جدید واتساپ Coronavirus اطلاعات Hub فراهم می کند راهنمایی در برقراری ارتباط در زمان بحران

واتساپ جزئیات دو طرح چهار شنبه با هدف کمک به کاربران آن مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس: WhatsApp Coronavirus اطلاعات Hub و 1 میلیون دلار کمک مالی به پوینتر موسسه بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه.

واتساپ Coronavirus اطلاعات Hub ایجاد شده در همکاری با سازمان بهداشت جهانی یونیسف و سازمان ملل ،

هدف این است که به ارائه ساده و عملی ارشاد برای افرادی که با تکیه بر این Facebook متعلق به نرم افزار پیام رسانی برای برقراری ارتباط—سلامت کارگران و آموزگاران و رهبران جامعه غیر انتفاعی های محلی و کسب و کارهای محلی—و همچنین برای به اشتراک گذاشتن دقیق اطلاعات سلامت و کاهش گسترش شایعات.

WhatsApp نیز همکاری با WHO و يونيسف به ارائه پیام های خطوط تماس ویژه ای برای مردم در سراسر جهان به استفاده از به طور مستقیم خواهد شد که ارائه اطلاعات قابل اعتماد و ذکر شده در WhatsApp Coronavirus اطلاعات Hub.

و آن را به همکاری با چند ملی سلامت وزارتخانه ها و سازمان های غیر دولتی به ارائه اطلاعات واقعی به کاربران از طریق پیام های متنی در کشورهایی از جمله برزیل و اندونزی و اسرائیل و آفریقای جنوبی بیشتر به آن اضافه شود و توپی به روز می شود به عنوان مورد نیاز است.

رئیس واتساپ خواهد Cathcart گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “ما می دانیم که کاربران ما در حال رسیدن واتساپ بیش از همیشه در این زمان از بحران, آیا آن را به دوستان و عزیزان پزشکان به بیماران یا معلمان به دانش آموزان. ما می خواستیم برای ارائه ساده از منابع است که می تواند کمک به اتصال مردم در این زمان است.”

UNDP مدیر آخیم اشتاینر افزود: “گرفتن تا به روز اطلاعات در مورد Covid-19 به جوامع محلی در سراسر جهان است که یک قطعه مهم از جامعه بین المللی تلاش های خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس. مشارکت با بخش خصوصی و شرکت هایی مانند WhatsApp کمک خواهد کرد این حیاتی در زمان واقعی اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی و محلی مقامات بهداشت به میلیاردها کاربر در سراسر جهان است.”

WhatsApp گرانت به IFCN جدا از مشابه حرکت توسط شرکت مادر Facebook که نازل شد شنبه.

$1 میلیون استفاده می شود برای حمایت از آموزش ویژگی های پیشرفته در واتساپ کسب و کار از جمله WhatsApp کسب و کار API (application-برنامه نویسی رابط کاربری) به منظور کمک به گسترش حضور IFCN-گواهی واقعیت-چک کردن سازمان ها در نرم افزار پیام پلت فرم.

Cathcart گفت: “ما نیز خوشحال می شود قادر به همکاری با موسسه پوینتر برای کمک به رشد میزان واقعیت-بررسی سازمان ها بر روی واتساپ و برای حمایت از زندگی خود را به صرفه جویی در کار به کم ارزش کردن شایعات. ما نیز به ادامه کار به طور مستقیم با سلامت وزارتخانه در سراسر جهان آنها را به ارائه به روز رسانی سمت راست در WhatsApp.”

IFCN مدیر Baybars Orsek افزود: “به موقع کمک مالی از WhatsApp کمک خواهد کرد تا واقعیت-بررسی منتشر شده توسط CoronaVirusFacts داد برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر و در نتیجه کمک به مردم مرتب کردن بر اساس حقایق را از داستان در طول این بهمن از اطلاعات است که افرادی که به نام ‘infodemic.’ بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه همچنین به نظر می رسد به جلو به کشف راه هایی برای درک گسترش مرتبط با سلامت مضر در واتساپ را در فرمت های مختلف و ابزارهای موجود برای واقعیت-چکرز برای تشخیص و کم ارزش کردن اطلاعات غلط در نرم افزار پیام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im