مادران جدید پیدا کردن راه هایی برای به اشتراک گذاشتن روز های خاص خود با وجود همه گیر

روز آخر هفته زمان در معنای خاص برای یک خانواده که اجازه نمی COVID-19 همه گیر ایستاده در راه آوردن چهار نسل از زنان با هم به جشن جدیدترین عضو این باشگاه یک دختر بچه.

کریستی Jensen, یک, North Las Vegas, زنی که به هنگام تولد به Eliana در مارس 2, و اعضای خانواده می خواستم به او اطمینان 97 ساله مادر بزرگ, ژوئن واتکینز است که در یک زندگی کمک خانه در مسکیت بخشی از این مناسبت است.

خانواده سوار به مسکیت به بازدید خود از طریق پنجره اتاق خواب او در روز جمعه و تسهیلات نیز کمک ترتیب زوم تماس بنابراین خانواده می تواند جشن روز مادر با هم در روز یکشنبه.

خانواده در گفتگو با جدید بزرگ مادر بزرگ از طریق تلفن از طریق پنجره اتاق تاسیسات. کارکنان در این مرکز در نهایت اجازه واتکینز به خارج از راه رفتن و ایستادن در حدود 10 فوت دور از خانواده اش به دست آوردن یک دیدگاه بهتر از Eliana.

“مادر بزرگ من خیلی در عشق با نوزاد” جنسن گفت. “این غمگین بود او می تواند به نگه داشتن او در تلاش بود تا او را لمس پا کمی از طریق صفحه نمایش.”

فقط گرفتن اعضای خانواده به لاس وگاس به یک چالش میان COVID-19 بیماری همه گیر. مادر و پدر و برادر پرواز از فلوریدا در پایان ماه مارس.

او مادر Alicia جنسن گفت: سفر به لاس وگاس سخت بود با چند پرواز های موجود و به ظاهر بی پایان دو هفته قرنطینه هنگامی که آنها وارد بود اما ارزش آن را برای کمک به انجمن خوش آمدید نوه خود را به جهان است.

او گفت که او بود خوشحالم که خانواده قادر به گرفتن با هم به جشن روز مادر با چهار نسل از زنان و سه نسل از مادران. آلیشیا جنسن نیز گفت: او می داند که در این جلسه به معنای جهان و به مادرش که چشم welled با اشک او را دیدم بزرگ نوه خود را برای اولین بار.

“او ممکن است به یاد داشته باشید بسیاری از آن اما او نمی داند که وجود دارد یک نوزاد جدید در خانواده و آن را به او واقعا خوشحال برای دیدن او” آلیشیا جنسن گفت: قبل از جمعه نشست.

اما او گفت: او همچنین نگرانی در مورد دختر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مادران نیاز به قرنطینه در طول این زمان در زندگی خود را.

“من نگران او چرا که او باید هزینه های این آخر هفته با دوستان جشن جدید نوزاد,” او گفت:. “این لحظات او هرگز قادر به بازگشت.”

او با تاکید بر اهمیت مامان ماندن در خانه را به نگه داشتن نوزادان خود را امن و سالم در طول این زمان. آلیشیا جنسن همچنین گفت که او معتقد است که مادران جدید به خوبی توصیه به سفارش مواد غذایی اگر ممکن است و یا پوشیدن یک ماسک و دور ماندن از مردم اگر آنها را مجبور به ترک خانه.

مجازی pampering

یک سال پیش در چنین مشاوره نیست در ذهن مادران جدید و یا هر کس دیگری که برای ماده.

در واقع روز قبل از روز مادر در سال گذشته نزدیک به 400 مادرم جمع آوری شده در مرکز شهر Summerlin برای یک جشن زنان یک رویداد سالانه به میزبانی Fit4Mom یک سازمان ملی طراحی شده برای کمک به مادران اقامت مناسب و متصل است.

