همسایه منتشر Stand-Alone برنامه به صورت محلی و منطقه ای سازمان

محله شبکه اجتماعی همسایه نورد یک برنامه مستقل طراحی شده به صورت محلی و منطقه ای سازمان.

همسایه عمومی سازمان را قادر می سازد اشخاص از جمله شهرهای شهرستان, ادارات پلیس و آتش و ادارات و سازمان های دیگر برای ارائه اطلاعات در زمان واقعی به تایید همسایه اعضای که در داخل زندگی می کنند خدمات مربوطه مناطق.

همکاران سازمان می تواند با استفاده از برنامه اضطراری هشدار قابلیت ارسال فوری اطلاعات از قبیل تغییرات شدید آب و هوا و یا فرد از دست رفته هشدار به خاص محله پلیس بیت یا سفارشی دیگر مناطق است.

همسایه گفت: برنامه مستقل یکی از بیشترین درخواست محصولات توسط ارگانهای دولتی.

در ضمن همسایه کاربران خواهد می دانم که اطلاعات آنها در حال دریافت معتبر است به عنوان تنها تایید سازمان می تواند با استفاده از همسایه برای ادارات و آنها می توانند با استفاده از برنامه “رو به جلو به پلیس” ویژگی برای به جلو جرم و جنایت و ایمنی-پست های مرتبط و فوری هشدار به سازمان های اجرای قانون محلی.

همسایه سر از محصول تاتیانا Mamut گفت: در انتشار “همسایه ها به نوبه خود به همسایه هر روز برای پیدا کردن قابل اعتماد و اطلاعات مربوطه را در مورد آنچه اتفاق می افتد جایی که آنها زندگی می کنند. ما به توسعه همسایه برای سازمان برنامه به ارائه حتی بیشتر از اطلاعات مفید است. در حال حاضر ما به همکاران سازمان می تواند به صورت امن ارسال اطلاعات به اجزای تشکیل دهنده خود را با شیر یک دکمه در هر نقطه و در هر زمان—حتی زمانی که آنها به دور از میز خود را پس از ساعت ها و یا در این زمینه است.”

سدنا (Ariz.) اداره پلیس رئیس چارلز Husted افزود: “همسایه برای سازمان برنامه شده است موثر ترین ابزار برای رسیدن به تایید ساکنان با زمان واقعی ایمنی-اطلاعات مرتبط. با نرم افزار ما در حال حاضر قادر به ارسال بحرانی اضطراری هشدار از این زمینه بسیار مهم است که در خط ما را از کار. به تازگی یک عضو از جامعه خال خال و به نام 911 مورد مشکوک در حالی که ما به طور فعال در جستجوی. آن واقعا شگفت انگیز است برای دیدن این کار تیمی بین جامعه ما و اداره پلیس را به زندگی می آیند.”

و منطقه خلیج سان فرانسیسکو سازمان اجرای قانون نماینده کتی نلسون گفت: “ما نمی توانیم غلو اهمیت استفاده از این برنامه به عنوان یک ابزار تعامل و به عنوان یک راه برای درک بهتر نبض جامعه ما است. با همسایه ما بهتر درک چه نوع از اطلاعات همسایگان ما در جهت نیاز به احساس امنیت و آگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>