نیوهمپشایر دموکرات امیدوار است برای روشن شدن بی قراری مسابقه

منچستر N. H. — دموکرات ها امیدوارند که رای دهندگان در نیوهمپشایر را تنظیم مجدد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مبارزه در روز سه شنبه و به وضوح به یک جوان اولیه فصل است که خدشه دار عمیق اختلال و شک.

پس از هرج و مرج آیووا قفقاز شکست خورده خود را به انجام سنتی عملکرد بالابر مسابقه آن را در حال حاضر می افتد به نیوهمپشایر آغاز حذف دموکراتیک که هنوز امکانات تقریبا یک دوجین نامزد.

برای ایالت ورمونت برنی ساندرز رای دادن به یک فرصت برای ساخت در تسلط حزب چپ پهلو. تکرار خود را قوی نشان دادن در آیووا می تواند به شدت آسیب مترقی رقیب سناتور. الیزابت وارن که چهره چشم انداز شرم آور شکست در یک دولت است که مرزهای خود را به خانه ماساچوست.

در حالی که ساندرز راهپیمایی به جلو میانه رو در حال مبارزه برای متحد کردن پشت سر یک نامزد. پس از اصل تساوی با سندرز برای کسب مقام اول در آیووا پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شروع روز خود را به عنوان میانه رو جلو-دونده. اما حداقل دو دیگر کاخ سفید امیدوار — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq — در حال رقابت برای همان رای دهندگان. و مایکل بلومبرگ میلیاردر است که دروغ گفتن در انتظار در ایالات متحده شروع رای گیری در ماه مارس در حال حاضر صرف میلیون ها دلار برای معرفی خود به رای دهندگان به عنوان یک جایگزین عملی برای نامزدهای رقیب سنتی اولیه رای گیری متحده است.

بیش از یک سال پس از دموکرات ها شروع خود را اعلام ریاست جمهوری نامزدهای این حزب در تلاش برای یکی شدن پشت یک پیام یا یک مسنجر خود ناامید تلاش برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که بالا بردن ریسک از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان رای دهندگان وزن که آیا نامزد بیش از حد لیبرال بیش از حد متوسط و یا بیش از حد بی تجربه — آسیب پذیری است که می تواند بازی را به تهمت مزیت در پاییز.

بسیاری از بلاتکلیف

در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی بسیاری از رای دهندگان گفت: آنها هنوز در تلاش برای ایجاد یک انتخاب است. بتی-شادی روی 64 ساله مدیر فعالیت در یک مرکز کمک زندگی در منچستر گفت: او فقط تصمیم گرفت روز دوشنبه به رای Sanders.

“من بیمار هستم از سیاست به عنوان ما آن را می دانم و من آماده هستم برای کسی که می تواند کاری انجام دهد” او گفت:. “این بود که بین او و بایدن. من با داشتن یک زمان سخت اما من فکر می کنم ما نیاز به یک تغییر دهید.”

دموکرات ها خواهد بود از نزدیک نظارت چگونه بسیاری از مردم نشان می دهد تا برای شرکت در روز سه شنبه مسابقه. نیوهمپشایر وزیر امور خارجه منتج رکورد-میزان مشارکت بالا اما در صورتی که نتواند به تحقق دموکرات ها را در مقابله با چشم انداز پایانی شور و شوق دنبال ضعیف نشان دادن در آیووا در هفته گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه در نیوهمپشایر در دوشنبه شب به دنبال تزریق هرج و مرج در روند. خواه رئیس جمهور پیشنهاد کرد که محافظه کاران متمایل می تواند رای دهندگان را تحت تاثیر قرار دولت دموکراتیک اولیه, نتایج, هر چند فقط ثبت نام دموکرات ها و رای دهندگان ثبت نام شده با هر دو حزب می توانند در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف کردن که ضعیف ترین آنها نامزد شده است. من فکر می کنم همه آنها ضعیف است.”

عارضه دیگری است که می تواند بر میزان مشارکت: آب و هوا. پیش بینی های تماس برای نور زمستانی یا مخلوط باران و برف در برخی از بخش های دولت که می تواند سفر خائنانه است.

بایدن — و حزب دموکرات را تأسیس بال — ممکن است بیشتر به از دست دادن در روز سه شنبه باید در سابق دو دوره معاون رئیس جمهور underperform در دوم متوالی اولیه انتخابات. بایدن به دست آورده قریب به اتفاق سهم تاییدیه از مقامات منتخب در سراسر کشور به عنوان رهبران حزب به دنبال نسبتا “امن” نامزد به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما فاصله بین رای دهندگان دموکرات و رهبران حزب به نظر می رسد در حال رشد است.

بایدن تیره پیش بینی

پس از اتمام در دور چهارم در آیووا بایدن اذعان کرد او را به احتمال زیاد “آمار” در نیوهمپشایر. تاریکی پیش بینی در طول روز جمعه بحث نا امید نیوهمپشایر وفاداران مانند دولت و مجلس استیو Shurtleff که تایید بایدن کمتر از یک ماه پیش اما صحبت در مورد او بیش از آخر هفته به عنوان اگر او در حال حاضر حذف از مشاجره.

