سناتور نیویورک پیشنهاد فدرال ‘اطلاعات آژانس حفاظت از’

نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند می خواهد دولت ایالات متحده بیشتر درگیر در حفاظت از حریم خصوصی دیجیتال و او می خواهد برای ایجاد یک آژانس فدرال به آن را انجام دهد.

Gillibrand (D-NY) قانون پیشنهادی پنج شنبه به ایجاد داده های آژانس حفاظت در سطح فدرال. در یک طرح کلی از پیشنهاد منتشر شده در رسمی سنا متوسط حساب Gillibrand گفت: مستقل آژانس فدرال “به عنوان یک “داور” به تعریف حکمیت و اجرای قوانین مربوط به حفاظت از اطلاعات شخصی.

“ما به عنوان کشور و اقتصاد همچنان به تکامل با عصر دیجیتال ما با یک بحران ملی به عنوان شخصی ما داده می شود هدفمند—و نه فقط برای بازاریابی توسط برندهای اما همچنین برای ایجاد, اگر ما می توانیم دسترسی به برخی از مشاغل وام و یا قیمت محصولات” Gillibrand نوشت. “آمریکایی ها باید قادر به رفتن به یک موسسه است که نگاه کردن به صورت و به طور فعال کار خود را به حفاظت از حریم خصوصی و آزادی است.”

Gillibrand پیشنهاد داده آژانس حفاظت از CNBC گزارش کار را به عنوان یک سازمان مستقل به ریاست یک مدیر که پس از منصوب شدن از سوی رئیس جمهور و تایید مجلس سنا را در خدمت یک دوره پنج ساله. آژانس می توانست تعدادی از قدرت های, از جمله توانایی برای به اجرا درآوردن قوانین حفاظت از داده ها از طریق روش های امداد رسانی تاکیدی یا مجازات مدنی دلار تا 1 میلیون دلار در هر روز است. این لایحه ارتقای حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی, نوآوری در بازار دیجیتال با ارائه منابع برای شرکت ها از جمله افزایش حریم خصوصی و فن آوری و سازمان توصیه کنگره در حال ظهور چالش های فن آوری مانند deepfake فن آوری است.

این سازمان می توانست با اقتدار به راه اندازی حفظ حریم خصوصی داده ها در تحقیقات هر شرکت آن را دریافت شکایت در مورد از جمله تکنولوژی غول های Google و Facebook و پس از آن می توانید به اشتراک گذاری یافته های آن به مردم است. آژانس همچنین محافظت در برابر “پرداخت-برای-حفظ حریم خصوصی” یا “را-آن-یا-ترک-آن” مقررات است که اغلب بافته شده به قرارداد شرکت های فن آوری مشتریان نیاز به ثبت نام قبل از استفاده از خدمات خود را.

با پیشنهاد Gillibrand می شود آخرین قانونگذار در سطح فدرال به معرفی قانون با هدف پرداختن مصرف کننده حفظ حریم خصوصی. قانونگذاران از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه احزاب معرفی پیش نویس لوایح با هدف جزئیات حقوق مصرف کنندگان بیش از داده های خود را و چگونه شرکت های بزرگ می تواند و نمی تواند جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی.

به عنوان مثال دیابت مارکو روبیو (R-FL) قانون در سال 2019 به FTC اقتدار به روز رسانی 50 ساله قوانین حفظ حریم خصوصی در حالی که سناتور. الیزابت وارن (D-MA) قرار دادن با هم یک قوی طرح به قانونگذاری بزرگ فناوری به عنوان بخشی از پیشنهاد ریاست جمهوری.

Gillibrand پیشنهاد هر چند خارج از غرفه را که در آن خواهد نماینده اجرای جدید آژانس به جای واگذاری اجرای به کمیسیون تجارت فدرال. (دموکراتیک تکرار. آنا Eshoo و Zoe Lofgren معرفی یک لایحه مشابه در ماه نوامبر که ایجاد یک حریم خصوصی دیجیتال آژانس که در خدمت یک هدف مشابه.) بسیاری دیگر از قانونگذاران باید روت رعایت و اجرای از طریق کمیسیون تجارت فدرال; برخی از نمایندگان مجلس را در نظر گرفته و به FTC حکومت ساخت قدرت به طور مستقیم به آدرس حریم خصوصی.

آن را بعید است یک لایحه از این حوزه منتقل خواهد شد این سال است. در حالی که به نظر می رسد هر دو حزب اشتها برای مقابله با این موضوع خواهان و دموکرات ها به مدت طولانی squabbled بیش از جزئیات از جمله اینکه آیا یا نه قوانین فدرال خواهد پیشدستی به طور فزاینده ای بزرگ چهل تکه از قوانین ایالتی تنظیم و حفظ حریم خصوصی و جمع آوری اطلاعات و این که آیا مصرف کنندگان فردی باید با توجه به حقوق شخصی اقدام به شکایت شرکت های بزرگ. در حال حاضر ستیز انتخابات سال می گذشت صورتحساب از این حوزه به خصوص بعید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im