جدید صدای برنامه های در حال کاهش است به عنوان یک برک آوت آمار مبهم مانده

بینش کلیدی:

بیشتر از جلال صفحه اصلی بلندگوی ساده پلاستیکی سیلندر است که آمازون اکو دستگاه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پورتال به یک راه جدید برای تعامل با فن آوری است. آن خدمت می کنند تا همه چیز را از الهه شعر و موسیقی, مانند, خلاق, الهام بخش برای دستور العمل های با چند کلمه صحبت از فرمان.

اما با وجود اشباع از چنین دستگاه هایی در خانواده های آمریکایی—سوخت سنگین ترجمه و تکثير از ده ها هزار نفر آمازون مهارت voice apps—همچنین سوخت سنگین تخفیف و جالب برای توسعه دهندگان—حدود نیمی از آمازون اکو کاربران به سادگی نمی زحمت به دنبال برنامه های جدید با توجه به جدید ترین مصرف کننده تصویب گزارش در سال گذشته از صدای متمرکز شرکت تحقیقات Voicebot.ai.

شاید که بخشی از دلیل که چرا نرخ جدید آمازون مهارت ضربه زدن به فروشگاه کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از سال 2016 در ماه ژانویه پس از کاهش برای ماه هر Voicebot.ai پژوهش است.

قالب هنوز به تولید یک برک آوت آمار مشابه ویروسی در اوایل بازی آیفون کشید که مردم به فروشگاه App. “ما واقعا نمی دیده پرندگان عصبانی گفت:” برت Kinsella, Voicebot.ai مدیر عامل و مدیر پژوهش. “وجود دارد هیچ Tap Tap Revenge.”

A sidebar that says "Data From Voicebot.AI"

در حالی که آمازون تا به حال مقدار زیادی از موفقیت انتشار آن هوشمند بلندگو حفظ 70 درصد سهم از بازار ایالات متحده از ماه گذشته و trailed توسط رئیس رقیب گوگل و برخی از طاقچه رقبای ارزش واقعی سخت افزار بود که همیشه قرار است به دروغ در رفتاری داده است که می تواند جمع آوری شده از طریق طیف وسیعی از استفاده به جای اسلش-نرخ خرید و فروش دستگاه. برنامه بازار را گرفت و آن را از یک ابزار ساده به کامل دیجیتال اکوسیستم دهید که برندها به پیش نویس کل صدا-تمرکز رسانه ها و برنامه های سازمان برای ساخت بخش اختصاص داده شده.

هنوز چند اگر هر گونه نمونه از بازاریابان که ایجاد کرده اند موفق و پایدار مارک تجارب بر روی پلت فرم گفت: Forrester research تحلیلگر جنیفر عاقلانه.

“من صادق باشد وجود ندارد ستارگان نمونه هایی از شرکت های که انجام داده اند این است. شده اند وجود دارد برخی که ترویج آنها از طریق آگهی و مانند ما شاهد با [a 2016 سوپر باول شیرین کاری است که در آن مهره های بازی دومینو را تحت فشار قرار دادند الکسا بر اساس سفارش ابزار] و کسانی که دریافت فلش-در-این-پان مانند تصویب” حکیم گفت. “اما برای شرکت هایی که به دنبال طولانی مدت تکرار استفاده بسیار کمی دیده می شود که.”

لری Pantel, CMO در Fandango گفت: فروش بلیط شرکت قادر به دریافت برخی از کشش برای یک سرمایه گذاری نسبتا کوچک بودن adopter اولیه در صدای سیستم عامل اما این تکنولوژی هنوز راه برای رفتن قبل از آن می شود قابل توجهی راننده از ارزش.

Kinsella گفت شده اند وجود دارد تعدادی از شخص ثالث مارک تجربه است که باید یافت می شود متوسط وزوز این راه ورود به فضای زمانی که رقبای بودند چند به اندازه کافی است که آنها لذت می برد آستین ، به دست آورده رسانه و آمازون-حمایت از ارتقاء. اما چنین داستان های موفقیت در حال تبدیل شدن کمتر و دورتر بین, او گفت:.

“پس سوال این است که اگر اشخاص ثالث و یا برنامه های صدا نیست به خوبی انجام می دهند چه دلیلی برای آن وجود دارد؟” Kinsella گفت. “آن است که مفید است ؟ آن است که وجود دارد هیچ کشف? آن است که مردم نه فقط تغییر رفتار خود را رتبهدهی نشده است ؟ و پاسخ این است که بله. از همه بالاتر است.”

آمازون نیز پوسته پوسته شدن به مسابقات و پاداش آن را تا به حال ارائه شده برای تشویق توسعه دهندگان جدید الکسا مهارت به عنوان شماره در دسترس است و بیش از 70 ، 000 در ایالات متحده و 100 ، 000 در سراسر جهان است.

Kinsella باقی می ماند خوش بینانه در مورد آینده برنامه های صدا بدون در نظر گرفتن این استدلال که اپل برنامه های شخص ثالث فروشگاه تجربه مشابه دردهای در حال رشد, زمانی که آیفون برای اولین بار نورد. فروش و مصرف کنندگان در حال تغییر عادات روزانه خود را می توانید در وقت و تصویب هوشمند بلندگو به عنوان یک کل است که اتفاق افتاده است بسیار سریع تر از پیش بینی های اولیه انتظار, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im