه نقطه موضع مکانیکی استقرار برای انفجار یک خط و ساختمان با سرعت بیش از 40 متری. او سوار به جلو سر, پاها, کار در هماهنگی با اسلحه چشم متمرکز کردن یک خط مستقیم به سمت رویای خود را.

جاه طلبی هرگز استوار است. حتی در حال حاضر.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>