در این سال وجود دارد, هوای آزاد, جشن آوردن نمرات از مادران با هم. این رویداد فقط یکی از بسیاری که در کنار جاده افتاده و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما جسیکا پرالتا که اجرا می شود Las Vegas فصل Fit4Mom گفت: این سازمان مشغول به کار به بهترین وضعیت به جای برگزاری یک روز از کلاس ها و رویدادهای آنلاین.

روز لگد کردن با یک خانه تمرین برای خانواده در ساعت 9 صبح و در ادامه تا 9 بعد از ظهر با یک رویداد جدید در هر ساعت از جمله یک کلاس پخت و پز برای کمک به بچه ها صبحانه را برای مادر خود را یک pampering و کلاس مدیتیشن برای مادران هنر و صنایع دستی در کلاس به کمک بچه ها را به یک هدیه ویژه برای, مامان و شراب و مواد غذایی جفت شدن کلاس برای بزرگسالان است.

“ما را از غرور زیادی در کمک به ارائه یک حس اجتماعی میان مادران در دره ها و فرصت ها برای خانواده ها برای دیدار با خانواده های دیگر” پرالتا گفت. “هدف ما این است که همیشه فرصت این که آیا آن را در تمرینات ما و یا از طریق حوادث مانند این تنها فرصت برای مادران به خارج وجود دارد و تعامل با دیگر مادران است که فقط آنها را دوست دارم.”

که حتی بیشتر مهم است در حال حاضر به عنوان مادران جدید خود را مرور مادری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Peralta مادر چهار.

“مادر می تواند احساس واقعا جداسازی به خصوص در حال حاضر,” او گفت:. “فقط با برقراری ارتباط با دیگر مادران ما اغلب می تواند متوجه است که ما در واقع نه تنها در ما احساسات و فقط به سادگی با داشتن مادران دیگر قادر به صحبت و ارتباط با می تواند یک دنیا تفاوت فقط در تلاش برای زنده ماندن است که سفر در سراسر مادری.”

کمتر احساس تنهایی

شانون بلفرد یک مادر از 9 ماهه و عضو جدید این گروه گفت که او نا امید شده بود به دست فرد رویداد است اما خدا را شکر که پرالتا بود و قادر به حرکت جشن — و هر چیز دیگری این سازمان معمولا آنلاین.

“من به یاد داشته باشید آنها به من گفت در مورد این رویداد مانند دو ماه پیش و من خیلی هیجان زده” بلفرد گفت. “اما خوشبختانه ما می توانیم آن را فقط آنلاین و همه چیزهای مجازی واقع شده است واقعا سرد کنند چرا که تاریخ شب شنبه و پس از آن ما هنوز انجام تمرینات ما.”

بلفرد نقل مکان کرد به لاس وگاس با شوهر و فرزندان خود را در ماه ژانویه است. انتقال سخت بود در ابتدا تا زمانی که او در بر داشت Fit4Mom. او گفت: این گروه به او کمک کرد تا کمتر احساس تنهایی در حالی که همچنین ارائه توصیه هایی برای همه چیز برای انجام و مکان برای رفتن در دره.

او گفت که او توصیه می کند که همه در یک, پیدا کردن یک گروه از مادران دیگر برای ارتباط با.

“من از کار تمام وقت و رفتن به مدرسه به ماندن در خانه با دوقلوها و پس از آن که در قرنطینه” بلفرد گفت. “و من به نوعی تلاش کمی اما پس از آن متوجه شدم که وجود دارد مانند دیگر افرادی که شما می دانید این همان چیزی است که شما در حال رفتن را از طریق.”

این روز مادر بلفرد گفت که او و شوهرش قصد خارج شدن در یک پیاده روی دنباله دار به مناسبت روز مادر.

“ما فقط عاشق بودن خارج آن چیزی که مورد علاقه ما و آن سخت است برای به دست که” بلفرد گفت. “من هیجان زده به دریافت پسران من در خارج و گرفتن برخی از هوای تازه.”

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>