“من امیدوارم که معاون رئیس جمهور به خوبی انجام می دهد و من امیدوارم که او می تواند به جلو حرکت می کند اما آن را سخت به می گویند” Shurtleff در مصاحبه ای گفت:. “غم انگیز ترین چیزی که برای من شخصا این است که او مانند یک فوق العاده در فرد است.”

او اشاره کرد که هیچ حزب دموکرات تا به حال تبدیل شدن به ریاست جمهوری این حزب نامزد بدون پایان اول یا دوم در نیوهمپشایر.

بایدن انتخاباتی در ضمن به دنبال بازیگران نیوهمپشایر به عنوان یک گام کوچک در مسیر نامزدی ریاست جمهوری با رقابت به زودی در متنوع تر متحده که جایزه بیشتر نمایندگان مانند نوادا و کارولینای جنوبی که در آن بایدن امیدوار به حفظ مزیت خود را در میان اقلیت رای دهندگان.

“ما برنامه ریزی برای رقابتی می باشد اما واقعیت این است که ما همیشه می گفت این بود که برای رفتن به یک مبارزه است. ما باید اجازه دهید این فرایند کامل بازی” بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز گفت. “صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه, ما قصد داریم به جلو حرکت کند.”

ریسک بالا برای Warren

مخاطرات وخیم شد برای وارن نیز در یک مسابقه مجموعه درست در کنار درب به خانه ماساچوست. او كه خودش را به عنوان یک جریان اصلی جایگزین برای برنی ساندرز است اما به طور ناگهانی به او نگاه و Buttigieg به عنوان Klobuchar دعوا به پوست دور زن را پشتیبانی می کند.

وارن به دنبال پروژه اعتماد به نفس در دوشنبه گفتن خبرنگاران او را “شمارش شده است و برای بسیاری از زندگی من است.”

“شما زدم” او گفت:. “شما به عقب بر گردیم.”

Buttigieg جوان و با هیچ حاکم بر تجربه فراتر از دفتر شهردار در تلاش است تا ظهور به عنوان پیشرو بایدن جایگزین برای حزب خود را بال متوسط. تیم خود را-با 75 پرداخت می شود, کارکنان, 15, کمپین دفاتر پراکنده در سراسر 10 شهرستان و حدود 300 داوطلبان آموزش دیده رهبران عنوان get-out-the-رای تیم ها — اضافه شده است داوطلبان پس از آیووا, مشاوران گفت.

Buttigieg به شدت استقبال متوسط دموکرات مستقل و آنچه که او خواستار “آینده سابق جمهوری خواهان” را به عنوان او تلاش می کند به سنگ فرش با هم برنده شدن ائتلاف فقط به عنوان او در آیووا که در آن او به پایان رسید در نزدیکی کراوات با سندرز برای منجر شود.

Kim Holman یکی از 1,800 افرادی که شلوغ و ریخته از خیابان الم دبیرستان بدنسازی در Nashua بیش از آخر هفته. او خودش را “سوپر پاره شده.”

“من هنوز هم نوع در حصار. من عاشق پیت انرژی و شور و شوق خود را” 52 ساله مربی شخصی گفت. “آن را به من کمی عصبی او خیلی جدید برای سیاست است.”

حمله Buttigieg تجربه

در روزهای منتهی به پنج شنبه اولیه Buttigieg آمده است تحت افزایش حمله از بایدن و Klobuchar که در ایران فقدان تجربه است. و از سمت چپ ساندرز حمله Buttigieg تکیه بر بزرگ-دلار اهدا کنندگان که موجب این jeers از “وال استریت پیت” از ساندرز’ حامیان.

ساندرز شده است یکی از داوطلبان تنها به صراحت پیش بینی پیروزی در نیوهمپشایر که در آن او را شکست داد هیلاری کلینتون بیش از 20 درصد و چهار سال پیش.

مانند Buttigieg خود اعتماد به نفس است که متصل به قدرت خود سازمان است. او اعلام کرد بارها و بارها در روزهای اخیر که تیم او زدم و در 150,000 درب در روز شنبه تنها تعداد قابل توجهی داده است که دولت انتظار دارد که کمتر از 300,000 مردم به رای روز سه شنبه در مقدماتی حزب دموکرات.

ساندرز صرف آستانه آشنائی اولیه خود را پرشور ترین هواداران جوان رای دهندگان در دو دانشگاه. در شب دوشنبه تجمع در عرصه در دانشگاه نیوهمپشایر پردیس یک گروه پمپ رو با یک پوشش از این که “نسل من” قبل از ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک چهره برجسته در میان جوانان ترقی خواهان در زمان مرحله. گروه سکته مغزی بسته از شب قبل از مخاطبان از هزاران.

“برادران و خواهران ما در حال ساخت تاریخ در این کمپین” ساندرز اعلام کرد در یک رویداد در هادسون.

پس از نیوهمشایر سیاسی ویژه شیفت به نوادا که در آن دموکرات ها را نگه قفقاز در فوریه. 22. اما چندین نامزد از جمله وارن و Sanders, برنامه ریزی برای دیدار متحده در روزهای آینده رای گیری در روز سه شنبه نشان می دهد آنها در مسابقه برای مسافت های طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>