نیویورک می افزاید: 1.7 K ویروس مرگ و میر گزارش شده در خانه های سالمندان

آلبانی, n. y. — ایالت نیویورک است که در حال حاضر گزارش بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات دولت به عنوان چهره موشکافی بیش از چگونه از آن محافظت ساکنان آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حداقل 4,813 ساکنان با تایید و یا فرض موارد COVID-19 کشته در 351 از نیویورک 613 خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دولت جدید لیست. لیست منتشر شده در اواخر روز دوشنبه شامل تعداد گزارش شده از هر دو تایید شده و احتمالی مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب.

ساکنان خانه سالمندان ساخته شده اند تا تقریبا یک چهارم تا یک پنجم از دولت رسمی شمارش از مرگ و میر. اما فقط چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 نامشخص باقی مانده است با وجود این دولت آخرین افشاء به عنوان لیست را شامل نمی شود مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان در بیمارستان ها و یا هر گونه اطلاعات در مورد تعداد COVID-19 موارد در فرد خانه های سالمندان.

22 خانه با حداقل 40 مرگ و میر

داده ها نشان می دهد که 22 خانه های سالمندان تا حد زیادی در شهر نیویورک و لانگ آیلند را گزارش کرده اند حداقل 40 کشته و که 64 خانه های پرستاری را گزارش کرده اند بین 20 تا 49 مرگ و میر.

پارکر یهودی موسسه در کوئینز و ایزابلا سالمندان مرکز — یکی از شهر نیویورک بزرگترین خانه های پرستاری با 705 تخت — گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر: 71 و 64 بود.

آدری آبهای سخنگوی ایزابلا سالمندان مرکز گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته “ایزابلا مانند دیگر خانه های سالمندان در شهر نیویورک از ابتدا تا به حال دسترسی محدود به گسترده و مداوم در خانه تست به سرعت تشخیص ما ساکنان و کارکنان. این مانع توانایی ما برای شناسایی کسانی که آلوده بودند و بدون علامت با وجود تلاش های ما برای سریع جدا کردن هر کسی که ارائه علائم است.”

در بسیاری از موارد دولت جدید و ارقام نشان می دهد بسیاری از مرگ و میر بیشتر از آنچه قبلا گزارش شده در خانه های پرستاری: ایزابلا سالمندان مرکز تا به حال 13 COVID-19 مرگ و میر گزارش شده از مارس 1, و در حال حاضر گزارش از مرگ و میر ناشی از 21 بيمار تایید به COVID-19 همراه با 43 و میر ناشی از ساکنان  اند COVID-19. و Ozanam سالن ملکه در حال حاضر گزارش در مجموع از 53 مرگ و میر ناشی از فقط 10.

کومو در مواجهه با انتقاد

چندین جانبازان خانه شده اند به خصوص سخت ضربه توسط ویروس: لانگ آیلند ایالت جانبازان خانه گزارش 53 مرگ و میر; از جمله 48 تایید و پنج فرض COVID-19 مرگ و میر. ایالت نیویورک جانبازان خانه در سنت آلبنز در کوئینز گزارش شده 33 مرگ و میر در حالی که ایالت نیویورک جانبازان خانه در مونترو در وستچستر می گوید: 22 ساکنان فوت کرده اند.

کومو وعده داده شده در مارس 2, زمانی که تنها تعداد انگشت شماری از coronavirus موارد گزارش شده بود در نیویورک به یک “فرصت” برای خانه های پرستاری و جمع خانه های مسکن شهروندان ارشد. دولت به کارگردانی و خانه های سالمندان به صفحه نمایش بازدید کنندگان و در نظر گرفتن تغییر ساعت بازدید در تاریخ 6 مارس و بعد از آن به حالت تعلیق در بازدید از خانه های پرستاری در سطح ایالت مارس 12.

اما فرماندار مواجه است انتقاد بر دولت و نقش آن در نظارت و حمایت از نیویورک ضعف دولت در تنظیم خانه های پرستاری به عنوان بسیاری تلاش کرده اند برای درمان COVID-19 بیماران به اندازه کافی متراکم کردن, شخصی, دنده محافظ یا اطمینان کافی نیروی انسانی.

گروه های حمایت از سالمندان و اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان به نام برای شفافیت بیشتر بیش از COVID-19 مورد در هر دولت-تنظیم خانه سالمندان و انتقاد آوریل 1 قانون دولت اعطای برخی از ایمنی به بیمارستان ها و خانه های سالمندان از مدنی و مسئولیت کیفری. آنها نیز مورد تردید دولت, مارس 25 سیاست است که می گوید: “هیچ مقیم باید رد re-پذیرش و یا ورود به یک خانه سالمندان صرفا بر اساس تایید و یا مشکوک تشخیص COVID-19.”

در دفاع از سیاست

فرماندار و دولت او را در دفاع از این سیاست به عنوان حصول اطمینان از ساکنان خانه سالمندان سمت چپ نمی طولانی در بیمارستان و یا بدون هر جای دیگری برای رفتن. کومو سخنگوی توییتی که روز شنبه به شرح زیر است سیاست فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات راهنمایی. اما فدرال ارشاد می گوید که تنها یک خانه سالمندان “می تواند قبول ساکن مبتلا COVID-19” تا زمانی که به خانه سالمندان می توانید به دنبال فدرال راهنمایی در انتقال احتیاطی.

کومو نیز گفت: دولت امکانات است که می تواند به خانه منتقل COVID-19 خانه های پرستاری بیماران و او به تازگی گفت که خانه های سالمندان که به دولت که آنها نمی توانند برای مراقبت از COVID-19 بیمار نمی صورت قانونی یافت. دولت او نشده است در پاسخ به یک درخواست برای سوالات در دولت فعلی ظرفیت برای مراقبت از COVID-19 ساکنان خانه سالمندان و اینکه آیا خانه های پرستاری مطلع شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>