همسایه می افزاید: راه های بیشتری برای کسب و کارهای محلی برای مقابله با Covid-19

محله شبکه اجتماعی همسایه نورد برخی از ویژگی های جدید تر برای کمک به کسب و کارهای محلی در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همسایه گفت مکالمات بر روی پلت فرم های خود را در مورد حمایت از کسب و کارهای محلی سر به فلک کشید تا 17 بار در طول دو هفته گذشته.

کارت هدیه آدرس ها در حال حاضر می تواند اضافه شده به پروفایل در صفحات کسب و کار ارائه اطلاعات در مورد چگونه مشتریان می توانند با خرید کارت های هدیه برای کمک به حمایت های مورد علاقه خود را کسب و کار در حالی که آنها بسته به علت Covid-19.

کسب و کار که هنوز ارائه takeout و یا گزینه های تحویل می توانید نشان می دهد این در کسب و کار خود را صفحه به طوری که مشتریان دانستن اطلاعات بیشتر در مورد قرار دادن دستورات.

اگر یک کسب و کار موجود GoFundMe کمپین یک لینک می تواند اضافه شده به داستان بخش از کسب و کار خود را صفحه به طوری که بیشتر مردم از آن آگاه شوند.

و پست های کسب و کار در حال اضافه شدن به اصلی همسایه خوراک به طوری که اعضای یک جامعه برای دسترسی به اطلاعات جاری و دقیق مانند تغييرات ساعت, خدمات و یا عملیات. این ویژگی در حال حاضر در دسترس برای کسب و کار است که به دست آورده اند همسایه محله های مورد علاقه ،

بالاخره همسایه نورد از یک کسب و کار کوچک راهنمای coronavirus امداد در این هفته به ارائه اطلاعات با ارزش از جمله جزئیات بیشتر در coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im