جدید, Clark County قرارداد می گویند پناهگاه نمی تواند بار, مست

پناهگاه بی خانمان که قبول کمک های مالی از کلارک شهرستان به ارائه اورژانس برای بی خانمان ها دیگر قادر خواهد بود به نوبه خود به دور از مردم که نشان می دهد تا مست و یا بالا. و نه می تواند آنها اصرار دارند که آنها تحت درمان به عنوان یک وضعیت پذیرش خود را.

شرایط دقیق به اصطلاح “low-سد” قوانین مصوب شنبه توسط Clark County کمیسیون خواهد مذاکره شود در ماه های آینده, اما این دستور آیتم های ساخته شده روشن است که سازمان هایی که امضای قرارداد برای تامین تخت را ملزم به اطاعت از آن راهنما.

چهار پناهگاه های محلی ارائه دهندگان انتخاب شدند و به شرکت در آنچه که انتظار می رود به 4 میلیون دلار برنامه این ماه: خیریه کاتولیک در جنوب نوادا Hopelink از جنوب نوادا لاس وگاس نجات ماموریت و به خوبی مراقبت از پایه و اساس.

ترین شهرستان پناهگاه در حال حاضر رها شده و اقداماتی از قبیل چک متانت به عنوان یک پیش نیاز برای ورود. از بین بردن موانع از جمله بخشی از یک صعودی “مسکن اول” روش برخورد با بی خانمانی.

“در حال حاضر ما با شما که در آن شما در, شما در کوچه و خیابان و به یک واحد و سپس به آرامی unbundle کسانی که خدمات پشتیبانی” گفت: تیم برچ شهرستان مدیر خدمات انسانی.

“این فرایند این است که مردم در حال رفتن به در آینده فقط برای شب دیگر هیچ. ما در حال کار بر روی پرداختن به موانع با آنها از یک روز.”

تثبیت اول

ایده این است برای ایجاد ثبات در افراد بی خانمان توسط ابتدا قرار دادن آنها به مسکن و سپس بعد از پرداختن به علل ریشه ای خود را بی خانمانی از جمله سوء مصرف مواد یا بیماری روانی و در نهایت فشار آنها را به خودکفایی.

تحقیقات نشان می دهد که مسکن روش اول برای پرداخت خود را توسط برش هزینه از دیگر خدمات ارائه شده به بی خانمان ها مانند اتاق اورژانس توسط بیمه و درگیری در زندان و دادگاه و سیستم های.

به همین دلیل ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری در آغوش استراتژی بیش از یک دهه پیش در منطقه ای آن استمرار مراقبت برنامه از جمله یک عامل در جنوب نوادا.

اما از همان ابتدا وجود داشته است مقاومت مواجه با منتقدان گفت که افراد با ارائه مسکن بدون پرداختن به خود را در زمینه مسائل رفتاری صرفا استمرار این مسائل است که آنها را منجر به تبدیل شدن به بی خانمان ها در وهله اول.

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی پا به بحث در ماه سپتامبر با انتشار یک مقاله سوال “مسکن” اولین و کمبود مسکن مقرون به صرفه.

“مشخص نیست که این استراتژی موفق بوده است در کاهش جمعیت بی خانمان” آن گفت:.

با وجود چنین رزرو کلارک کانتی در حال حرکت است به جلو با استراتژی خود را با کاهش موانع در پناهگاه های موقت گام لازم است که به دلیل کمبود مسکن مقرون به صرفه واحد: نوادا بیشترین کمبود مسکن مقرون به صرفه برای خانواده های کم درآمد تنها با 19 واحد در دسترس برای هر 100 خانوار. در لاس وگاس کمبود است و حتی بیشتر با 14 واحد برای هر 100. میانگین ملی است 37.

“ما فقط به موفقیت در قرار دادن مردم در مسکن به وجود واحد است که در دسترس هستند” برچ گفت. “این بخشی از مشکل ما آن را پیچیده است.”

پناهگاه که در حال حاضر مانع کم اصرار مشتریان نیز باید بررسی شود برای ایمنی و امنیت.

“ما شده اند به طور مداوم کاهش موانع در پناهگاه به اطمینان حاصل شود که هر کسی می تواند در,” خیریه کاتولیک مدیر عامل شماس تام رابرتز گفت.

“تمام موضوع را با مسمومیت است به مطمئن شوید که کسی که می آید نمی تواند یک خطر برای خود یا شخص دیگری است.”

در مرکز شهر پناهگاه وجود 64 تخت خوابگاه به نام “P-3, خوابگاه,,” برای, اعضای, تجدید امید برنامه نه ماه برنامه برای مشتریان برای رسیدن به خود کفایی.

مردان در برنامه داوطلب تمام وقت در سرپناه و ایجاد اهداف خود را در حالی که از دریافت مورد مدیریت و درمان سوء مصرف مواد. پس از آنها زمین کار آنها شروع به پرداخت یک مبلغ کوچک و یاد بگیرند که چگونه به صرفه جویی در پول به امید تامین مسکن مقرون به صرفه.

برای اولین بار از این برنامه را در سال 2016 آغاز به کار تمام 12 مردانی که از آغاز برنامه فارغ التحصیل پنج شنبه. یکی از شرکت کنندگان, Randall والترز, 55, از دست رفته خود را در کازینو کار و تلاش شد با قمار و اعتیاد به الکل که او راه می رفت به پناهگاه در لاس وگاس بلوار شمالی شد و بلافاصله پذیرفته شده به برنامه است.

