NFL صاحبان نشست روشن به ویدئو کنفرانس

نیویورک — NFL روشن خود را اواسط ماه مه صاحبان نشست به کنترل از راه دور ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این جلسه برنامه ریزی شده برای Marina del Rey, کالیفرنیا, on May 19-20. لیگ که قبلا لغو آن جلسه سالانه در ماه مارس در فلوریدا که در آن صاحبان خواهد رای دادند بالقوه تغییرات قوانین است.

کسانی که رای شد و انتظار می رود رخ می دهد در کالیفرنیا دیدار و به احتمال زیاد انجام خواهد شد در طول جلسه مجازی به جای. در میان قوانین به بحث گذاشته شود که اجازه عبور امواج تواند بخشی از این ویدئو به نقد و بررسی سیستم. که قانون به تصویب رسید و برای یک سال و بدست فقیر نظرات مربیان و بازیکنان.

لیگ در بیانیه ای گفت که بر اساس آخرین اطلاعات آن معتقد است تغییر به یک جلسه مجازی است که در “هر کس را مصلحت.”

NFL در ادامه به برنامه ریزی برای پیش فصل و فصل به طور منظم به عنوان برنامه ریزی شده; به طور منظم-برنامه فصل انتظار می رود که منتشر شد در 10 روز آینده. اما Troy وینسنت که مسئول نظارت بر لیگ فوتبال عملیات گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که انواع و اقسام احتمالات در نظر گرفته می شود. که می تواند شامل یک تاخیر شروع فصل است که برای سپتامبر. 10; های خالی استادیوم و یک سوپر باول بعد از آن Feb. 7 تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>