“پناهگاه ساخته شده این امکان را; اگر من هنوز هم در این برنامه و در خیابان من احتمالا می خواهم هنوز هم می شود نوشیدن در حال حاضر” والترز گفت.

“این یک basepoint” توافق یکی دیگر از شرکت کنندگان 36 ساله مایکل مور.

پرداختن به موانع

دکتر استفان Kertesz استاد پیشگیرانه پزشکی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام که کار ذکر شده بود در شورای مشاوران اقتصادی گزارش گفت که شواهدی وجود دارد که مسکن-اولین طرح کاهش تعداد روز که گیرندگان صرف بی خانمان.

“اما آن را سخت به شکل اگر را کاهش می دهد که تعداد بی خانمان ها در جامعه خود را. چرا که این یک سوال سخت برای مطالعه,” او گفت:.

قوی ترین شواهد عرضه شد توسط HUD کوپن از طریق دولت جانبازان بخش که به طور قابل توجهی کاهش کهنه بی خانمانی, او گفت:.

“مسکن برای اولین بار به وضوح با این نسخهها کار برای مردم قرار دارد. چه ما نمی دانیم که خیلی خوب است اگر آن را می شود به تعداد افراد بی خانمان کردن و است که چرا بسیاری از دیگر عوامل تاثیر گذاری که همان عدد است.”

یکی از آن عوامل این است که مسکن مقرون به صرفه. در سال گذشته Clark County کمیسیون اختصاص داده شده به سمت بالا از 12 میلیون دلار در ماری جوانا کسب و کار هزینه های صدور مجوز برای کمک به مبارزه با کمبود مسکن است.

در 2019, 3,121 افرادی که دچار بی خانمانی در جنوب نوادا نقل مکان کرد و به مسکن شهرستان سخنگوی دن Kulin گفت. اضافی 789 افرادی که بی خانمان شدند در حمایت از برنامه و همچنین دریافت مسکن.

اما این اعداد و ارقام را تا درصد کمی از برآورد 14,114 افرادی که تجربه بی خانمانی در جنوب نوادا در برخی از نقطه در سال گذشته با توجه به بی خانمان سرشماری.

متخصص اعتیاد تام Gorham, مدیر اجرایی, از گزینه های بهبود خدمات در برکلی کالیفرنیا درک نیاز به خارج کردن مردم از خیابان ها اما می گوید که مسکن و درمان نیاز به اتفاق می افتد به طور همزمان.

Gorham که صرف 10 سال زندگی در خیابان گفت: مواد مخدر دادگاه در نهایت او را مجبور به کمک او نیاز دارید. و برای کسانی که با سلامت روان و اعتیاد به مسائل مسکن اولین لزوما ترجمه برای بهتر نتایج دراز مدت.

“من در سان فرانسیسکو به عنوان یک مدل خوب از چه نیست,” او گفت: این شهرستان است. “این مردم قرار دارد و آنها در حال مرگ را در اتاق خود را. آن را مانند پرتاب گل بر روی دیوار. مسکن اولین فوری حلب آباد.”

برچ شمارنده است که این شهرستان را از برنامه های در نظر گرفته شده است به عنوان یک پانسمان فقط به خارج کردن مردم از خیابان. در ماه دسامبر برای مثال این شهرستان تصویب چهار سال 7.2 میلیون دلار قرارداد قرارداد به ارائه سرپناه برای تا 25 بيمار تحت درمان سوء مصرف مواد در چهارراه جنوب نوادا مرکز نوتوانی در چارلستون بلوار.

“هدف این است که نه فقط به پرتاب آنها را در یک آپارتمان,” او گفت:.

همه در یک مکان

یکی از سازمانهای جدید دریافت کمک های مالی از شهرستان به خوبی مراقبت بنیاد که شامل خدمات مدیریت پرونده مسکن حمل و نقل, مشاوره و پزشکی نیاز دارد.

“ما تصمیم به راه اندازی یک پناهگاه اما این زمان در اطراف آنها را همه در اطراف خدمات است که ما تحت سازمان ما تا زمانی که مردم نیاز به ارتباط اجتماعی به خدمات ما می توانید انجام دهید که بلافاصله” مدیر عامل Marce Casal گفت. “من فکر نمی کنم پناهگاه شده اند قادر به پل که باید قبل از. آن را همیشه یک تخت و سه hots.”

در به خوبی مراقبت 88-واحد مرکز شهر ساختمان در 100 S. 14 روز جمعه صبح 36 سال جوزف رایلی آماده برای مارس عزیمت به خود کفایی.

“زمانی که دولت تلاش می کند برای مقابله با بی خانمان مشکلات آن را همیشه مرغ یا تخم مرغ موضوع است. مسکن برای اولین بار و یا, چه,” او گفت:. “اما شما نیاز به یک آدرس برای پیدا کردن کار جایی برای قرار دادن اشیاء با ارزش خود را پایدار محل برای ساخت هر چیز دیگری است.”

رایلی کردم و مسکن به خوبی مراقبت در ماه نوامبر او به عنوان بهبود از خود مت اعتیاد و برخورد با عوارض ناشی از بیماری کرون ، او یک اتحادیه و به گواهی به کار لیفتراک.

“آن پایین آمده به فرد; شما می توانید هر مقدار از پول و منابع به کسی در خیابان, اما آنها به تصمیم آگاهانه برای آن کار می کنند,” او گفت:.

“رفتن به این, من می دانستم که این امر می تواند شروع تازه است.”

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im